خبر
آهن و فولاد   علوم  

افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور

می متالز - نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور صبح امروز سوم تیر ماه ۱۳۹۸ با افتتاح پارک علم و فناوری غياث الدين جمشيد كاشاني با حضور معاونت محترم علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري در کاشان برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این نمایشگاه اکثر شرکت کنندگان دستاوردهاي پژوهشي خود را به معرض نمايش و ارائه گذاشتند. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز در این نمایشگاه حضور یافت.

معاونت علمي رياست جموري، جناب آقاي دكتر سورنا ستاري به همراه جناب آقاي دكتر ساداتي نژاد نماينده محترم شهرستان كاشان، جناب آقاي مرتضايي فرماندار ويژه محترم و اساتيد معظم دانشگاه كاشان از این نمایشگاه به ویژه غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بازدید نمودند که در بازدید از غرفه فولاد امیرکبیر کاشان به موارد زیر اشاره شد:

۱۱۶ کالای بومی سازی شده در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

پروژه های انجام شده با همکاری دانشگاه کاشان

اخذ جایزه بنیاد مدیریت اروپا (EFQM) در سال ۱۳۹۷

اشاره به رشد چشمگیر در بخش فروش و صادرات در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

اشاره به رشد تولید در خطوط مختلف با بهبود فرآیندهای تولیدی شرکت

و…

ستاری ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت‌های علوم دانش بنیان در کاشان گفت: جوانان ما در این شرکت‌های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می‌زنند و تولیدات و فروش آن‌ها باعث می‌شود که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ دنیا تبدیل شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

می متالز - هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران سه شنبه مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن مطهری برگزار شد.
 

دست پر روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه از همایش سرآمدان روابط عمومی

می متالز - در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران با اعطای لوح و تندیس زرین از روابط‌عمومی گروه فولاد مبارکه شامل شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و امیرکبیر کاشان تجلیل شد.
 رئیس هئیت عامل ایمیدرو:

بومی سازی در فولاد مبارکه محصول همبستگی است

می متالز - رئیس هئیت عامل ایمیدرو در جریان بازدید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: بومی سازی نیازمندی های فولاد مبارکه در این شرکت محصول همبستگی است که باعث افتخار است.
 غریب پور در بازدید از فولاد امیرکبیر کاشان تاکید کرد

هدایت سود شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی به " توسعه"

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو ‌تاکید کرد: سیاست ما حرکت از سمت تقسیم سود شرکت های بزرگ به سوددهی است.
 

افتتاح پارک علم و فنآوری کاشان همزمان با نمایش توانمندی های فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور همزمان با افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری ریاست جموری، ساداتی نژاد نماینده شهرستان کاشان در مجلس شورای اسلامی، مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان دولتی و بخش خصوصی در کاشان برگزار شد.
 تغییر پی‌در‌پی قوانین کار صادرکننده را مشکل می‌کند

اجماع دولت و خصوصی‌ها برای رسیدن به نسخه مناسب صادراتی

می متالز - بیش از یک سال است که صادرکنندگان ازجمله صادرکنندگان حوزه صنایع معدنی به‌ویژه فولاد از نبود قوانین ثابت در حوزه صادرات گلایه دارند و معتقدند قوانین صادراتی همواره در حال تغییر هستند و این موضوع ترسیم یک افق روشن صادراتی را برای آنها از بین می‌برد و از آنجا که صادرات یک فرآیند زمان‌بر است، حتی در طول یک سال هم نباید قوانین آن را تغییر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما