خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

جزییات واگذاری بلوک ۲۰ درصدی سهام شرکت پالایش نفت تهران

می متالز - بلوک ۲۰ درصدی سهام شرکت پالایش نفت تهران به قیمت پایه هر سهم ۸ هزار و ۵۱۰ ریال توسط خصوصی‌سازی در بورس عرضه می‌شود.

به گزارش می متالز، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: بلوک ۲۰ درصدی سهام شرکت پالایش نفت تهران که ۴ میلیارد و ۷۹۹ میلیون و ۹۹۹ هزار سهم این شرکت را شامل می‌شود توسط سازمان خصوصی‌سازی در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

بر این اساس این بلوک ۲۰ درصدی به قیمت پایه بورس در روز عرضه (معادل قیمت بسته شدن تابلو در روز قبل از عرضه) به اضافه ۲۰ درصد به شرط آنکه از مبلغ ۸ هزار و ۵۱۰ ریال کمتر نباشد و ارزش کل پایه ۴۰ هزار و ۸۴۷ میلیارد و ۹۹۱ میلیون و ۴۹۰ هزار ریال به صورت نقد واگذار می شود.

همچنین مبلغ سپرده شرکت در مزایده بلوک ۲۰ درصدی پالایش نفت تهران نیز ۴ هزار و ۸۴ میلیارد و ۷۹۹ میلیون و ۱۴۹ هزار ریال تعیین شده است که خریدار باید ۲۰ درصد مبلغ پیشنهادی خود را در مدت ۲۰ روز کاری به حساب سازمان خصوصی‌سازی واگذار کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ریزش 4 هزار و 542 واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه با 4542 واحد ریزش همراه شد.
 کارشناس بازار سرمایه:

سهم‌های ارزنده با اقبال مواجه نیستند

می متالز - سهم‌های ارزنده خیلی با اقبال مواجه نیستند، سهم‌های بسیار خوبی با P/E مناسب در بازار وجود دارند که مانوری در آن‌ها داده نمی‌شود، از سویی دیگر سفته بازی در دیگر سهم‌ها افزایش یافته است.
 مقصد بعدی نقدینگی کجاست؟

گردش صندوق‌ها بر مدار بازار سهام

می متالز - شواهد موجود حاکی از آن است که به سبب انتظارات تورمی احتمالا شاهد خروج پول از صندوق‌های درآمد ثابت و سپرده‌های بانکی باشیم.
 امروز رقم می‌خورد؛

عرضه های متنوع فرآورده پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

می متالز - امروز فرآورده‌های مختلف پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی عرضه خواهد شد.
 

رشد ۵۹۴ هزار واحدی شاخص بورس در ابتدای معاملات ۲۵ آبان

می متالز - شاخص بورس اوراق بهادار تهران در بیست و پنجمین روز از آبان، با رشد ۵۹۴.۸۴ واحدی به پله ۳۰۷ هزار و ۶۸۹ واحدی رسید.
 

بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

می متالز - در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت در مالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات «کدال» مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما