خبر
نفت  

تولید نفت روسیه افزایش یافت

می متالز - تولید نفت در روسیه طی هفته اول آگوست افزایش یافت و به 11.32 میلیون بشکه در روز رسید.

به گزارش می متالز، تولید نفت در روسیه طی هفته اول آگوست افزایش یافت و به 11.32 میلیون بشکه در روز رسید. به گزارش هلنیک شیپینگ‌نیوز، این میزان نسبت به میانگین 11.15میلیون بشکه در ماه جولای بیشتر بود. این مقدار تولید بیشتر از تعهد مسکو نسبت به قرارداد کاهش تولید اوپک است. روسیه متعهد شده است تولیدش را ۲۲۸ هزار بشکه در روز نسبت به سطح مبنای 11.41 میلیون بشکه در روز در اکتبر ۲۰۱۸ پایین بیاورد. الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه گفت انتظار می‌رود تولید نفت روسیه در سال‌جاری میلادی به ۵۵۶ تا ۵۵۷ میلیون تن معادل 11.17 تا 11.19 میلیون بشکه در روز برسد که همگام با توافق کاهش تولید اوپک است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت نفت برای دومین روز کاهش یافت/ قیمت نفت همچنان بالای ۶۶ دلار

می متالز - قیمت نفت در بازارهای جهانی در ادامه کاهش‌های دیروز، باز هم افت کرد اما هر بشکه نفت همچنان بالای ۶۶ دلار عرضه می‌شود.
 

کاهش تولید نفت اوپک در ماه دسامبر

می متالز - تولید نفت اوپک در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در پی افزایش پایبندی عراق و نیجریه به توافق کاهش عرضه با افت همراه شد.
 در دسامبر سال جاری رخ داد؛

پایبندی عراق و نیجریه برای کاهش تولید نفت

می متالز - در ماه دسامبر سال جاری نیجریه و عراق پایبندی بیشتری به توافق جهانی کاهش تولید نفت داشتند و پایبندی اعضای اوپک به این توافق در مجموع به ۱۵۸ درصد رسید.
 رویترز:

تولید نفت اوپک کاهش یافت

می متالز - به طور متوسط ۱۴ کشور عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در ماه گذشته میلادی ۲۹.۵ میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده اند که این رقم ۵۰ هزار بشکه کمتر از ماه نوامبر است.
 

ابهام درباره تولید نفت آمریکا در ۲۰۲۰ تأثیر زیادی بر قیمت‌ها می‌گذارد

می متالز - تحلیلگران اعلام کردندکه ابهام عمده درباره تولید نفت آمریکا در سال نو میلادی برای قیمت نفت اهمیت حیاتی خواهد داشت.
 

تداوم رکوردشکنی تولید نفت آمریکا در اکتبر ۲۰۱۹

می متالز - دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت این کشور در ماه اکتبر سال گذشته میلادی به رقم بی‌سابقه ۱۲ میلیون و ۶۶۰ هزار بشکه در روز رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما