خبر
جاده ای و پایانه ها  

​خط کشی 120 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر

می متالز - رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر، گفت: ارتقای ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای از اولویت‌های مهم راهداری و تاکید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای است.

به گزارش می متالز، رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر، در بازدید از محور مشگین شهر پارس آباد با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای از اولویت های مهم راهداری و تاکید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای است گفت: در این راستا برای بالا بردن امنیت جاده بیش از 800 تن آسفالت سرد و گرم برای لکه گیری راه‌های این شهرستان استفاده شده است.

رضا فرج‌پور تصریح کرد: در مدت یادشده 350 کیلومتر ازحریم راه‌های اصلی این شهرستان تسطیح و رگلاژ همچنین 10 کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی نیز روکش آسفالت انجام شده است.

رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر در جهت بالا بردن ضریب ایمنی جاده از جمع آوری 60 عدد تابلوهای فرسوده و نصب 190 عدد تابلوی ایمنی و هشداری جدید در سطح جاده های شهرستان مشگین خبرداد و اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی راهداران زحمتکش هشت کیلومتر از راه‌های روستایی مشگین شهر شن‌ریزی، 15 کیلومتر از راه‌های خاکی تیغه‌زنی و همچنین 800 متر مکعب برداشت و پاکسازی نخاله ساختمانی در بزرگراه و جاده قدیم این شهرستان در 4 ماهه نخست امسال انجام شده است.

فرج‌پور به زهکشی 200 متر از پیچ احمد بیگلو و جاده هریس اشاره کرد و افزود: 4دستگاه از ابنیه فنی تعمیر و دو دستگاه نرده پل جدید نیز نصب شده است. وی اصلاح 80 کیلومتر از افتادگی شانه‌راه، 340 کیلومتر قنوزنی، 550 متر مکعب ریزش‌برداری و اصلاح شیب شیروانی در بزرگراه مشگین شهر به‌طول 200 متر مکعب را از دیگر اقدامات مهم راهداری شهرستان مشگین شهر در 4 ماهه امسال برشمرد و بیان کرد: راهداران پرتلاش این شهرستان به‌صورت شبانه‌روزی در جاده‌ها در حال فعالیت هستند تا رضایت مردم را جلب کرده و مردم نیز سفری ایمن و آرام در جاده‌های شهرستان مشگین شهر داشته باشند.

رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر با بیان این‌که اداره راهداری این شهرستان مسئولیت نگهداری 1280 کیلومتر از راه‌های ارتباطی شهرستان مشگین شهر را برعهده دارد گفت: از این مقدار 260 کیلومتر راه اصلی، 545 کیلومتر راه آسفالته روستایی، 60 کیلومتر راه مرزی و 415 کیلومتر نیز راه شنی و خاکی است که تمام تلاش راهداران حفاظت و صیانت از این سرمایه‌های ملی است.

کد خبر: 49146
تاریخ: 1398/05/19 - 22:26
منبع: تین نیوز

مشگین شهر  حمل و نقل جاده ای  رضا فرج‌پور 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مشاور وزیر راه و شهرسازی:

پروژه راه آهن لرستان جزء پروژه‌های اقتصاد مقاومتی قرار گیرد

می متالز - مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت:چنانچه پروژه راه آهن استان لرستان جز پروژه های اقتصاد مقاومتی قرار نگیرد و با کندی این پروژه پیش برود در آینده باید هزینه زیادی شود که دوباره کارگاهها فعال شوند.
 

جزئیات برنامه‌های رئیس جمهور در سفر به اردبیل/ ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل تا چند هفته دیگر

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: پروژه‌های مختلفی در زمینه‌های بیمارستانی، گردشگری، کشاورزی و صنعت، با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.
 

20 راه دسترسی غیرمجاز معادن در تفت مسدود شد

می متالز - قریب به 20 راه دسترسی غیرمجاز معادن سنگ در منطقه دهستان دهشیر با حضور نمایندگان دادستانی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تفت مسدود گردید.
 

اجرای طرح ساماندهی امور حمل و نقل و توزیع عادلانه بار در بنادر کشور

می متالز - اجرای طرح ساماندهی امور حمل و نقل و توزیع عادلانه بار در بنادر کشور، در نهمین جلسه کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای کالا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

چرخ ناوگان سنگین حمل و نقل جاده ای استان سمنان نو شد

می متالز - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از توزیع بیش از ۱۵ هزارحلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.
 راه آهن بلاتکلیف؛

راه آهن شیراز در بن بست مشکلات/ وعده هایی که 10 ساله شد

می متالز - راه آهن فارس انگار در بن بست بزرگی گرفتار شده است و هرچه از تاریخ مصرفش بگذرد هزینه های اجرایی آن با توجه به نرخ تورم بیشتر و بیشتر خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما