خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک   نفت  

پیش بینی آینده سهام و تحلیل تکنیکال سه شرکت توسط یک کارگزاری

می متالز - سهام سه شرکت بورسی و فرابورسی سه شرکت مهندسی نصیر ماشین، کاشی سینا و نفت پاسارگاد، توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال شد.

به گزارش می متالز، درحالی از امروز معاملات بازار سهام بعد از تعطیلی یک روزه از سر گرفته می شود که کارگزاری آبان اقدام به انتشار تحلیل تکنیکال سه شرکت مهندسی نصیر ماشین ، کاشی سینا و نفت پاسارگاد کرد.

مهندسی نصیرماشین‌

موج اصلاحی در این نماد ۶۱٫۸ درصد از حرکت قبلی را اصلاح کرده و اندازه حرکت اصلاحی در مقایسه با حرکت اصلاحی قبل ۱۶۱٫۸ درصد است. قیمت در محدوده مناسبی برای برگشت قرار دارد اما همانطور که در تصویر مشخص شده هنوز از سطح حمایتی داینامیک فاصله دارد.

احتمال در جا زدن قیمت تا رسیدن به این خط زیاد است و می توان نوسانات قیمت و حجم را در این محدوده مد نظر داشت. چرا که احتمال ایجاد فرصت خرید جذاب دور از ذهن نیست.

کاشی و سرامیک‌ سینا

قیمت دراین نماد در انتهای یک حرکت صعودی متوقف شده و حرکت اصلاحی را شروع کرده که بیشتر این اصلاح در بعد زمان شکل گرفته است. می توان از تراکم ایجاد شده به عنوان تریگر در این نماد استفاده کرد و با خروج قیمت از این تراکم وارد معامله خرید شد و حد ضرر را زیر تراکم و یا آخرین کف شکل گرفته در نمودار در نظر داشت و حد سود را سقف کانال فرضی قرار داد.

نفت پاسارگاد

قیمت در این نماد بعد از برخورد به سقف کانال صعود متوقف شده اما افت چشمگیری در نمودار دیده نمی شود و در عوض قیمت در این محدوده متراکم شده است. خروج از این تراکم می تواند محرکی برای عبور از سقف کانال باشد. می توان رفتار قیمت را در این محدوده زیر نظر داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحلیل تکنیکال دومین سهم گران بازار و شرکت دارای صف خرید

می متالز - وضعیت حال و آینده سهام دومین سهم گران بازار و شرکت دارای صف خرید توسط یک کارگزاری مورد بررسی تحلیل تکنیکال قرار گرفت.
 

تحلیل تکنیکال سهام دو شرکت کشتیرانی و بیمه دانا توسط یک کارگزاری

می متالز - سهام دو شرکت کشتیرانی و بیمه دانا که امروز بعد از رشد چند روزه قیمت در هفته گذشته، کاهش یافته توسط یک کارگزار تحلیل تکنیکال شد.
 

آیا مس گران می‌شود؟

می متالز - بهای فلز مس در هفته قبل در بازارهای جهانی با نوساناتی همراه بود، ولی به طور کلی در هفته گذشته روندی صعودی داشت.
 

تحلیل تکنیکال سهام سه شرکت منفی و مثبت توسط یک کارگزاری

می متالز - تحلیل تکنیکال سهام سه شرکت سیمان خوزستان، توسعه‌ صنایع‌ بهشهر و مهندسی صنعتی روان فن آور توسط یک کارگزاری منتشر شد.
 

تحلیل تکنیکال و محدوده قیمتی سهام چهار شرکت بورسی و فرابورسی

می متالز - تحلیل تکنیکال و محدوده قیمتی هر سهم سه شرکت بورسی مخابرات، بیمه البرز و سرمایه گذاری البرز به همراه شرکت فرابورسی ویتانا از سوی یک کارکزاری ارایه شد.
 تحلیلگران بررسی کردند؛

طلا می تواند سطح مقاومتی ۱۵۰۰ دلار را بشکند؟

می متالز - تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که قیمت جهانی طلا می تواند طی ماه های آینده تا سطح ۱۵۶۰ دلار افزایش یابد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما