خبر
سیمان و بتن  

سرپرست کارخانه سیمان غرب منصوب شد

می متالز - مراسم تکریم و معارفه سرپرست کارخانه سیمان غرب برگزار شد.

به گزارش می متالز، سیدمحمد میرشفیعی، مدیر عامل شرکت صنایع سیمان غرب طی حکمی محمدهادی درخشان را به عنوان سرپرست کارخانه سیمان غرب منصوب کرد.
  میرشفیعی ،مدیرعامل سیمان غرب در این مراسم با اشاره به شرایط صنعت سیمان، گفت: باید نگرش همه ما به سوی بهینه سازی، کنترل و کاهش هزینه ها باشد و در تعمیر ونگهداری درست قطعات باتوجه به محدودیت خریدها، عملکرد بهتری داشته باشیم.

 وی با تاکید بر اینکه پیشبرد اهدافی مانند کاهش هزینه با مدیریت جدی تر و تلاش گروهی شدنی است، افزود: همه ما به عنوان نیروهای انسانی و در هر بخش به عنوان یک کارگر وظیفه داریم برای بهبود فرایندها و راهبری در راستای عملکرد بهتر و رفع مشکلات محل کار خود، شرایط را برای رشد و شکوفایی و جانشین پروری مهیا کنیم.

کد خبر: 44362
تاریخ: 1398/04/19 - 19:39
منبع: سیمان خبر

سیمان غرب  محمد میرشفیعی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور سیمان غرب آسیا در برنامه حماسه سازان صنعت

می متالز - برنامه حماسه سازان صنعت در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱ الی ۱۳ آبان قبل از اخبار ۲۰:۳۰ به سیمان غرب آسیا به عنوان یکی از شرکت های فعال در بخش صنعت سیمان کشور اختصاص خواهد داشت.
 ثبات نرخ فروش سیمان‌ساز غرب‌نشین؛

وقفه‌ای در بارگیری کیسه‌های سیمان نیست

می متالز - مبلغ فروش شهریورماه شرکت به ۱۴۶ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال رسیده تا به این ترتیب جمع فروش تجمیعی ۶ ماهه نخست شرکت به ۷۰۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال رسد.
 در دوره ۵ ماهه منتهی به مردادماه؛

درآمد "سبهان" و "سغرب" تغییر چندانی نداشت

می متالز - شرکت‌ سیمان بهبهان با انتشار گزارش عملکرد فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کرد در درآمد تجمعی خود نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، با کاهش ۹ درصدی مواجه بوده است. همچنین درآمد تجمعی شرکت صنایع سیمان غرب تا دوره یاد شده، تنها یک درصد رشد داشته است.
 

اطلاعیه پذیره نویسی عمومی «سغرب»

می متالز - شرکت صنایع سیمان غرب به دلیل تحقق افزایش سرمایه پذیره نویسی برگزار خواهد کرد.
 

مدیر عامل شرکت سیمان غرب منصوب شد

می متالز - باحکم مدیر عامل سیمان فارس و خوزستان میر شفیعی به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان غرب منصوب شد.
 نگاهی اجمالی به شرکت سیمان غرب:

تداوم صادرات در دایره تحریم

می متالز - برخلاف تصور بسیاری از فعالین بازار سرمایه، صادرات محصولات این شرکت چندان تفاوتی با نرخ‌های فروش داخلی نداشته باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما