خبر
نفت  

تولید نفت روسیه افزایش یافت

می متالز - تولید نفت در روسیه طی هفته اول آگوست افزایش یافت و به 11.32 میلیون بشکه در روز رسید.

به گزارش می متالز، تولید نفت در روسیه طی هفته اول آگوست افزایش یافت و به 11.32 میلیون بشکه در روز رسید. به گزارش هلنیک شیپینگ‌نیوز، این میزان نسبت به میانگین 11.15میلیون بشکه در ماه جولای بیشتر بود. این مقدار تولید بیشتر از تعهد مسکو نسبت به قرارداد کاهش تولید اوپک است. روسیه متعهد شده است تولیدش را ۲۲۸ هزار بشکه در روز نسبت به سطح مبنای 11.41 میلیون بشکه در روز در اکتبر ۲۰۱۸ پایین بیاورد. الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه گفت انتظار می‌رود تولید نفت روسیه در سال‌جاری میلادی به ۵۵۶ تا ۵۵۷ میلیون تن معادل 11.17 تا 11.19 میلیون بشکه در روز برسد که همگام با توافق کاهش تولید اوپک است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از سوی وزارت نفت اعلام شد؛

تولید نفت نروژ بیش از یک میلیون بشکه در روز

می متالز - نهاد مدیریت نفت نروژ (ان‌پی‌دی) اعلام کرد که تولید نفت این کشور در ماه ژوئیه امسال با ۵.۲ درصد کاهش نسبت به پارسال به یک میلیون و ۴۴۷ هزار بشکه در روز رسید که فراتر از پیش‌بینی رسمی بوده است.
 

پایبندی کویت به اجرای توافق کاهش تولید نفت

می متالز - وزیر نفت کویت اعلام کرد که کشورش به اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت متعهد است. به گزارش خبرگزاری رویترز، خالد الفاضل، وزیر نفت کویت، روز دوشنبه اعلام کرد که این کشور به اجرای توافق کشورهای صادرکننده نفت برای کاهش تولید به‌منظور حمایت از قیمت نفت، «کاملا متعهد» است.
 

آخرین شلیک اقتصادی ترامپ به ونزوئلا

می متالز - دولت ترامپ با وضع تحریم‌های جدیدی که به منزله تحریم اقتصادی کامل ونزوئلا است، تلاش خود برای تغییر حکومت این کشور را به مرحله جدیدی رساند.
 

آیا سدسازی های ترکیه افزایش تولید نفت عراق را متوقف می‌کند؟

می متالز - آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد تولید نفت عراق که در ماه جولای به طور میانگین ۳.۹۹۲ میلیون بشکه در روز بود، به شرط وجود آب کافی، ثبات سیاسی و افزایش سرمایه گذاری می‌تواند طی ۱۰ سال آینده تا ۶ میلیون بشکه در روز افزایش یابد.
 

کاهش تولید روسیه فراتر از توافق با اوپک بوده است

می متالز - وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که در ماه ژوئیه امسال این کشور تولید نفت خود را فراتر از میزان توافق‌شده با اوپک و متحدانش کاهش داده است.
 

تولید نفت روسیه در ۲۰۱۹ مطابق با توافق اوپک و غیراوپک خواهد بود

می متالز - وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که تولید نفت این کشور در سال جاری میلادی مطابق تعهدهایش در چارچوب توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما