خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساحلی و دریایی  

نتایج مجمع «حفاری»

می متالز - مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال برگزار و در آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد برای هر سهم ۳ تومان سود توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال صبح شنبه با حضور 88.4 درصد سهامداران در هتل المپیک برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 26.9 تومان سود محقق شده هرسهم،  3 تومان معادل 11 درصد برای هر سهم توزیع شود.

همچنین با رای اکثریت آرا، شرکت مالی و سرمایه گذاری پیشرو ایران، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره به مدت دو سال انتخاب شدند.

در فهرست اعضای هیات مدیره قبلی، تاپیکو و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح حضور داشتند که در هیات مدیره جدید، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به ترکیب قبلی اضافه شده اند.

بر این اساس، سهامداران حقیقی می‌توانند از یک مهر تا 30 آبان ماه با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت سود سهام را دریافت کنند. همچنین سهامداران حقوقی تا یک میلیون سهم از یک تا 30 آذر تا 5 میلیون سهم از یک تا 30 دی تا 10 میلیون سهم از یک تا 30 بهمن و سهامداران عمده از یک تا 29 اسفند ماه می‌توانند برای دریافت سود اقدام کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اشکال در صورت های مالی دلیل لغو مجمع ایدرو

میم تالز - جمع بندی در این خصوص در حال اجرا است و برخی بندها همچون تعیین تکلیف سهامداران در حوزه وزارت امور اقتصادی و دارایی در حال انجام بوده، ضمن اینکه در ستاد تسهیل مصوبه ای وجود دارد که بانک ملی منابعی را به هپکو اختصاص دهد تا مشکل آنها حل شده و حقوق کارگران پرداخت شود.
 

افزایش سرمایه و صورت های مالی ۳ماهه «سامان» منتشر شد

می متالز - بانک سامان صورت های مالی میان دوره ای ۳ماهه و اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه خود را منتشر کرد.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "وسپه" ۱۱۶ درصد افزایش یافت

می متالز - شرکت سرمایه‎گذاری سپه در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۶۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۶۲ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.
 

۵۰۲ریال؛ سود ۹ماهه «سکرما»

می متالز - شرکت گروه صنایع سیمان کرمان در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه سود هرسهم را ۵۰۲ریال اعلام کرد.
 طی دوره ۹ ماهه؛

"ساربیل" به هر سهم ۱۰۸۶ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت سیمان آرتا اردبیل در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۸۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۵۰ ریال اعلام شده بود، افزایش ۹۷ درصدی را نشان می‌دهد.
 

«حکشتی» ۲۴۲ریال سود یکساله ساخت

می متالز - شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در صورت های مالی ۱۲ماهه برای هرسهم ۲۴۲ریال سود ساخت که نسبت به سال مالی گذشته ۱۷۸درصد افزایش یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما