خبر
خودرو  

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو آغاز شد

می متالز - فروش اقساطی و فوری ۴ محصول ایران خودرو با پیش پرداخت ۵۹ تا ۸۷ میلیون تومانی از ساعت ۱۱ امروز چهارشنبه آغاز شد.

به گزارش می متالز، فروش اقساطی و فوری 4 محصول ایران خودرو از ساعت 11 امروز چهارشنبه 19 تیر 98 آغاز شد.

در این طرح فروش پژو 405 SLX با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان، سمندEF7  دوگانه سوز با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان، پژو 405 دوگانه سوز با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان و پژو 207 دستی با پیش پرداخت 87 میلیون و 310 هزار تومان به فروش می‌رسد.

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب آنها استرداد خواهد شد.

چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود لذا ضروری است نمایندگی ها در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان داشته باشند.

کد خبر: 44342
تاریخ: 1398/04/19 - 17:20
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  فروش اقساطی  بخشنامه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۳ ماهه "خگستر"

می متالز - شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته کاهش ۹۶ درصدی را نشان می‌دهد.
 سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس مطرح کرد:

واگذاری خودروسازها با وجود در وثیقه بودن منع قانونی ندارد

می متالز - سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس درباره صحبت‌های رئیس سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر اینکه ایران خودرو و سایپا در وثیقه بوده و امکان واگذاری ندارند، بیان کرد: اغلب شرکت‌های واگذاری شده در وثیقه بودند به طور مثال آلومینیوم المهدی بدون فک وثیقه واگذار شد.
 

جزئیات عرضه جدید اوراق صکوک

می متالز - مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی از صدور موافقت اصولی سازمان بورس و عرضه صکوک رهنی ایران خودرو به ارزش ۳۰۸.۷ میلیارد تومان در بورس تهران خبر داد.
 

وزیر صنعت: ایران خودرو و سایپا باید تمام دارایی ها را تا سال ٩٩ واگذار کنند

می متالز - وزیر صنعت ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جبران افت تولید از الزام به واگذاری تمام اموال و دارایی خودروسازان طی سال‌های ٩٨ و ٩٩ بصورت کامل خبر داد.
 مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی خبر داد:

عرضه صکوک رهنی ۳ هزار میلیارد ریالی ایران خودرو

می متالز - با صدور مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک رهنی شرکت ایران خودرو به ارزش ۳,۰۸۷ میلیارد ریال در نمادهای "صخود ۱۴۰۴" و "صخود ۰۰۰۴" از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران در هفته جاری عرضه می شود.
 معاون بازرگانی شرکت کوشش رادیاتور گفت:

سبکی و خنک‌کنندگی؛ مزیت‌های استفاده از فویل آلومینیوم در رادیاتور خودرو

می متالز - حدود 20 سال است که در تولید رادیاتور خودرو به جای مس و برنج از آلومینیوم استفاده می‌شود. از جمله مزیت‌های استفاده از فویل آلومینیوم در رادیاتور خودرو می‌توان به سبک شدن خودرو و افزایش خنک‌کنندگی آن اشاره کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما