خبر
دانشگاه ها   نفت  

شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد خراسان رضوی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی در زمینه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش می متالز، این تفاهم‌نامه دیروز (سه‌شنبه، چهارم تیرماه) میان سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و علی سروری‌مجد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی امضا شد.

در آیین امضا این تفاهم‌نامه که در نتیجه هم‌افزایی میان بخش‌های علمی و پژوهشی دانشگاه و مدیریت‌های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، بازاریابی و همکاری‌های بین‌الملل و مجموعه آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت رقم خورد، بر اهمیت تعامل و بسط همکاری‌ها میان این سازمان و دانشگاه  تاکید شد.

در این آیین، موسوی اظهار کرد: شرکت ملی حفاری با بیشتر دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه‌های  صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، صنعت نفت، علم و صنعت، شیراز و آزاد اسلامی در زمینه‌های علمی، پژوهشی و تبادل تجربه همکاری مستمر و موثر دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: از مزیت‌های همکاری میان مراکز علمی، پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان و مجموعه‌های صنعتی، این شرکت در سال‌های اخیر موفق به بومی‌سازی بخش قابل توجهی از قطعات پرمصرف و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری شده است.

بر این اساس، همکاری در برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه از سوی شرکت ملی حفاری ایران، بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه و شرکت برای همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه، تعریف و اجرای پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی متقابل، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز طرفین و بازدیدهای علمی از جمله محورهای طرح شده در این تفاهم‌نامه همکاری است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حفر نخستین چاه جهت‌دار در آزادگان

می متالز - متخصصان شرکت ملی حفاری ایران، نخستین و عمیق‌ترین چاه جهت‌دار (directional) در سازند کژدمی میدان نفتی آزادگان جنوبی را حفر کردند.
 رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران مطرح کرد؛

اجرای فعالیت های حفاری همسو با سیاست اقتصاد مقاومتی

می متالز - موسوی گفت: فعالیت‌های این شرکت با تکیه بر توان داخلی و همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، پاسخگویی و تامین نیازهای صنعت نفت صورت می پذیرد.
 

طراحی و ساخت یک تجهیز کاربردی در ملی حفاری

می متالز - دستگاه مخلوط‌کننده پیمانه‌ای یا بچ میکسر (Batch Mixers) که در عملیات اسیدکاری روی سکوهای دریایی به‌کارگیری می‌شود، از سوی متخصصان شرکت ملی حفاری ایران طراحی و ساخته شد.
 در شرکت ملی حفاری ایران انجام شد؛

ساخت دستگاه مخلوط کننده پیمانه ای به دست متخصصان داخلی

می متالز - رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: تامین این تجهیز حسب نیاز عملیاتی در برنامه ساخت یا خرید ماشین‌آلات سرمایه‌ای سالانه مدیریت خدمات فنی حفاری شرکت قرار گرفت.
 

ملی حفاری با شرکت‌های اکتشاف و تولید داخلی در قالب کنسرسیوم مشارکت می‌کند

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت در قالب کنسرسیوم با دیگر شرکت‌های E&P داخلی در همه مناقصه‌های برگزار شده مشارکت دارد و بخش‌های تامین دکل و خدمات فنی و مهندسی پروژه‌ها از سوی این شرکت ارائه خواهد شد.
 از تامین آب تا استقرار کانکس و تخصیص ماشین‌آلات

خدمت‌رسانی ستاد اربعین صنعت نفت به زائران ادامه دارد

می متالز - ستاد اربعین صنعت نفت جنوب در تازه‌ترین گزارش از اقدام‌های انجام‌شده از سوی این ستاد اعلام کرده است ۱۵ دستگاه تانکر برای تامین آب مواکب اربعین حسینی در مرزهای چذابه و شلمچه اختصاص یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما