خبر
جاده ای و پایانه ها  

جلوگیری از 85 مورد ساخت و ساز و تجاوز به حریم راه در استان اردبیل

می متالز - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از 85 موردتجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان جلوگیری شد.

به گزارش می متالز، علی صبحی در بازدید از محور کوثر به خلخال با بیان اینکه از این میزان 30 مورد با دستور قضائی قلع و قمع گردید افزود:راه و حریم آن به عنوان سرمایه ارزشمند ملی است و راهداران دیار سبلان برای حفاظت و صیانت از این مهم باهمه توان شبانه روز تلاش کرده وبا متخلفین با قاطعیت برخورد می کنند.

 وی از خط کشی 420 کیلومتر از جاده های استان اردبیل در فصل بهار خبر داد و تصریح کرد:در جهت ایمن سازی محورها هزارو 110 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی و حفاظ در پرتگاهها و آبروها نصب شده و راهداران توانستند 10 دستگاه پل و ابنیه فنی را نیز در جاده های استان تعمیر و مرمت نمایند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: برای تسهیل در عبور و مرور و افزایش ایمنی جاده ها 62 هزارو 600 مترطول درزگیری در راههای آسفالته و 40 هزار مترمربع لکه گیری و رفع چاله ها در محورهای مواصلاتی استان انجام شده است.

صبحی اقدامات نگهداری راهها را بطور مستمر و روزانه عنوان کرد و افزود: راهداران سخت کوش در فصل بهــار 3 هزارو 150 متر مکعب ریزش برداری، 113 کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال های طرفین راه و هزارو 730 کیلومتر زهکشی و دریواسیون پل های بزرگ را انجام داده اند.

وی انجام عملیات های روزانه نگهداری سیستم های روشنایی جاده ها را یادآور شد و تصریح کرد: در سه ماه نخست سال اکیپ نگهداری سیستم روشنایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بطور مرتب اقدام به رفع اتصالات و خاموشی ها، تمیزکردن حباب چراغ ها، تعویض لامپ های سوخته و اصلاح پایه های کج تیرهای روشنایی کرده است.

 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: باهدف افزایش ایمنی 872 شاخه گاردریل، 3 هزارو 200 بازتاب تعمیر و نصب، 4 هزارو 120 مورد علائم شستشو و 870 عدد تابلوهای الزامی نیز توسط راهداران پرتلاش در جاد ها نصب شد.

 

کد خبر: 44484
تاریخ: 1398/04/20 - 13:58
منبع: تین نیوز

ساخت و ساز  علی صبحی  اردبیل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نمایشگاه بین‌المللی ساخت و ساز تهران 98

می متالز - نمایشگاه بین‌المللی ساخت و ساز تهران در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
 

سیستم X-ray در گمرک بیله سوار نصب می‌شود

می متالز - مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان اردبیل گفت: به منظور تسریع در امر صادرات و واردات محصولات کشاورزی به کشور آذربایجان تفاهم نامه نصب دستگاه ایکس ری منعقد شد.
 

اخراج 30 گارگر فولاد سپهر سبلان اردبیل بخاطر ناتوانی در پرداخت حقوق

می متالز - کارخانه فولاد سپهر سبلان اردبیل ۴روز مانده به پایان فروردین ماه به بهانه تمدید قرارداد با حقوق جدید مصوبه مجلس در سال ۹۸ قراردادهای قبلی خوود با کارگران را لغو و با کارگرها قرارداد یک ماهه که از اول فروردین شروع و تا ۳۱فروردین ماه اعتبار داشت تنظیم کرده و همه کارگرها موظف به امضا بودند البته با این قول که این قرارداد به قرارداد یکساله تبدیل خواهد شد بست ولی در ۳۱فروردین لیست نزدیک به ۳۰نفر را باعنوان عدم نیاز اعلام کرد و ازشون خواست از اول اردیبهشت سرکار نیایند.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

سود‌های تورمی به نفع "بورس"

می متالز - سود در بازار سرمایه در دو دسته "تورمی" و "غیر تورمی" قرار می‌گیرد و سود حاصل از افزایش دلار، "سود تورمی" محسوب می‌شود.
 

اوپک در آخرین نشست خود پنج تصمیم گرفت / کاهش ۵۰۳ هزار بشکه تولید نفت

می متالز - ۱۴ عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در یکصد و هفتاد و هفتمین نشست عادی این سازمان در وین با همراهی غیراوپکی‌ها بر تعمیق کاهش عرضه روزانه ۵۰۳ هزار بشکه توافق کردند.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

"خرید دارایی" بی‌راهه سهامداران

می متالز - زمانی که استدلال سهامداران تنها بر پایه "خرید دارایی" متمرکز شود، دیگر موضوع "سود"، "فروش" و "طرح توسعه شرکت‌ها" جایگاهی نداشته و تاثیر این امر در بازار سهام، کاملا مشهود است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما