خبر
مواد معدنی   سرب و روی  
گزارش 3 ماهه نخست 98

تولید و استخراج واحد های سرب و روی ایمیدرو اعلام شد

می متالز - میزان تولید و استخراج واحدهای سرب و روی ایمیدرو طی 3 ماهه نخست 98 اعلام شد.

به گزارش می متالز، مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد از ابتدای فروردین تا پایان خرداد، 141 هزار و 976 تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم طی مدت مشابه سال گذشته، 8 هزار و 378 تن بود که 1595 درصد رشد نشان می دهد.

این رقم نسبت به برنامه (40 هزار تن)، 355 درصد رشد یافت.

 

افزایش 11 درصدی تولید کنسانتره نخلک

مجتمع معدنی سرب و روی نخلک طی 3 ماهه نخست امسال، 2 هزار و 142 تن کنسانتره سرب تولید کرد که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (یک هزار و 923 تن)، 11 درصد افزایش نشان می دهد.

همچنین این شرکت در 3 ماهه نخست امسال، 14 هزار و 433 تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 15 هزار و 298 تن بود که حاکی از کاهش 6 درصدی است.

 

استخراج 193 هزار تن ماده معدنی

مجتمع سرب و روی انگوران از ابتدای فروردین تا پایان خرداد امسال، 193 هزار و 355 تن ماده معدنی استخراج کرد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 371 هزار و 760 تن بود که 48 درصد کاهش نشان می دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در مراسم امضای تفاهمنامه پروژه ملی انتقال آب از دریای عمان به سه استان شرقی اعلام شد:

گام ایمیدرو برای توسعه مناطق شرقی کشور

می متالز - خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر اینکه اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان،‌ گامی برای توسعه مناطق شرقی کشور است،‌ خبر داد: ارزش نهایی پروژه انتقال آب از دریای عمان به سه استان شرقی کشور به 2.5 میلیارد دلار می رسد
 با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو،‌ معاون وزیر نیرو و سه استاندار؛

تفاهمنامه مشارکت در طرح نمک زدایی و انتقال آب دریای عمان به سه استان شرقی امضاء شد

می متالز - تفاهم نامه مشارکت در طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب دریای عمان به استان شرقی کشور بین شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق ایران و شرکت تکاپوی آب و برق شرق (تابش) عصر امروز با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و سه استاندار به امضاء رسید.
 مدیر واحد HSE مجتمع مس سرچشمه:

اقدامات کنترلی و پیشگیرانه ایمنی باید فرهنگ‌سازی شود

می متالز - مدیر واحد HSE مجتمع مس سرچشمه گفت: در هر حوزه کاری، HSE موضوعات سلامت، ایمنی و محیط زیست را تحت شعاع قرار می‌دهد. در چاچوب HSE قوانینی تعریف شده است که با توجه به فعالیت هر واحد صنعتی یا عمرانی جهت حفظ ایمنی در کار باید رعایت شوند. شناسایی و اقدام به موقع جهت پیشگیری وقوع خطرات، می‌تواند علاوه بر تحمیل خسارت، از پرداخت هزینه‌های بالا نیز جلوگیری کند.
 

ستاد زنجیره فولاد تشکیل می‌شود

می متالز - با تشکیل ستاد زنجیره فولاد و احیای آن، زنجیره فولاد متوازن خواهد شد.
 

هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران با همکاری وزارت صمت، دانشگاه بیرجند، انجمن مهندسی معدن و خانه معدن ایران برگزار می شود

می متالز - هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران از تاریخ 30 بهمن تا اول اسفند در دانشگاه بیرجند برگزار می شود و علاقمندان جهت حضور در این کنفرانس می توانند تا 30 آذر مقالات خود را برای حضور در این رویداد ارسال نمایند.
 تعیین تکلیف شرکت آلمانی پر سرو صدای ایمیدرو؛

با امضای غریب پور حکم سرپرستی سرقینی صادر شد/ روزهای آرام در انتظار آسکوتک

می متالز - طی نامه ای از سوی خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، به عنوان سرپرست شرکت آسکوتک آلمان معرفی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما