خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک   نفت  

پیش بینی آینده سهام و تحلیل تکنیکال سه شرکت توسط یک کارگزاری

می متالز - سهام سه شرکت بورسی و فرابورسی سه شرکت مهندسی نصیر ماشین، کاشی سینا و نفت پاسارگاد، توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال شد.

به گزارش می متالز، درحالی از امروز معاملات بازار سهام بعد از تعطیلی یک روزه از سر گرفته می شود که کارگزاری آبان اقدام به انتشار تحلیل تکنیکال سه شرکت مهندسی نصیر ماشین ، کاشی سینا و نفت پاسارگاد کرد.

مهندسی نصیرماشین‌

موج اصلاحی در این نماد ۶۱٫۸ درصد از حرکت قبلی را اصلاح کرده و اندازه حرکت اصلاحی در مقایسه با حرکت اصلاحی قبل ۱۶۱٫۸ درصد است. قیمت در محدوده مناسبی برای برگشت قرار دارد اما همانطور که در تصویر مشخص شده هنوز از سطح حمایتی داینامیک فاصله دارد.

احتمال در جا زدن قیمت تا رسیدن به این خط زیاد است و می توان نوسانات قیمت و حجم را در این محدوده مد نظر داشت. چرا که احتمال ایجاد فرصت خرید جذاب دور از ذهن نیست.

کاشی و سرامیک‌ سینا

قیمت دراین نماد در انتهای یک حرکت صعودی متوقف شده و حرکت اصلاحی را شروع کرده که بیشتر این اصلاح در بعد زمان شکل گرفته است. می توان از تراکم ایجاد شده به عنوان تریگر در این نماد استفاده کرد و با خروج قیمت از این تراکم وارد معامله خرید شد و حد ضرر را زیر تراکم و یا آخرین کف شکل گرفته در نمودار در نظر داشت و حد سود را سقف کانال فرضی قرار داد.

نفت پاسارگاد

قیمت در این نماد بعد از برخورد به سقف کانال صعود متوقف شده اما افت چشمگیری در نمودار دیده نمی شود و در عوض قیمت در این محدوده متراکم شده است. خروج از این تراکم می تواند محرکی برای عبور از سقف کانال باشد. می توان رفتار قیمت را در این محدوده زیر نظر داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحلیل تکنیکال دو پتروشیمی پردیس و جم، کشتیرانی و فولاد امیرکبیرکاشان

می متالز - سهام دو شرکت پتروشیمی پردیس و جم، کشتیرانی و فولاد امیرکبیرکاشان از طریق تحلیل تکنیکال یک کارگزاری پیش بینی شد.
 

تثبیت قوانین و مقررات و تسهیل صادرات

می متالز - با وجود ظرفیت‌ها برای تولید قیر در کشور، به‌دلیل تحریم‌ها و همچنین سیاست‌گذاری‌هایی که در برخی موارد با اشتباهاتی در این حوزه همراه بوده آن‌طور که باید از پتانسیل‌های این صنعت به‌خصوص در حوزه صادرات استفاده نشده است و در ادامه این ناکارآمدی‌ها باعث شده تا برند ایران در بازارهای بین‌المللی آسیب ببیند.
 

تحلیل تکنیکال سهام ۳ شرکتی که رشد قیمت و صف خرید داشتند

می متالز - سهام ۳ شرکت سیمان‌ هگمتان‌، سرمایه گذاری ساختمانی نوین و سرمایه گذاری شفادارو که طی روزهای قبل با رشد قیمت و صف خرید مواجه شده اند توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال شد.
 توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل تکنیکال سهام کشتیرانی دارای صف خرید + فارس و خوزستان و لیزینگ ایرانیان

می متالز - سهام کشتیرانی که طی روزهای اخیر با رشد قیمت و صف خرید روبرو شده به همراه دو شرکت سیمان فارس و خوزستان و لیزینگ ایرانیان توسط یک کارگزاری مورد بررسی تحلیل تکنیکال قرار گرفت.
 توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل تکنیکال سهام "های وب "، پالایشگاه بندرعباس و پتروشیمی جم

می متالز - سهام شرکت بورسی های وب ، پالایشگاه بندرعباس و پتروشیمی جم توسط یک کارگزاری مورد بررسی تحلیل تکنیکال قرار گرفت.
 

"شپترو" در راه افزایش سرمایه

می متالز - شرکت پتروشیمی آبادان مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ برگزار خواهد کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما