خبر
آهن و فولاد   علوم  

افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور

می متالز - نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور صبح امروز سوم تیر ماه ۱۳۹۸ با افتتاح پارک علم و فناوری غياث الدين جمشيد كاشاني با حضور معاونت محترم علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري در کاشان برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این نمایشگاه اکثر شرکت کنندگان دستاوردهاي پژوهشي خود را به معرض نمايش و ارائه گذاشتند. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز در این نمایشگاه حضور یافت.

معاونت علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري به همراه جناب آقاي دكتر ساداتي نژاد نماينده محترم شهرستان كاشان، جناب آقاي مرتضايي فرماندار ويژه محترم و اساتيد معظم دانشگاه كاشان از این نمایشگاه به ویژه غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بازدید نمودند که در بازدید از غرفه فولاد امیرکبیر کاشان به موارد زیر اشاره شد:

۱۱۶ کالای بومی سازی شده در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

پروژه های انجام شده با همکاری دانشگاه کاشان

اخذ جایزه بنیاد مدیریت اروپا (EFQM) در سال ۱۳۹۷

اشاره به رشد چشمگیر در بخش فروش و صادرات در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

اشاره به رشد تولید در خطوط مختلف با بهبود فرآیندهای تولیدی شرکت

و…

ستاری ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت‌های علوم دانش بنیان در کاشان گفت: جوانان ما در این شرکت‌های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می‌زنند و تولیدات و فروش آن‌ها باعث می‌شود که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ دنیا تبدیل شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

می متالز - هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران سه شنبه مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن مطهری برگزار شد.
 

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، عزیز قنواتی و شهرام عالی وند

می متالز - مراسم تکریم مدیرعامل فولاد امیرکبیر کاشان، عزیز قنواتی و معارفه شهرام عالی وند پنج شنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن جلسات فولاد امیرکبیر کاشان، با حضور اعضا هیات مدیره، مدیران، رؤسا و نمایندگان کارگران برگزار شد.
 

شرکت فولاد امیرکبیرکاشان در گردهمایی بزرگ شرکت‌های صنایع معدنی کشور در نمایشگاه فولاد اصفهان

می متالز - یازدهمین نمایشگاه متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور ۱۳۰ شرکت بزرگ فعال در حوزه فولاد و متالورژی طی روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار گردید.
 رئیس جمهور در مراسم افتتاح کارخانه احیاء مستقیم و شروع عملیات اجرایی طرح توسعه فولاد بافت:

افتتاح طرح های بزرگ به دست متخصصان ایرانی ضربه‌ای کارآمد به بدخواهان ملت ایران در جهان است/ حفظ عزت ملی و ایستادگی در برابر قدرت های دنیا نه با شعار که با عمل، شدنی است/پشت سرگذاشتن فرانسه و ایتالیا درتولید فولاد و کسب رتبه دهم جهانی، به معنای غرور و عزت ملی است/ ملت ایران، تحریم‌ناپذیر است/ سر هر میز مذاکره‌ای که برای منافع ملت ضرورت داشته باشد، می‌نشینیم و گفتگو می‌کنیم/ عدم تعامل و گفتگو با دیگران، خواسته دشمنان و در حقیقت همان منزوی شدن است

می متالز - رئیس جمهور افتتاح طرح های بزرگ توسعه ای و عمرانی در کشور به دست متخصصان ایرانی را ضربه‌ای کارآمد به بدخواهان ملت ایران در جهان دانست و با اشاره به آغاز فعالیت کارخانه احیا مستقیم با تولید سالانه 800 هزار تن آهن اسفنجی، تاکید کرد: حفظ عزت ملی و ایستادگی در برابر قدرت های دنیا نه با شعار که با عمل، شدنی است چرا که شعار ما را به جایی نخواهد رساند.
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه

می متالز - نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه با محوریت ساختمان و تمامی زیرمجموعه‌های وابسته از ۲۶ لغایت ۳۰ شهریور ۱۳۹۸( ۱۷ الی ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ ) در دمشق دایر است.
 

بازدید خداداد غریب پور، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو به همراه هیات همراه از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نشست مشترک خداداد غریب پور، معاون محترم وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو به همراه ساداتی نژاد، نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در مجلس، عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، احمدیه، رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت اصفهان و سایر مسوولین پس از بازدید از خط تولید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما