خبر
سرمایه گذاری  

دو شرکت مجوز افزایش سرمایه ۱۱۵ و ۶۷ درصدی گرفتند

می متالز - دو شرکت سیمان خوزستان و پارس سویچ، مجوز افزایش سرمایه ۱۱۵ و ۶۷ درصدی گرفتند و با توقف نماد و رشد اندک قیمت مواجه شدند.

به گزارش می متالز، دو شرکت سیمان خوزستان و پارس سویچ از دریافت مجوز افزایش سرمایه 115 و 67 درصدی خبر دادند و با توقف نماد و رشد اندک قیمت مواجه شدند.

بر این اساس، سیمان خوزستان می تواند سرمایه 65 میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 140 میلیارد تومان برساند. تامین مالی "سخوز" به منظور جبران مخارج سرمایه ای انجام شده در طرح احداث آسیاب سیمان العماره در عراق انجام می شود. شرکت سیمان فارس و خوزستان سهامدار 44.8 درصدی این شرکت سیمانی محسوب می شود.

همچنین پارس سویچ که در مجمع فوق العاده 3 تیر سال گذشته افزایش سرمایه از 25 به 100 میلیارد تومان معادل 300 درصد را به تصویب رساند، حال با دریافت مجوز سازمان بورس نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از مبلغ 60 به 100 میلیارد تومان اقدام می کند.تامین مالی "بسویچ" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا قادر به اجرای طرح توسعه پست های گازی GIS و ایجاد شرکت صنایع زنگان پارت قطعه شود.

کد خبر: 40805
تاریخ: 1398/03/22 - 13:06
منبع: بورس پرس

سرمایه  توقف نماد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازارهای مالی در احتیاط

می متالز - امروز سه شنبه اضطراب بر بازارهای آسیا حاکم بود، در حالی که ریسک کاهشی بودن نرخ بهره آمریکا در آینده‌ای نزدیک بازدهی اوراق خزانه و ارزش دلار را نزولی کرد؛ از سوی دیگر، طلا در بازارهای جهانی به بالاترین سطح قیمت در شش سال اخیر رسید.
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنی شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنا شود، گفت: این موضوع که از شرکت‌های بورسی که با تجدید ارزیابی، ارزش دارایی‌های آنها افزایش یافته مالیات بر عایدی سرمایه اخذ شود، منطقی نیست.
 

تصویب افزایش سرمایه ۶۷ درصدی «بسویچ» در هیات مدیره

می متالز - شرکت پارس سویچ اعلام کرد براساس تصمیم هیات‌ مدیره برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ سرمایه شرکت ۶۷ درصد افزایش می یابد.
 معاون نظارت بر امور اعضای بورس تهران:

عدم ارائه صورت مالی شرکت‌ها موجب توقف نماد می‌شود

می متالز - معاون نظارت بر امور اعضای بورس تهران در مورد دلیل توقف نمادها، گفت: عدم ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده باعث توقف نمادها می‌شود.
 

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی افزایش سرمایه‌ها

می متالز - سازمان امور مالیاتی بخشنامه معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی را برای اجرا ابلاغ کرد.
 در ۱۲ ماه رخ داد:

رشد ۱.۴۸ هزارمیلیارد ریالی پرتفوی «خگستر»

می متالز - شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در صورت های مالی ۱۲ ماهه اعلام کرده است که پرتفوق بورسی این شرکت با رشد یک هزار و ۴۸۵ میلیارد و ۷۳ میلیون ریالی همراه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما