خبر
جاده ای و پایانه ها   حمل و نقل عمومی  

طرح نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر

می متالز - در آستانه دهه امامت و ولایت و افزایش سفر‌ها در مسیر مشهد مقدس، طرح تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان سمنان آغاز شد.

به گزارش می متالز، رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، گفت: در آستانه دهه امامت و ولایت و افزایش سفر‌ها در مسیر مشهد مقدس، طرح تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان سمنان آغاز شد.

مهدی رجایی‌فرد افزود: با توجه به افزایش مسافرت‌های برون‌شهری، این طرح به منظور افزایش ضریب ایمنی و سلامت سفر با هماهنگی پلیس راه، در پاسگاه‌های پلیس راه ورودی و خروجی شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

رجایی‌فرد عنوان کرد: کنترل مندرجات اسناد حمل شامل راننده، شرکت حمل و نقل و ناوگان، کنترل بارگیری بار غیرمتعارف در قسمت بار اتوبوس‌ها، کنترل نصب بودن سامانه سپهتن و آماده به کار بودن آن، کنترل وضعیت لاستیک‌ها، کنترل عملکرد صحیح چراغ‌ها، کنترل چکش‌های ایمنی منصوب داخل اتوبوس‌ها و کنترل تجهیزات ایمنی از مواردی است که تیم‌های نظارتی بررسی می‌کنند.

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، تاکید کرد: طرح کنترل و نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در محور‌های مواصلاتی تأثیر بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی جاده‌ای دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

توسعه شبکه بزرگ‌راه‌های اردبیل در اولویت قرار گیرد

می متالز - تخلفات ثبت شده سیستمی اردبیل در سه ماهه اول ۹۸ به میزان ۶/۴ درصد بوده که نسبت به میانگین کشوری از وضعیت بهتری برخوردار است.
 

800 مورد بازدید از ناوگان حمل و نقل استان مرکزی انجام شد

می متالز - معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از انجام 800 مورد بازدید ناوگان حمل و نقل استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
 

امضای یادداشت تفاهم توسعه همکاری‌های‌ حمل و نقل بین المللی جاده‌ای فی‌مابین ایران و ترکیه

می متالز - یادداشت تفاهم توسعه همکاری‌های حمل و نقل بین المللی جاده‌ای فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه امضاشد.
 

صیانت از حریم راه‌ها از وظایف اصلی راهداری

می متالز - سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران صیانت از حریم راه‌ها را به منظور توسعه و حفظ این سرمایه ملی، از وظایف اصلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دانست.
 ​رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان:

آغازعملیات تعریض محور اصفهان - شهرضا

می متالز - رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان از آغازعملیات تعریض محور اصفهان - شهرضا درخط سوم به طول 18 کیلومتر خبر داد.
 

ایمن سازی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد؛ ۶۷ نقطه حادثه خیر شناسایی شد

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای ایمن سازی جاده‌های استان کارهای بزرگی انجام شده است، گفت: ۶۷ نقطه حادثه خیر جدید توسط پلیس شناسایی شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما