خبر
بورس و سهام  
علیرضا تاج بر بیان کرد:

آرامش در معاملات بازار سرمایه

می متالز - علیرضا تاج بر گفت: روند بازار تا شهریور ماه که گزارش ۶ ماه شرکت ها منتشر می شود آرام و بدون نوسان شدید خواهد بود.

به گزارش می متالز، علیرضا تاج بر با بیان اینکه روند بازار تا شهریور ماه که گزارش ۶ ماه شرکت ها منتشر می شود آرام و بدون نوسان خواهد بود، افزود: بعد از انتشار این گزارش ها مسیر اصلی بازار سرمایه مشخص و شاخص بورس به سمت صعودی در حرکت خواهد بود.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به صحبت دیگر کارشناسان مبنی بر اینکه شاخص بورس تا شهریور ماه به کانال ٣٠٠ هزار واحد ورود پیدا خواهد کرد، گفت: صعود شاخص بورس به کانال ٣٠٠ هزار واحد دور از ذهن نیست و به نظر می رسد که بعد از انتشار گزارش ٦ ماه شرکت ها شاهد چنین اتفاقی در بازار سرمایه باشیم.

وی با بیان اینکه اکنون فعالان حاضر در بازار سرمایه بیشتر به دنبال سهم های کوچک هستند، گفت: در سهام بزرگ میزان عرضه بالا و تکلیف نرخ فروش آنها به دلیل وضعیت دلار مشخص نیست، در بازار سرمایه هنوز سهم بنیادی که همچنان جا برای رشد دارند پیدا می شود اما نگاه کنونی بازار بیشتر به سمت سهم های کوچک است.

به گفته تاج بر، با انتشار گزارش ۶ ماه شرکت ها که میزان سودآوری آن ها مشخص می شود بازار مسیر خود را پیدا می کند و بهتر می توان برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه تصمیم گیری کرد.

وی با تاکید بر اینکه سهامداران باید تا قبل از سرمایه گذاری سهم هایی که از بنیاد خاصی برخوردار نیستند را بیشتر مورد بررسی قرار دهند، افزود: در مجامع اعلام شد که در سهام‌ کوچک اتفاق خاصی رخ نداده که قیمت آنها افزایش یافته اما برخی از سفته بازی‌ها بر روی سهام کوچک منجر به چنین اتفاقاتی در بازار شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل صدر تامین خبر داد:

سود هر سهم تاصیکو ۲ برابر خواهد شد/ اولین شتاب دهنده معدن راه اندازی می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین از راه اندازی اولین شتاب دهنده بخش معدن با همکاری و مشارکت شرکتهای دانش بنیان تا پایان سال خبر داد.
 

فولادی ها در بازار بورس رکورد زدند

می متالز - فولادی ها در معاملات بازار سرمایه در نخستین روز هفته رکورد زدند.
 

سه شرکت از گروه صنعتی مینو در ردیف ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتند

می متالز - بر اساس آخرین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران که صبح امروز ۲۹ دی ماه سالجاری اعلام شد، سه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صنعتی مینو خرمدره و قاسم ایران در ردیف ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتند.
 

نماد ۱۲ شرکت بیمه‌ای در تالار شیشه‌ای به رنگ قرمز درآمد

می متالز - در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

نماد ۱۳ بانک و موسسه اعتباری سبزپوش شد

می متالز - در دومین روز هفته شاهد افت اندک شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بورس و فرابورس تهران بودیم.
 ساعت پنج و نیم عصر؛

حاتم خودشیرین!

می متالز - ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به حاتم‌های خودشیرینی که بر اموال ملت آتش می‌اندازند تا صدقه‌ای به‌نام رای جمع کنند تا طرح جدید بانک مرکزی و احتمال رد طرح حذف ۴ صفر از اسکناس‌ها و...
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما