خبر
بیمه  

مراکز رسیدگی به بیمه استارت‌‌آپ‌ها ایجاد می‌شود

می متالز - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیشنهاد داد: اتاق بازرگانی پیگیر باشد مراکز خاص رسیدگی مالیاتی و مسائل بیمه‌ای برای استارت‌آپ‌ها ایجاد شود.

به گزارش می متالز، «شهاب جوانمردی» در پنجمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اظهار کرد: گاهی درباره مشکلات کسب‌وکارها از منظر تحریم و مشکلات قوانین و مقررات صحبت می­‌کنیم، اما اکثر مواقع چون به موقع به مسائل توجه نمی‌­کنیم، هر روز آبستن مسائلی هستیم. این روزها مدام درباره استارت‌ آپ‌ها صحبت می‌شود اما به تناسب تغییرات کسب وکارها با نیازمندی‌ها توجه نمی‌­شود.

وی ادامه داد: در افق پیش رو بخش زیادی از مشاغل را در کشور از دست خواهیم داد و مشاغل جدید شکل می‌گیرد که آمادگی آموزشی برای آن ایجاد نشده است.

این عضو هیات نمایندگان اتاق تهران پیشنهاد داد: اتاق بازرگانی پیگیر باشد مراکز خاص رسیدگی مالیاتی و مسائل بیمه‌ای برای این کسب و کارها ایجاد شود و همچنین صنایع و کسب و کارها به سرمایه‌گذاری های رقابت پذیر رو به آینده تشویق شوند.

مجوز برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به تشکل‌های تخصصی ارائه شود

همچنین «حسن احمدیان» عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در این نشست تاکید کرد: هشت ماه پیش دولت تصمیم گرفت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را از مجریان غیرتشکلی به تشکل‌های اقتصادی واگذار کند، اما این موضوع همچنان بلاتکلیف است.

وی ادامه داد: هفته گذشته در قالب مصاحبه‌ای با سایت اتاق بازرگانی تهران، خواستار واگذاری مجوزهای نمایشگاه‌های تخصصی به تشکل‌ها شده بودیم که سازمان توسعه تجارت ایران در تماسی تلفنی پیرو این مصاحبه، تهدید کرد که تمام مجوزهای برگزاری نمایشگاهها را باطل کرده و علیه ما شکایت خواهد کرد.

احمدیان تاکید کرد: درخواست ما این است که مجوز برگزاری نمایشگاههای تخصصی به تشکل‌های تخصصی ارائه شود، چرا که ارائه مجوز به افراد حقیقی، بحث امضای طلایی را به وجود می آورد.

کد خبر: 49600
تاریخ: 1398/05/22 - 16:15
منبع: چابک آنلاین

استارت آپ  شهاب جوانمردی  حسن احمدیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

فروش۹۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت آپ

می متالز - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: سال گذشته ۴۸۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ، ۹۰هزار میلیارد تومان فروش داشته‌اند.
 

پتروشیمی‌ها نبض صادرات غیرنفتی

می متالز - عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران گفت: صنعت پتروشیمی ایران در صادرات غیرنفتی نقش موثری دارد و اگر در این بخش سرمایه‌گذاری بیشتری شود، این صنعت می‌تواند به تحول در اقتصاد ایران منجر شود.
 

پتروشیمی ها نبض صادرات غیر نفتی

می متالز - عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران گفت: صنعت پتروشیمی ایران در صادرات غیرنفتی نقش موثری دارد و اگر در این بخش سرمایه گذاری بیشتری شود این صنعت می‌تواند منجر به تحول در اقتصاد ایران شود.
 زرندی در مراسم افتتاح مرکز نوآوری کرمان:

اکوسیستم نوآوری و استارت آپی لازمه بخش صنعت است

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت کشور نیازمند یک اکوسیستم نوآوری و استارت آپی است.
 به دنبال نشست حمایت از استارت آپ ها در دفتر معاون اول رییس جمهور؛

کمیته حمایتی استارت آپ ها در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تشکیل شد

می متالز - به دنبال نشست مدیران عامل برخی صندوق های اعتباری و حمایتی که به منظور توسعه حمایت و پشتیبانی از شرکت های استارت آپی تشکیل شد، رییس شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تشکیل کمیته ای به همین منظور در این صندوق خبر داد.
 

بازدید مدیرعامل فناپ از مجتمع‌های میدکو در کرمان

می متالز - شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ روز شنبه بیست‌ و سوم آذر 1398 از مجتمع کک‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان و مجتمع احیاء مستقیم و فولادسازی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان از مجتمع‌های هلدینگ میدکو و روند توسعه پروژه‌های فناپ در این دو مجتمع بازدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما