خبر
مواد معدنی   زمین شناسی  

شناسایی و ارزیابی پیمانکاران حفاری گمانه های اکتشافی عمیق

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد فراخوان شناسایی و ارزیابی پیمانکاران حفاری گمانه های اکتشافی عمیق که دستگاه های حفاری مغزه گیری بصورت عمودی (VERTICAL) و جهت دار (DIRECTIONAL) تا عمق ۳۰۰۰ متر را داشته و یا امکان تهیه و خرید دستگاه های حفاری با قابلیت فوق را دارند را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد ۲۰۹۸۰۰۱۰۲۸۰۰۰۰۱۸ و با جزئیات مندرج در اسناد فراخوان برگزار نماید.

به گزارش می متالز، تاریخ تمدید فراخوان در سامانه ساعت ۱۰ صبح مورخ 98/04/18 و مهلت زمانی دریافت اسناد فراخوان از سایت تا ساعت ۱۷ مورخ 98/04/29 و مهلت ارائه پیشنهادات حداکثر تا ساعت ۱۷ مورخ 98/05/12 می باشد. علاقمندان شرکت در فراخوان می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی با شماره های دفتر ثبت نام ۸۸۹۶۹۷۳۷ و ۸۵۱۹۳۷۶۸-۰۲۱ و مرکز ۲۷۳۱۳۱۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند و یا به آدرس اینترنتی  www.setadiran.ir مراجعه نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حفر نخستین چاه جهت‌دار در آزادگان

می متالز - متخصصان شرکت ملی حفاری ایران، نخستین و عمیق‌ترین چاه جهت‌دار (directional) در سازند کژدمی میدان نفتی آزادگان جنوبی را حفر کردند.
 رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران مطرح کرد؛

اجرای فعالیت های حفاری همسو با سیاست اقتصاد مقاومتی

می متالز - موسوی گفت: فعالیت‌های این شرکت با تکیه بر توان داخلی و همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، پاسخگویی و تامین نیازهای صنعت نفت صورت می پذیرد.
 خبر مثبت از دکل های دریایی رسید؛

قرارداد ۳.۵۴۷ میلیارد ریالی در چنته "حفاری"

می متالز - شرکت حفاری شمال در یک مناقصه برنده شد.
 

خوش‌بینی کم‌سابقه در بازار نفت

می متالز - نفت آخرین روز معاملات هفته گذشته را تحت تاثیر رشد مطلوب مشاغل و کاهش شمار دکل های حفاری نفت آمریکا با افزایش قیمت به پایان برد اما موفق نشد از کاهش هفتگی اجتناب کند.
 

طراحی و ساخت یک تجهیز کاربردی در ملی حفاری

می متالز - دستگاه مخلوط‌کننده پیمانه‌ای یا بچ میکسر (Batch Mixers) که در عملیات اسیدکاری روی سکوهای دریایی به‌کارگیری می‌شود، از سوی متخصصان شرکت ملی حفاری ایران طراحی و ساخته شد.
 

کاهش شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا

می متالز - یک مؤسسه خدمات حفاری اعلام کرد که شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا در هفته گذشته کاهش داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما