خبر
خودرو  

کور سوی امید برای نیسان

می متالز - بازار خودرو در نهایت روی خوشش را به نیسان نشان داد و این خودروساز توانست با رشد 1.4 درصدی فروش در ماه جولای، طلسم ۶ ماه روند نزولی را بشکند.

به گزارش می متالز، بازار خودرو در نهایت روی خوشش را به نیسان نشان داد و این خودروساز توانست با رشد 1.4 درصدی فروش در ماه جولای، طلسم ۶ ماه روند نزولی را بشکند. بر همین اساس فروش خودروهای نیسان در چین طی این ماه به ۱۰۸ هزار و ۳۴۳ دستگاه رسید. با این حال شرکت هوندا توانست نیسان را پشت سر بگذارد و با رشد 9.4 درصدی، ۱۱۵ هزار و ۹۵۰ دستگاه خودرو به فروش برساند. رشد فروش محصولات نیسان در چین می‌تواند کور سویی از امید را برای این برند ایجاد کرده باشد؛ چراکه طی چند ماه گذشته به‌دلیل چالش‌های فراوان مدیریتی، مالی و فروش که نیسان را محاصره کرده‌اند، فروش جهانی این برند ژاپنی به‌طرز قابل‌توجهی کاهش یافته است؛ اما جدی‌ترین این چالش‌ها که نیسان کماکان درگیر آن است بازداشت و برکناری کارلوس گوسن، رئیس پیشین نیسان به اتهام فساد مالی در نوامبر ۲۰۱۸ بود. از سوی دیگر نیسان با شرکت رنو، متحد فرانسوی خود نیز با مشکلاتی مواجه است و مدیران کنونی نیسان نسبت به سودآوری بیشتر رنو در این اتحاد ابراز نگرانی می‌کنند.

کد خبر: 49704
تاریخ: 1398/05/22 - 22:20
منبع: دنیای اقتصاد

بازار خودرو  نیسان  خودروساز  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خودروسازان اجازه کاهش قیمت‌ را نمی‌دهند

می متالز - بازار خودروهای خارجی در رکود مطلق است.
 

سوابق دو نماینده بازداشت شده در پرونده اخلال در بازار خودرو/ یکی رییس سازمان ایمیدرو در دوران احمدی نژاد و دیگری فرماندار ابهر

می متالز - دیشب اعلام شد که محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و فریدون احمدی نماینده مردم زنجان به اتهام معاونت در اخلال در بازار خودرو بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند.
 

ایران خودرو در یک‌روز بیش از 4 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داد

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در اقدامی بی‌سابقه موفق به تحویل 4 هزار و 266 دستگاه خودرو به مشتریان شد.
 

بازار پس‌از تحولات اخیر ایران‌خودرو

می متالز - هر چند مدت‌هاست که بازار خودروی کشور متاثر از هر رویداد و اتفاقی با نوسان همراه می‌شود، اما این بار بازار واکنشی به تغییر و تحولات مدیریتی در شرکت ایران خودرو نشان نداد و روند با ثبات خود را حفظ کرد.
 مشاور مدیرعامل سایپا اعلام کرد؛

کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان

می متالز - مشاور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا موفق شده است تا با افزایش تولید، عرضه خودرو به بازار را افزایش داده و ضمن پاسخگوئی به تقاضای بازار، تعداد تعهدات معوق خود را نیز کاهش دهد.
 

مرسدس بنز هیبریدی در راه است

می متالز - خودروسازی بنز در نظر دارد از نسخه هیبریدی کلاس A و B خود رونمایی کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما