خبر
جاده ای و پایانه ها  

جلوگیری از 85 مورد ساخت و ساز و تجاوز به حریم راه در استان اردبیل

می متالز - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از 85 موردتجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان جلوگیری شد.

به گزارش می متالز، علی صبحی در بازدید از محور کوثر به خلخال با بیان اینکه از این میزان 30 مورد با دستور قضائی قلع و قمع گردید افزود:راه و حریم آن به عنوان سرمایه ارزشمند ملی است و راهداران دیار سبلان برای حفاظت و صیانت از این مهم باهمه توان شبانه روز تلاش کرده وبا متخلفین با قاطعیت برخورد می کنند.

 وی از خط کشی 420 کیلومتر از جاده های استان اردبیل در فصل بهار خبر داد و تصریح کرد:در جهت ایمن سازی محورها هزارو 110 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی و حفاظ در پرتگاهها و آبروها نصب شده و راهداران توانستند 10 دستگاه پل و ابنیه فنی را نیز در جاده های استان تعمیر و مرمت نمایند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: برای تسهیل در عبور و مرور و افزایش ایمنی جاده ها 62 هزارو 600 مترطول درزگیری در راههای آسفالته و 40 هزار مترمربع لکه گیری و رفع چاله ها در محورهای مواصلاتی استان انجام شده است.

صبحی اقدامات نگهداری راهها را بطور مستمر و روزانه عنوان کرد و افزود: راهداران سخت کوش در فصل بهــار 3 هزارو 150 متر مکعب ریزش برداری، 113 کیلومتر اصلاح و بازسازی کانال های طرفین راه و هزارو 730 کیلومتر زهکشی و دریواسیون پل های بزرگ را انجام داده اند.

وی انجام عملیات های روزانه نگهداری سیستم های روشنایی جاده ها را یادآور شد و تصریح کرد: در سه ماه نخست سال اکیپ نگهداری سیستم روشنایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بطور مرتب اقدام به رفع اتصالات و خاموشی ها، تمیزکردن حباب چراغ ها، تعویض لامپ های سوخته و اصلاح پایه های کج تیرهای روشنایی کرده است.

 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: باهدف افزایش ایمنی 872 شاخه گاردریل، 3 هزارو 200 بازتاب تعمیر و نصب، 4 هزارو 120 مورد علائم شستشو و 870 عدد تابلوهای الزامی نیز توسط راهداران پرتلاش در جاد ها نصب شد.

 

کد خبر: 44484
تاریخ: 1398/04/20 - 13:58
منبع: تین نیوز

ساخت و ساز  علی صبحی  اردبیل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس جمهور:

شاخص های اقتصادی مثبت و رو به رشد است

می متالز - حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه هیأت دولت، با قدردانی از ایستادگی و تلاش ملت ایران، تمام مسئولین، وزرا و همه ارگان‌ها و نهادها که کار بزرگی را در ماه‌های اخیر، انجام داده‌اند، گفت: علیرغم اینکه فشار دشمن شدیدتر شده است و شرایطی به وجود آوردند که منطقه ناامن باشد، شاخص‌ها در همه زمینه‌ها مثبت و رو به رشد بوده است و در بازار امنیت نسبی حاکم است.
 

عوارض ساخت و ساز ۷۰ درصد افزایش یافت

می متالز - شورای شهر سال گذشته نرخ عوارض را بی‌رویه افزایش داد. شهروندان معترض شدند و شورا لایحه را اصلاح و متوسط عوارض ساخت و ساز واحدهای مسکونی را ۷۰ درصد افزایش داد.
 

آزمون مهم شورای شهر تهران؛ آیا عوارض ساخت‌وساز واقعی می‌شود؟

می متالز - فردا یک آزمون مهم در شورای شهر برگزار می‌شود که اعضای شورا در این آزمون با نوع موضع‌گیری در برابر گروه خاصی از فعالان ساختمانی (سازنده‌های اضافه خواه) نتیجه این آزمون را مشخص خواهند کرد.
 

همیت راه آهن بستان آباد-میانه در توسعه ترانزیت کشور/ ریل‌گذاری راه آهن بستان آباد - میانه در مراحل آخر قرار دارد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر به استان آذربایجان شرقی و افتتاح ‍پروژه‌های عمرانی با اشاره به اهمیت راه آهن بستان آباد - میانه در توسعه ترانزیت کشور گفت: ریل‌گذاری راه آهن بستان آباد - میانه در مراحل آخر قرار دارد.
 

ساخت و ساز غير مجاز در شميرانات به معادن رسيد

می متالز - رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شميرانات ساخت و سازهاي غيرمجاز در مجاورت معادن قانوني را يكي از مهم ترين مشكلات اين شهرستان اعلام كرد.
 

رونمایی از ۲۱ نقشه زمین‎شناسی کاربردی در تبریز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

می‌متالز - رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی شمال باختری کشور روز پنجشنبه پیش از مراسم رونمایی از این نقشه‌های زمین‌شناسی کاربردی گفت: این نقشه‌ها در سال 97 برنامه‌ریزی و تهیه شده و امسال نیز 23 نقشه جدید هم تولید می‌شود که پایه و اساس توسعه پایدار استان خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما