خبر
خودرو  

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو آغاز شد

می متالز - فروش اقساطی و فوری ۴ محصول ایران خودرو با پیش پرداخت ۵۹ تا ۸۷ میلیون تومانی از ساعت ۱۱ امروز چهارشنبه آغاز شد.

به گزارش می متالز، فروش اقساطی و فوری 4 محصول ایران خودرو از ساعت 11 امروز چهارشنبه 19 تیر 98 آغاز شد.

در این طرح فروش پژو 405 SLX با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان، سمندEF7  دوگانه سوز با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان، پژو 405 دوگانه سوز با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان و پژو 207 دستی با پیش پرداخت 87 میلیون و 310 هزار تومان به فروش می‌رسد.

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب آنها استرداد خواهد شد.

چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود لذا ضروری است نمایندگی ها در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان داشته باشند.

کد خبر: 44342
تاریخ: 1398/04/19 - 17:20
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  فروش اقساطی  بخشنامه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بیانیه مشترک خودروسازان کشور به همراه انجمن خودروسازان ایران

تحول در صنعت خودرو آغاز شده است/ افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ ارتباط و نفعی برای خودروسازان ندارد

می متالز - ایران خودرو و سایپا به همراه انجمن خودروسازان ایران با صدور بیانیه‌ای مشترک نسبت به هجمه‌های رسانه‌ای اخیر و اظهارات غیرمستند و فرافکنی برخی افراد در خصوص افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بازار واکنش نشان داده و این ادعاها را تکذیب کردند.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مطرح کرد:

پایین آمدن حجم سفارشات فولادین ذوب آمل باعث اخراج تعدادی از کارگران خواهد شد/ تعدادی از مطالبات کارفرما از ایران خودرو محقق می‌شود

می متالز - حسینقلی قوانلو گفت: حجم تولیدات کارخانه فولادین ذوب آمل پایین آمده است و ممکن است بر این اساس تعدادی از کارگرانش کم شوند.
 

قیمت روز خودروهای ایران خودرو

می متالز - خودروسازی ایران خودرو قیمت جدید خودروهای این شرکت را اعلام کرد.
 بیانیه مشترک خودروسازان کشور در خصوص فضاسازی‌های اخیر علیه صنعت خودرو:

افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ ارتباط و نفعی برای خودروسازان ندارد/ حقیقتِ تولید، تامین قطعه و جریان نقدینگی در کفِ کارخانه است/ صنعت خودرو صدرنشینِ تحریم‌های ظالمانه و نقطه هدف در تروریسم اقتصادی امریکا است/ تحول در صنعت خودرو آغاز شده است

می متالز - ایران خودرو و سایپا (دو خودروساز بزرگ کشور) به همراه انجمن خودروسازان ایران با صدور بیانیه‌ای مشترک نسبت به هجمه‌های رسانه‌ای اخیر و اظهارات غیرمستند و فرافکنی برخی افراد در خصوص افزایش قیمت خودرو در «بازار» واکنش نشان داده و ضمن تکذیب این ادعاها، از نهادها و مجموعه‌های مختلف خواستند به جای فرافکنی و فضاسازی رسانه‌ای برای مطرح کردن خود در جامعه، در این جنگ اقتصادی که علیه ملت ایران آغاز شده، فعالان صنعت خودرو و قطعه‌سازی را به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با تحریم‌های ناعادلانه حمایت کنند.
 

آیا بزرگترین صنعت فولاد مازندران احیا می‌شود؛ تلاش مسوولان برای بازگشت ۶۰۰ نیروی کار‌

می متالز - در پی تعطیلی و بیکار شدن ۱۶۰۰ نیروی کار بزرگ‌ترین تولیدکننده قطعات یدکی خودرو در مازندران با تلاش مسوولان استانی و پیگیری‌های استاندار چرخه تولید با فعالیت ۶۰۰ کارگر به این شرکت بازگشت.
 

حل مشکلات قطعه‌ساز آملی روی میز دستگاه‌های مربوطه

می متالز - حل مشکلات کارخانه فولادین ذوب آمل به عنوان یکی از اولویت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران در دستور کار دستگاه‌های مرتبط قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما