خبر
جاده ای و پایانه ها   حمل و نقل عمومی  

طرح نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر

می متالز - در آستانه دهه امامت و ولایت و افزایش سفر‌ها در مسیر مشهد مقدس، طرح تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان سمنان آغاز شد.

به گزارش می متالز، رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، گفت: در آستانه دهه امامت و ولایت و افزایش سفر‌ها در مسیر مشهد مقدس، طرح تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان سمنان آغاز شد.

مهدی رجایی‌فرد افزود: با توجه به افزایش مسافرت‌های برون‌شهری، این طرح به منظور افزایش ضریب ایمنی و سلامت سفر با هماهنگی پلیس راه، در پاسگاه‌های پلیس راه ورودی و خروجی شهرستان‌ها اجرا می‌شود.

رجایی‌فرد عنوان کرد: کنترل مندرجات اسناد حمل شامل راننده، شرکت حمل و نقل و ناوگان، کنترل بارگیری بار غیرمتعارف در قسمت بار اتوبوس‌ها، کنترل نصب بودن سامانه سپهتن و آماده به کار بودن آن، کنترل وضعیت لاستیک‌ها، کنترل عملکرد صحیح چراغ‌ها، کنترل چکش‌های ایمنی منصوب داخل اتوبوس‌ها و کنترل تجهیزات ایمنی از مواردی است که تیم‌های نظارتی بررسی می‌کنند.

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، تاکید کرد: طرح کنترل و نظارت بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در محور‌های مواصلاتی تأثیر بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی جاده‌ای دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رفع آبگرفتگی زیر پل راه‌آهن تاکستان نیازمند اعتبار است

می متالز - برای رفع آبگرفتگی زیر پل راه آهن ضیاء آباد به تاکستان باید اعتبارات لازم تامین شود.
 

جزئیات تفاهم‌ راهداری و هپکو برای ساخت ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات‌/ هپکو قراردادهای قبلی را اجرا نکرد

می متالز - رئیس سازمان راهداری با اشاره به تفاهم با هپکو برای ساخت و تحویل 300 دستگاه انواع گریدر، لودر و بیل مکانیکی، گفت: مقرر شد تا پایان هفته هپکو قیمتی که مورد تأکید وزارت صمت و همچنین رقابتی باشد را به ما اعلام کند تا تفاهم‌نامه به قرارداد برسد.
 

نیمی از بار جاده‌ای خراسان رضوی کالای فلزی و معدنی است

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: کالای فلزی با ۱۹ درصد، سیمان با ۱۶ درصد و سنگ و مواد معدنی نیز با ۱۶ درصد در مجموع ۵۱ درصد از مقدار بار جابجا شده در جاده‌های خراسان رضوی را به خود اختصاص داده‌اند.
 

تشریح اقدامات انجام شده توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ساوه

می متالز - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ساوه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این شهرستان در مهرماه امسال را تشریح کرد.
 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور:

حمل سیمان به تن کیلومتر قابل اجرا نیست/ افزایش ۴۰ درصدی نرخ سیمان در کشور

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور از افزایش ۴۰ درصدی نرخ سیمان نسبت به ابتدای سال در کشور خبر داد.
 

وضعیت ویژه ناوگان اتوبوسرانی برای زوار

می متالز - معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌گوید در روزهای 25 تا 28 مهرماه ناوگان اتوبوسی 100 درصد افزایش پیدا می‌کند. اما واقعا دلیل این مساله چیست؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما