خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساحلی و دریایی  

نتایج مجمع «حفاری»

می متالز - مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال برگزار و در آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد برای هر سهم ۳ تومان سود توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال صبح شنبه با حضور 88.4 درصد سهامداران در هتل المپیک برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 26.9 تومان سود محقق شده هرسهم،  3 تومان معادل 11 درصد برای هر سهم توزیع شود.

همچنین با رای اکثریت آرا، شرکت مالی و سرمایه گذاری پیشرو ایران، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره به مدت دو سال انتخاب شدند.

در فهرست اعضای هیات مدیره قبلی، تاپیکو و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح حضور داشتند که در هیات مدیره جدید، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به ترکیب قبلی اضافه شده اند.

بر این اساس، سهامداران حقیقی می‌توانند از یک مهر تا 30 آبان ماه با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت سود سهام را دریافت کنند. همچنین سهامداران حقوقی تا یک میلیون سهم از یک تا 30 آذر تا 5 میلیون سهم از یک تا 30 دی تا 10 میلیون سهم از یک تا 30 بهمن و سهامداران عمده از یک تا 29 اسفند ماه می‌توانند برای دریافت سود اقدام کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تداوم مذاکره «حفاری» برای دکل نفتی

می متالز - در مجمع عادی سالانه حفاری شمال، علاوه بر دلایل فروش ساختمان اصلی شرکت، موضوع مذاکرات مدیران شرکت درباره بحث دکل الیما مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 مدیرعامل کارگزاری تأمین سرمایه نوین:

دلار نیمایی شرکت های بازار سرمایه، گزارش عملکرد ها را مثبت کرده است

می متالز - گزارش های شش ماهه شرکت ها با تاثیرپذیری صورت های مالی از تعدیل نرخ دلار نیمایی؛ غالبا امیدبخش و مثبت است و از این زاویه کاهش نرخ دلار تاثیر منفی بر بازارسرمایه ندارد.
 

شناسایی سود ۱۳۷ریالی برای هرسهم «کمرجان»

می متالز - شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در صورت های مالی ۶ماهه با سرمایه ۴۰میلیارد ریالی، برای هرسهم ۱۳۷ریال سود شناسایی کرد.
 

سود تلفیقی «رمپنا» ۲۷۳۰ ریال اعلام شد

می متالز - شرکت گروه مپنا در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه برای هرسهم ۲هزار و ۷۳۰ریال اعلام کرد.
 طی دوره ۳ ماهه؛

"وملل" به سود رسید

می متالز - شرکت اعتباری ملل در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۳۳ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.
 

در مجمع «پترول» چه گذشت؟

می متالز - مجمع سالانه گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان برگزار و و در آن با تصویب صورت های مالی ، مقرر شد برای هر سهم ۱۵ تومان سود توزیع شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما