خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساحلی و دریایی  

نتایج مجمع «حفاری»

می متالز - مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال برگزار و در آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد برای هر سهم ۳ تومان سود توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده حفاری شمال صبح شنبه با حضور 88.4 درصد سهامداران در هتل المپیک برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 26.9 تومان سود محقق شده هرسهم،  3 تومان معادل 11 درصد برای هر سهم توزیع شود.

همچنین با رای اکثریت آرا، شرکت مالی و سرمایه گذاری پیشرو ایران، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره به مدت دو سال انتخاب شدند.

در فهرست اعضای هیات مدیره قبلی، تاپیکو و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح حضور داشتند که در هیات مدیره جدید، سازمان بیمه سلامت و شرکت سمت و سوی توسعه ایرانیان به ترکیب قبلی اضافه شده اند.

بر این اساس، سهامداران حقیقی می‌توانند از یک مهر تا 30 آبان ماه با مراجعه به کلیه شعب بانک ملت سود سهام را دریافت کنند. همچنین سهامداران حقوقی تا یک میلیون سهم از یک تا 30 آذر تا 5 میلیون سهم از یک تا 30 دی تا 10 میلیون سهم از یک تا 30 بهمن و سهامداران عمده از یک تا 29 اسفند ماه می‌توانند برای دریافت سود اقدام کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برای دوره ۶ماهه؛

سود تلفیقی "ذوب" ۷۷ریال اعلام شد

می متالز - شرکت ذوب آهن اصفهان در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود هر سهم را ۷۷ریال اعلام کرد و از سوی دیگر سود هر سهم در شرکت اصلی ۷۳ریال منتشر شده است.
 حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۶ ماهه "خپارس"

می متالز - شرکت پارس خودرو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۸۳ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۱۰۵ ریال اعلام کرده بود.
 در گزارش حسابرسی شده؛

"شپترو" زیان خود را کاهش داد

می متالز - شرکت پتروشیمی آبادان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۵۴ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۳ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت در گزارش حسابرسی نشده زیان هر سهم را ۱۵۸ ریال اعلام کرده بود.
 

عملکرد ۶ ماهه "ذوب" حسابرسی شد/ آمار تولید و فروش صادراتی و درآمدها

می متالز - ذوب آهن ضمن انتشار صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده ۶ ماهه سال جاری در گزارش تفسیری مدیریت در خصوص عملکرد تولید و فروش صادراتی و درآمدهای فروش توضیح داد.
 

سود تلفیقی ه رسهم "کاوه" ۵۶۷ریال اعلام شد

می متالز - شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در صورت های مالی تلفیقی ۶ماهه سود هر سهم را ۵۶۷ریال اعلام کرده است.
 در دوره ۶ماهه محقق شد:

رشد ۱۷.۶هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی «خبهمن»

می متالز - گروه بهمن در صورت‌های مالی ۶ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی شرکت ۱۷هزار و ۶۴۰میلیارد و ۳۴۴میلیون ریال افزایش یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما