خبر
سرمایه گذاری  

دو شرکت مجوز افزایش سرمایه ۱۱۵ و ۶۷ درصدی گرفتند

می متالز - دو شرکت سیمان خوزستان و پارس سویچ، مجوز افزایش سرمایه ۱۱۵ و ۶۷ درصدی گرفتند و با توقف نماد و رشد اندک قیمت مواجه شدند.

به گزارش می متالز، دو شرکت سیمان خوزستان و پارس سویچ از دریافت مجوز افزایش سرمایه 115 و 67 درصدی خبر دادند و با توقف نماد و رشد اندک قیمت مواجه شدند.

بر این اساس، سیمان خوزستان می تواند سرمایه 65 میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به 140 میلیارد تومان برساند. تامین مالی "سخوز" به منظور جبران مخارج سرمایه ای انجام شده در طرح احداث آسیاب سیمان العماره در عراق انجام می شود. شرکت سیمان فارس و خوزستان سهامدار 44.8 درصدی این شرکت سیمانی محسوب می شود.

همچنین پارس سویچ که در مجمع فوق العاده 3 تیر سال گذشته افزایش سرمایه از 25 به 100 میلیارد تومان معادل 300 درصد را به تصویب رساند، حال با دریافت مجوز سازمان بورس نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از مبلغ 60 به 100 میلیارد تومان اقدام می کند.تامین مالی "بسویچ" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا قادر به اجرای طرح توسعه پست های گازی GIS و ایجاد شرکت صنایع زنگان پارت قطعه شود.

کد خبر: 40805
تاریخ: 1398/03/22 - 13:06
منبع: بورس پرس

سرمایه  توقف نماد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

امنیت، شرط نخست جذب سرمایه‌گذار

می متالز - در دنیای امروز میان ثبات سیاسی و سرمایه‌گذاری ارتباط مستقیمی وجود دارد. هم‌اکنون حدود ۲۰۰ کشور در جهان وجود دارند که اگرچه دارای ذخایر غنی هستند اما به دلیل نبود ثبات سیاسی، فرصت جذب سرمایه‌گذاران را از دست می‌دهند.
 

امضا تفاهم نامه همکاری میان نزدک و بورس عراق

می متالز - نزدک و بورس عراق قرارداد جدیدی را امضا کرده اند که روابط بین بازارهای دو کشور را در زمینه فناوری گسترش می دهد.
 

اصلاح شاخص در پایان هفته/ خرید 1700 میلیارد تومان سهم در بورس

می متالز - در معاملات امروز ، شاخص بورس تهران عدد ۲۹۴ هزار و ۱۶۶ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن نیز با ۲۱۲۱ واحد کاهش به رقم ۸۴ هزار و ۲۴۷ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۴ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۹۶ هزار و ۲۶۹ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز به عدد سه هزار و ۸۸۶ واحد رسید.
 

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت بانک + سهام بانک پاسارگاد و زیرمجموعه ایران خودرو

می متالز - پیش بینی وضعیت شاخص بانکی، سهام بانک پاسارگاد و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال شد.
 کارشناس بازارسرمایه:

بازی بدون توپ سفته‌بازان در زمین تازه‌واردان بورسی

می متالز - مدیرعامل کارگزاری جهان سهم گفت: از دیروز شاهد افت شاخص در بازار سرمایه هستیم، روندی که امروز نیز ادامه داشت و با ۷۹۱۵ واحد ریزش، بازار را در یک شوک ناگهانی قرار داد.
 

پیشنهاد افزایش سرمایه «وتوکا و بساما» به مجمع

می متالز - شرکت های سرمایه گذاری توکا فولاد و بیمه سامان از پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه خبر دادند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما