خبر
بیمه  

مراکز رسیدگی به بیمه استارت‌‌آپ‌ها ایجاد می‌شود

می متالز - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران پیشنهاد داد: اتاق بازرگانی پیگیر باشد مراکز خاص رسیدگی مالیاتی و مسائل بیمه‌ای برای استارت‌آپ‌ها ایجاد شود.

به گزارش می متالز، «شهاب جوانمردی» در پنجمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اظهار کرد: گاهی درباره مشکلات کسب‌وکارها از منظر تحریم و مشکلات قوانین و مقررات صحبت می­‌کنیم، اما اکثر مواقع چون به موقع به مسائل توجه نمی‌­کنیم، هر روز آبستن مسائلی هستیم. این روزها مدام درباره استارت‌ آپ‌ها صحبت می‌شود اما به تناسب تغییرات کسب وکارها با نیازمندی‌ها توجه نمی‌­شود.

وی ادامه داد: در افق پیش رو بخش زیادی از مشاغل را در کشور از دست خواهیم داد و مشاغل جدید شکل می‌گیرد که آمادگی آموزشی برای آن ایجاد نشده است.

این عضو هیات نمایندگان اتاق تهران پیشنهاد داد: اتاق بازرگانی پیگیر باشد مراکز خاص رسیدگی مالیاتی و مسائل بیمه‌ای برای این کسب و کارها ایجاد شود و همچنین صنایع و کسب و کارها به سرمایه‌گذاری های رقابت پذیر رو به آینده تشویق شوند.

مجوز برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به تشکل‌های تخصصی ارائه شود

همچنین «حسن احمدیان» عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در این نشست تاکید کرد: هشت ماه پیش دولت تصمیم گرفت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را از مجریان غیرتشکلی به تشکل‌های اقتصادی واگذار کند، اما این موضوع همچنان بلاتکلیف است.

وی ادامه داد: هفته گذشته در قالب مصاحبه‌ای با سایت اتاق بازرگانی تهران، خواستار واگذاری مجوزهای نمایشگاه‌های تخصصی به تشکل‌ها شده بودیم که سازمان توسعه تجارت ایران در تماسی تلفنی پیرو این مصاحبه، تهدید کرد که تمام مجوزهای برگزاری نمایشگاهها را باطل کرده و علیه ما شکایت خواهد کرد.

احمدیان تاکید کرد: درخواست ما این است که مجوز برگزاری نمایشگاههای تخصصی به تشکل‌های تخصصی ارائه شود، چرا که ارائه مجوز به افراد حقیقی، بحث امضای طلایی را به وجود می آورد.

کد خبر: 49600
تاریخ: 1398/05/22 - 16:15
منبع: چابک آنلاین

استارت آپ  شهاب جوانمردی  حسن احمدیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صمت در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان:

افزایش درخواست سرمایه گذاری برای ورود به تولید نشانگر شکست نقشه های دشمن است/ راه نجات اقتصادی توجه به فناوری های نوین و استارت آپ‌ها است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: علیرغم شرایط سختی که دشمن برای ما به وجود آورد، اما خوشبختانه افزایش درخواست سرمایه گذاری برای ورود به تولید داشته ایم که این امر نشانگر جاری بودن روحیه امید، کار و تلاش در کشور و شکست نقشه‌های دشمن است.
 بنابراعلام مدیرعامل و مدیر سرمایه گذاری:

استارت آپ معروف به بورس می آید/ بررسی عملکرد "لوتوس" از زمان عرضه اولیه

می متالز - مدیرعامل و مدیرسرمایه گذاری تامین سرمایه لوتوس با اشاره به عملکرد گذشته و موانع عدم رشد قابل توجه فعالیت های تامین مالی و انتشار اوراق از انجام اقدامات اولیه برای ورود استارت آپ معروف به بازار سهام خبر دادند.
 

گام رو به جلو ‎برای جذب کسب و کارهای نوین/ ۴ استارت‌آپ جدید معرفی خواهند شد

می متالز - تمرکز فعالیت‌های این شرکت در سال ۹۸ بر روی کسب‌و‌کارهای دیجیتال است.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با خبرنگاران:

حضور ۴۰ استارت آپ در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان/ ورود استارت آپ ها صنعت ساختمان را توسعه می دهد/ ظرفیت تولید کاشی و سرامیک ۲ برابر مصرف کشور است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حدود ۴۰ شرکت استارت آپی وجود دارد حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان سبب توسعه جهشی این بخش خواهد شد.
 

برنامه ویژه وزارت کار برای رفع چالش‌های استارت آپ‌ها

می متالز - وزیر کار عنوان کرد: یک کارگروه در وزارت کار به صورت جدی چالش‌ها و مشکلات کسب و کارهای استارت‌آپی را در حال بررسی است تا بتوان از طرفیت‌های اقتصاد هوشمند استفاده کرد.
 

نقش شرکت‌های پرداخت الکترونیک در حمایت از استارت آپ‌ها

می متالز - عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به نقش مهم شرکت‌های پرداخت الکترونیک برای حمایت از استارت آپ‌ها گفت: شرکت های پرداخت الکترونیک می‌توانند نقش مهندسی تولید را داشته باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما