خبر
بیمه  

هیات مدیره بیمه تعاون یک عضوجدید گرفت

می متالز - گزارش‌ها نشان می‌دهد که علی رخشانی‌فر به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری سیستان و بلوچستان به ترکیب هیات مدیره شرکت بیمه تعاون اضافه شده است.!

به گزارش می متالز، در حال حاضر سید امین جوادی وجواد سهامیان دو عضو هیات مدیره شرکت بیمه تعاون به شمار می روند.

گفته می شودکه محمد ذوالفقاری دیگر عضو هیات مدیره بیمه تعاون از این ترکیب  خط خورده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی

می متالز - آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
 

چین چقدر در ایران سرمایه‌گذاری کرده است؟

می متالز - موسسه "امریکن اینترپرایز" در گزارشی به بررسی میزان سرمایه‌گذاری چین در کشورهای مختلف پرداخت.
 

سرمایه‌گذاری هیوندای در تولید برقی‌ها

می متالز - گروه خودروسازی هیوندای‌موتور که برند مادر کیا‌موتور نیز محسوب می‌شود اعلام کرد که بنا دارد تا سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون یورویی را در یک استارت‌آپ بریتانیایی انجام دهد که با هدف تولید ون‌های برقی تا سال ۲۰۲۱ فعالیت می‌کند.
 

تداوم سرمایه‌گذاری‌ تویوتا در آمریکا

می متالز - شرکت تویوتا‌موتور اعلام کرد که ۷۰۰ میلیون دلار دیگر را برای تکمیل پروژه سرمایه‌گذاری ۳/ ۱ میلیارد دلاری در کارخانه پرینستون ایندیانا آمریکا تخصیص داده و ۱۵۰ فرصت شغلی جدید را نیز ایجاد کرده است.
 در نشست شورای گفت‌وگو معرفی شد

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پایتخت

می متالز - ۱۲ رشته فعالیت صنعتی پایتخت که می‌تواند مورد توجه فعالان بخش خصوصی قرار گیرد، معرفی شد. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد تعدیل در ضوابط استقرار واحدهای صنعتی در شعاع ۱۲۰کیلومتری تهران نیز در دستور کار است. مطابق اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، فعالیت‌های «صنایع نوین»، «مشاوره و ساخت نرم‌افزار»، «یونیت‌های دندانپزشکی»، «پوشاک»، «تولید چرم»، «پارافین»، «صنایع غذایی» و «ساخت پمپ‌های مرتبط با صنایع نوین» برای استقرار در شعاع ۱۲۰کیلومتری مجاز شناخته شده‌اند.
 

شناسایی ۴۰ نوع ماده معدنی فلزی و غیرفلزی در خراسان‌جنوبی

می متالز - استاندار خراسان‌جنوبی از شناسایی بیش از 40 نوع ماده معدنی فلزی و غیرفلزی در استان خبر داد و گفت: در دولت تدبیر و امید شرکت ایمیدرو در زمینه‌های مختلف و در جهت توسعه استان اقدامات مهمی انجام داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما