خبر
دانشگاه ها   نفت  

شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد خراسان رضوی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی در زمینه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش می متالز، این تفاهم‌نامه دیروز (سه‌شنبه، چهارم تیرماه) میان سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و علی سروری‌مجد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان رضوی امضا شد.

در آیین امضا این تفاهم‌نامه که در نتیجه هم‌افزایی میان بخش‌های علمی و پژوهشی دانشگاه و مدیریت‌های پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت، بازاریابی و همکاری‌های بین‌الملل و مجموعه آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت رقم خورد، بر اهمیت تعامل و بسط همکاری‌ها میان این سازمان و دانشگاه  تاکید شد.

در این آیین، موسوی اظهار کرد: شرکت ملی حفاری با بیشتر دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه‌های  صنعتی شریف، امیرکبیر، تهران، صنعت نفت، علم و صنعت، شیراز و آزاد اسلامی در زمینه‌های علمی، پژوهشی و تبادل تجربه همکاری مستمر و موثر دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: از مزیت‌های همکاری میان مراکز علمی، پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان و مجموعه‌های صنعتی، این شرکت در سال‌های اخیر موفق به بومی‌سازی بخش قابل توجهی از قطعات پرمصرف و تجهیزات کاربردی در صنعت حفاری شده است.

بر این اساس، همکاری در برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز دانشگاه از سوی شرکت ملی حفاری ایران، بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های دانشگاه و شرکت برای همکاری در برگزاری دوره‌های کارآموزی برای دانشجویان دانشگاه، تعریف و اجرای پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی متقابل، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز طرفین و بازدیدهای علمی از جمله محورهای طرح شده در این تفاهم‌نامه همکاری است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان پتروشیمی‌جم و سازمان حفاظت محیط‌زیست

می متالز - مدیرعامل پتروشیمی‌جم انعقاد این تفاهم‌نامه را نقطه آغاز همکاری دوجانبه، ارتقاء فرهنگ محیط‌زیست و اهمیت به مقوله مسئولیت‌اجتماعی در منطقه عسلویه عنوان کرد.
 

دانشگاه صنعت نفت و شرکت نفت فلات قاره تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - دانشگاه صنعت نفت و شرکت نفت فلات قاره ایران تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های آموزشی - پژوهشی امضا کردند.
 

حفر ۲۸ حلقه چاه نفت و گاز در ۳ ماه نخست امسال

می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۲۸ حلقه چاه‌ نفت‌ و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
 

کار بدون حادثه در ۲۶ دکل شرکت ملی حفاری

می متالز - مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران از اجرای آموزش‌های مدیریتی با هدف کاهش ضریب تکرار حوادث انسانی حین کار خبر داد و گفت: از تعداد دکل‌های شرکت حفاری، ۲۶ دکل سال گذشته را بدون حادثه سپری کرده‌اند.
 قربانی خبر داد:

صرفه‌جویی ۷۷ کیلو وات برق در ساعت در شرکت ملی حفاری ایران

می متالز - مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران از صرفه‌جویی ۷۷ کیلو وات برق در ساعت در آستانه آغاز فصل تابستان در این شرکت خبر داد.
 

پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان ملی حفاری از طریق میز خدمت

می متالز - رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران گفت: به‌منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، از این پس پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان و مراجعان به این شرکت از طریق میز خدمت دنبال می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما