خبر
بورس کالا   پتروشیمی  
امروز صورت می گیرد؛

عرضه حدود ۸۰ هزار تن مواد پلیمری در بورس کالای ایران

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۲۲ مردادماه، میزبان عرضه ۷۹ هزار و ۷۱۷ تن مواد پلیمری است.

به گزارش می متالز، طی این روز و در تالار مذکور ۳ هزار تن قیر، ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۹۸۳ تن مواد شیمایی و ۲۸ هزار تن لوب کات عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۲۶ هزار و ۱۷۰ تن ورق گرم، ۵ هزار و ۲۱۴ تن سبد میلگرد، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش آلومینیوم، ۱۰ هزار تن شمش بلوم، ۶۸۰ تن شمش روی و۲ هزار و ۸۰ تن مس مفتول نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

براساس این گزارش، تالار صادراتی بورس کالای ایران  هم در این روز عرضه ۱۵۰ تن عایق رطوبتی و ۱۷ هزار و ۵۸۵ تن قیر را تجربه می کند.

کد خبر: 49494
تاریخ: 1398/05/22 - 10:41
منبع: بورس کالای ایران

مواد پلیمری  بورس کالای ایران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی هفته گذشته رقم خورد؛

معامله ۳۳ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالای ایران

می متالز - در هفته منتهی به ۲۲ آذر ماه، ۶۳۳ هزار و ۵۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۳ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه مواد پلیمری، شیمیایی، قیر، لوب کات و روغن پایه در بورس کالا

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۳ آذر ماه میزبان عرضه۴۹ هزار و ۷۰۱ تن مواد شیمیایی، مواد پلیمری، قیر، لوب کات و روغن پایه است.
 مدیرعامل شرکت نیکان پروفیل:

تسهیل در امر صادرات، نگرانی تولیدکنندگان را کاهش داد

می متالز - مدیرعامل شرکت نیکان پروفیل گفت: در یکی دو سال اخیر صادرات لوله و پروفیل فولادی مشروط به کسب مجوز از وزارت صمت و گمرک شده بود که همین امر ضمن طولانی کردن روند اداری، به افزایش نگرانی تولیدکنندگان در اجرای تعهدات صادراتی منجر می‌شد اما خوشبختانه با صدور بخش نامه جدید از سوی وزارت خانه مبنی بر عدم نیاز به اخذ مجوز برای این امر، تولیدکنندگان می‌توانند با اطمینان خاطر بیشتری به صادرات مبادرت ورزند.
 

رشد قیمت مفتول مس ادامه دارد

می متالز - دوشنبه 11 آذر ماه در بورس کالا، مجموع دو هزار و 520 تن مفتول مس با قیمت 661 هزار و 348 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد.
 در بورس کالا رخ خواهد داد؛

عرضه هفت هزار تنی محصولات آلومینیوم

می متالز - فردا یکشنبه 10 آذر ماه، هفت هزار و 180 تن محصولات آلومینیومی از سوی شرکت‌های آلومینیوم ایران (ایرالکو) و المهدی در بورس کالا عرضه می‌شود که تاکنون این حجم از عرضه سابقه نداشته است.
 در بازار اصلی بورس کالای ایران پذیرش شد:

میلگرد فولادی تولید شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

می متالز - میلگرد فولادی تولید شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در بازار اصلی این بورس پذیرش شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما