خبر
سیمان و بتن  

سرپرست کارخانه سیمان غرب منصوب شد

می متالز - مراسم تکریم و معارفه سرپرست کارخانه سیمان غرب برگزار شد.

به گزارش می متالز، سیدمحمد میرشفیعی، مدیر عامل شرکت صنایع سیمان غرب طی حکمی محمدهادی درخشان را به عنوان سرپرست کارخانه سیمان غرب منصوب کرد.
  میرشفیعی ،مدیرعامل سیمان غرب در این مراسم با اشاره به شرایط صنعت سیمان، گفت: باید نگرش همه ما به سوی بهینه سازی، کنترل و کاهش هزینه ها باشد و در تعمیر ونگهداری درست قطعات باتوجه به محدودیت خریدها، عملکرد بهتری داشته باشیم.

 وی با تاکید بر اینکه پیشبرد اهدافی مانند کاهش هزینه با مدیریت جدی تر و تلاش گروهی شدنی است، افزود: همه ما به عنوان نیروهای انسانی و در هر بخش به عنوان یک کارگر وظیفه داریم برای بهبود فرایندها و راهبری در راستای عملکرد بهتر و رفع مشکلات محل کار خود، شرایط را برای رشد و شکوفایی و جانشین پروری مهیا کنیم.

کد خبر: 44362
تاریخ: 1398/04/19 - 19:39
منبع: سیمان خبر

سیمان غرب  محمد میرشفیعی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتصاب سرپرست شرکت صنایع سیمان غرب

می متالز - مدیریت هلدینگ فارس و خوزستان در حکمی مهندس حیدری را به عنوان سرپرست شرکت صنایع سیمان غرب منصوب کرد.
 

دریافت مجوز افزایش سرمایه مجتمع سیمان غرب آسیا

می متالز - مجوز افزایش سرمایه ۳۳ درصدی شرکت مجتمع سیمان غرب آسیا که در بازار پایه فرابورس با نماد «سجام» داد و ستد می‌شود، از سوی سازمان بورس ابلاغ شد.
 گزارش خوب سیمان غرب در مهرماه

به «سغرب» امیدوار باشیم؟

می متالز - گزارش هفتمین ماه عملکرد سیمان غرب با ثبت فروش 15.3 میلیارد تومانی این شرکت روی سامانه کدال نشست. ثبت این میزان فروش ماهانه به عنوان بهترین عملکرد ریالی ماهانه فروش «سغرب» در سال 97 شناخته می‌شود. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که در این گزارش علاوه بر حفظ روند صادراتی، شاهد تداوم رشد نرخ‌های فروش صادراتی بودیم و مهمتر از آن مشکلی در جهت تولید و فروش شرکت مشاهده نمی‌شود.
 

اصلاحیه ای از مجتمع سیمان غرب آسیا

می متالز - شرکت مجتمع سیمان غرب آسیا در اصلاحیه گزارش بهره برداری از پروژه کارخانه تولید سیمان اعلام کرد با توجه به اینکه تولید شرکت آزمایشی بوده لذا تا زمان اخذ پروانه کامل بهره‌برداری و رفع کل موانع تولید اثر آن بر درآمد فروش شرکت مشخص نمی‌باشد.
 

مجتمع سیمان غرب آسیا از یک پروژه بهره برداری کرد

می متالز - شرکت مجتمع سیمان غرب آسیا از بهره برداری کارخانه تولید سیمان خبر داد و اعلام داشت پیش بینی می گردد با بهره برداری و رفع موانع و تحقق تولید باظرفیت کامل، درآمد فروش سالیانه مبلغی بالغ بر ١٢٠٠میلیارد ریال باشد. همچنین موارد زیر به استحضار می رسد: ١ - تولید آزمایشی شرکت شروع گردیده است. ٢- پروانه موقت تولید سیمان از کلینکر اخذ گردیده است. ٣- در خصوص اخذ پروانه کامل خط تولید اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.
 

شفاف سازی صنایع سیمان غرب در پی نوسان قیمت سهم

می متالز - شرکت صنایع سیمان غرب (سغرب) در خصوص دلایل تغییر قیمت سهام در روزهای اخیر معاملاتی توضیحاتی ارائه نمود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما