خبر
مواد معدنی   زمین شناسی  

شناسایی و ارزیابی پیمانکاران حفاری گمانه های اکتشافی عمیق

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد فراخوان شناسایی و ارزیابی پیمانکاران حفاری گمانه های اکتشافی عمیق که دستگاه های حفاری مغزه گیری بصورت عمودی (VERTICAL) و جهت دار (DIRECTIONAL) تا عمق ۳۰۰۰ متر را داشته و یا امکان تهیه و خرید دستگاه های حفاری با قابلیت فوق را دارند را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۱۸ و با جزئیات مندرج در اسناد فراخوان برگزار نماید.

به گزارش می متالز، تاریخ تمدید فراخوان در سامانه ساعت ۱۰ صبح مورخ 98/04/18 و مهلت زمانی دریافت اسناد فراخوان از سایت تا ساعت ۱۷ مورخ 98/04/29 و مهلت ارائه پیشنهادات حداکثر تا ساعت ۱۷ مورخ 98/05/12 می باشد. علاقمندان شرکت در فراخوان می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی با شماره های دفتر ثبت نام ۸۸۹۶۹۷۳۷ و ۸۵۱۹۳۷۶۸-۰۲۱ و مرکز ۲۷۳۱۳۱۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی  www.setadiran.ir مراجعه نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نایب رییس شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد:

مزیت‌های نسبی فعال‌سازی معادن کوچک‌مقیاس/ فعال‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولیدات معادن کوچک‌

می متالز - احیا و فعال‌سازی معادن کوچک‌مقیاس موجب تکمیل زنجیره ارزش، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور می‌شود.
 

احیای معادن کوچک پاسخ به نیاز داخل و رویکرد به بازارهای صادراتی

می متالز - مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) ضمن اعلام اینکه امسال احیای معادن کوچک در چارچوب اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس قرار دارد، گفت: این معادن علاوه بر تامین نیاز داخل، می تواند رویکرد به بازارهای صادراتی داشته باشد.
 مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران:

احیای معادن کوچک رویکرد صادراتی هم می تواند داشته باشد

می متالز - مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ضمن اعلام اینکه امسال احیای معادن کوچک در چارچوب اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس قرار دارد، گفت: این معادن علاوه بر تامین نیاز داخل، می تواند رویکرد به بازارهای صادراتی داشته باشد.
 برای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی

شرکت ملی حفاری و توسعه صنایع نفت و انرژی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - شرکت‌های ملی حفاری و توسعه صنایع نفت و انرژی (OEID) برای استفاده از ظرفیت‌های دو طرف در داخل و خارج از کشور و دیگر فعالیت‌های مرتبط با صنعت حفاری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
 

ضرورت سرمایه گذاری هدفمند برای رفع چالش های بخش پژوهش/ امضای تفاهم نامه همکاری بین مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران بر ضرورت توجه به سرمایه گذاری هدفمند و هوشمندانه برای رفع چالش های بخش پژوهش و فناوری تاکید کرد.
 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:

همایش رونق تولید با توسعه معادن کوچک، 8 مرداد برگزار می شود

می متالز - همایش رونق تولید با احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس 8 مرداد امسال برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما