خبر
آهن و فولاد   تحقیق و توسعه  

رتبه نخست روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان/کسب ۴ مقام برتر توسط روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان

می متالز - مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان دیروز چهارشنبه 19 تیر ماه در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان، در این مراسم که با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، جمعی از اساتید و پیشکسوتان روابط عمومی کشور و مسوولان استانی برگزار گردید از روابط عمومی های برتر استان تقدیر به عمل آمد.


گفتنی است بر اساس انتخاب هیات داوران که متشکل از اساتید و اعضای انجمن روابط عمومی ایران بودند روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در بین شرکت های این استان موفق به کسب عنوان نخست گردید و همچنین در بخش کارشناسان برتر و بخش ارتباطات روابط عمومی نیز حائز رتبه برتر گردید.

در پایان این مراسم از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین به عنوان روابط عمومی برتر و از آقایان مهدی قمر، رضا شرفه و سعید کوچک زاده به عنوان کارشناسان برتر روابط عمومی تقدیر بعمل آمد. لازم بذکر است افتخار کسب شده حاصل زحمات تمامی کارکنان این واحد بوده است که در سال های گذشته همراه و همپای هم با خلاقیت های فردی و پشتکار کارنامه مثبتی از این واحد برجای گذاشته اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید کرد

استمرار خدمت‌رسانی به شهروندان زلزله‌زده

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با تاکید بر حفظ و استمرار خدمت‌رسانی به شهروندان زلزله‌زده این شهر گفت: تا پایان حل این بحران بنا به وظیفه انسانی و اسلامی‌مان در کنار شهروندان خواهیم ماند.
 

رهایی شرکت های نوردی از واسطه ها ماموریت اصلی شرکت فولاد خوزستان

می متالز - در جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان، اولویت اصلی فولاد خوزستان رهایی شرکت های نوردی منطقه از واسطه ها و خرید و فروش بی واسطه عنوان شد.
 مدیرعامل شرکت فولاد اکسین:

باید از یک پنجره واحد به صنعت فولاد خوزستان نگاه کرد

می متالز - جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان، روز جاری با حضور همایون یوسفی نماینده مردم اهواز، کارون،باوی و حمیدیه، محمد کشانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیرعامل و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت این شرکت برگزار شد.
 

ساخت بندر خشک در اندیمشک به دو هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

می متالز - ساخت بندر خشک در اندیمشک به دو هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
 پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به مناسبت روز صنعت و معدن

نقش فولاد اکسین خوزستان در تکمیل زنجیره همکاری صنایع نفت و فولاد با تولید ورق های آلیاژی خاص

مهندس «امین ابراهیمی» مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در پیامی به مناسبت روز «ملی صنعت و معدن» با تبریک این رویداد مهم، از تلاش و زحمات تمامی همکاران همدل خود در عرصه تولید و در سال «رونق تولید» تقدیر و تشکر کرد.
 

برای اولین بار رکورد متمایزی در تولیدات شرکت فولاد اکسین ثبت شد

می متالز - در سومین ماه سال ۱۳۹۸ که توسط رهبر معظم انقلاب به نام «رونق تولید» مزین شده است برای نخستین بار با تولید ترکیبی سبدهای متنوع و بر اساس سفارش مشتری و متشکل از ورق های فولادی در گونه های ساختمانی، آلیاژی و ورق های مورد استفاده در خطوط لوله انتقال نفت و گاز با همدلی و هم افزایی کلیه کارکنان شرکت، رکورد تولید ۷۹۹۰۸ تن اسلب معادل ۷۳۸۲۰ تن محصول در خردادماه سال جاری به وقوع پیوست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما