خبر
جاده ای و پایانه ها  

​خط کشی 120 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر

می متالز - رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر، گفت: ارتقای ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای از اولویت‌های مهم راهداری و تاکید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای است.

به گزارش می متالز، رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر، در بازدید از محور مشگین شهر پارس آباد با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای از اولویت های مهم راهداری و تاکید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای است گفت: در این راستا برای بالا بردن امنیت جاده بیش از 800 تن آسفالت سرد و گرم برای لکه گیری راه‌های این شهرستان استفاده شده است.

رضا فرج‌پور تصریح کرد: در مدت یادشده 350 کیلومتر ازحریم راه‌های اصلی این شهرستان تسطیح و رگلاژ همچنین 10 کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی نیز روکش آسفالت انجام شده است.

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر در جهت بالا بردن ضریب ایمنی جاده از جمع آوری 60 عدد تابلوهای فرسوده و نصب 190 عدد تابلوی ایمنی و هشداری جدید در سطح جاده های شهرستان مشگین خبرداد و اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی راهداران زحمتکش هشت کیلومتر از راه‌های روستایی مشگین شهر شن‌ریزی، 15 کیلومتر از راه‌های خاکی تیغه‌زنی و همچنین 800 متر مکعب برداشت و پاکسازی نخاله ساختمانی در بزرگراه و جاده قدیم این شهرستان در 4 ماهه نخست امسال انجام شده است.

فرج‌پور به زهکشی 200 متر از پیچ احمد بیگلو و جاده هریس اشاره کرد و افزود: 4دستگاه از ابنیه فنی تعمیر و دو دستگاه نرده پل جدید نیز نصب شده است. وی اصلاح 80 کیلومتر از افتادگی شانه‌راه، 340 کیلومتر قنوزنی، 550 متر مکعب ریزش‌برداری و اصلاح شیب شیروانی در بزرگراه مشگین شهر به‌طول 200 متر مکعب را از دیگر اقدامات مهم راهداری شهرستان مشگین شهر در 4 ماهه امسال برشمرد و بیان کرد: راهداران پرتلاش این شهرستان به‌صورت شبانه‌روزی در جاده‌ها در حال فعالیت هستند تا رضایت مردم را جلب کرده و مردم نیز سفری ایمن و آرام در جاده‌های شهرستان مشگین شهر داشته باشند.

رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر با بیان این‌که اداره راهداری این شهرستان مسئولیت نگهداری 1280 کیلومتر از راه‌های ارتباطی شهرستان مشگین شهر را برعهده دارد گفت: از این مقدار 260 کیلومتر راه اصلی، 545 کیلومتر راه آسفالته روستایی، 60 کیلومتر راه مرزی و 415 کیلومتر نیز راه شنی و خاکی است که تمام تلاش راهداران حفاظت و صیانت از این سرمایه‌های ملی است.

کد خبر: 49146
تاریخ: 1398/05/19 - 22:26
منبع: تین نیوز

مشگین شهر  حمل و نقل جاده ای  رضا فرج‌پور 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جابه‌جایی ۴۷ هزار تن کالا در شهرستان مشگین شهر

می متالز - در چهار ماهه نخست امسال ۴۷ هزار تن کالا و بار در مشگین شهر جابه‌جا شده است.
 

رفع نقطه حادثه خیز بزرگراه سیرجان - بندر عباس

می متالز - یک نقطه حادثه خیز جاده‌ای در بزرگراه سیرجان - بندرعباس مرتفع شد.
 

جابه‌جائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیل

می متالز - در چهارماه نخست امسال یک میلیون و 170هزار تن کالا در استان اردبیل جابه‌جا شده است.
 

بیمه تکمیلی فرزندان رانندگان جاده‌ای از ۱۵ مرداد کلید می‌خورد

می متالز - طرح بیمه تکمیلی فرزندان رانندگان وسایط حمل و نقل جاده‌ای از نیمه مرداد همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز عملیاتی می‌شود.
 

انتصاب دراداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران

می متالز - با صدورحکمی از سوی عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران، شهرام فرخزاد به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نکا منصوب شد.
 

عملیات اجرای خط کشی در سطح جاده‌های مازندران

می متالز - سرپرست اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای عملیات گسترده خط کشی در سطح محورهای ارتباطی این استان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما