خبر
آهن و فولاد   تحقیق و توسعه  

رتبه نخست روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان/کسب ۴ مقام برتر توسط روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان

می متالز - مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان دیروز چهارشنبه 19 تیر ماه در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان، در این مراسم که با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، جمعی از اساتید و پیشکسوتان روابط عمومی کشور و مسوولان استانی برگزار گردید از روابط عمومی های برتر استان تقدیر به عمل آمد.


گفتنی است بر اساس انتخاب هیات داوران که متشکل از اساتید و اعضای انجمن روابط عمومی ایران بودند روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در بین شرکت های این استان موفق به کسب عنوان نخست گردید و همچنین در بخش کارشناسان برتر و بخش ارتباطات روابط عمومی نیز حائز رتبه برتر گردید.

در پایان این مراسم از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین به عنوان روابط عمومی برتر و از آقایان مهدی قمر، رضا شرفه و سعید کوچک زاده به عنوان کارشناسان برتر روابط عمومی تقدیر بعمل آمد. لازم بذکر است افتخار کسب شده حاصل زحمات تمامی کارکنان این واحد بوده است که در سال های گذشته همراه و همپای هم با خلاقیت های فردی و پشتکار کارنامه مثبتی از این واحد برجای گذاشته اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فولاد اکسین خوزستان سومین تولید کننده بزرگ فولاد ایران شد

می متالز - تولید فولاد در ایران در شش ماه نخست سال جاری شمسی (21 مارس تا 22 سپتامبر) در مقایسه با دورۀ مشابه سال قبل 43.6 درصد رشد داشته است.
 مجتبی صفریان، مدیرعامل کارخانجات تولیدی بهمن (فیلور):

باید امکان خرید اعتباری ورق‌های فولادی را داشته باشیم

می متالز - با توجه به سهم بسزایی که ورق‌های فولادی و صنعت فولاد در تولید لوازم خانگی دارد، بر آن شدیم تا با مصرف‌کنندگان این فلز استراتژیک به گپ‌وگفت بنشینیم تا بدانیم برای تامین ورق‌های فولادی چه چالشی دارند و این ورق‌ها را از چه طریقی تامین می‌کنند.
 

تجلیل از مدیر عامل گروه ملی فولاد ایران

می متالز - مراسم تجلیل از عملکرد مدیر عامل گروه ملی فولاد با حضور استاندار خوزستان برگزار شد.
 

حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راه سازی و صنایع وابسته

می متالز - پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راه سازی و صنایع وابسته با حضور دکتر سرقینی معاون محترم معدن و صنایع معدنی وزارت صمت فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز کرد.
 

حضور شرکت فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته

می متالز - پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته صبح امروز با حضور سرقینی معاون محترم معدن و صنایع معدنی وزارت صمت فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز کرد.
 

تاخیر طولانی در ساخت متروی اهواز

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت ‌کشور با اشاره به تاخیر هشت ساله در اتمام پروژه متروی اهواز گفت: تاکنون درخصوص پروژه متروی اهواز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما