خبر
علوم   دانش فنی  

برگزاری دوره‌های آموزشی و سرویس خدماتی ارتباطی

می متالز - یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری دور‌ه‌های آموزشی و سرویس‌های خدماتی کرده است.

به گزارش می متالز، یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری دور‌ه‌های آموزشی و سرویس‌های خدماتی کرده است.

این شرکت توانسته با خدمات میزبانی وب، ایجاد سرور مجازی و اختصاصی و خدمات ابری به کسب و کارهای نوپا و خرد کمک کند.

از ویژگی‌های خدمات این شرکت می‌توان به پایدار بودن دیتاسنترها، تنوع بالای خدمات میزبانی در ایران و خارج از کشور، امکان ارائه پنل مانیتورینگ سرور و امکان ارائه دو منبع تغذیه و کابل اتصال در صورت نیاز به عنوان راهکار بک‌آپ اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در یک شرکت دانش بنیان؛

«لودسل» با ظرفیت ۳هزار تن برای صنعت فولاد تولید شد

می متالز - یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در کشور موفق به ساخت لودسل با ظرفیت ۳ هزار تن شد. از این لودسل در صنایع فولاد استفاده می شود.
 معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبر داد:

برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط در مهر ماه/ اختصاص سالن ویژه برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان

می متالز - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط با شعار «ساخت داخل با رویکرد توسعه شبکه ای» از تاریخ ۸ مهر ماه ۹۸ به مدت ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.
 

دلایل تداوم خام فروشی معادن از منظر استاندار سمنان

می متالز - استاندار سمنان از فقدان زیرساخت های لازم، نبود واحدهای فرآوری و عدم ورود جدی شرکت های دانش بنیان به عنوان دلایل تداوم خام فروشی معادن و منابع زیرزمینی در این استان غنی از انواع مواد معدنی یاد کرد.
 

شهرک های علمی و تحقیقاتی، دانشگاه و شرکت های دانش بنیان بازوی توسعه تکنولوژی

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت روز شنبه نهم شهریورماه، ضمن بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های فناورِ مستقر در آن با سرپرست این مرکز دیدار کردند و راهکارهای تعامل حداکثری صنعت با شهرک علمی و تحقیقاتی و دانش‌بنیان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
 همزمان با هفته دولت

مرکز مانیتورینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات اروندان افتتاح شد

می متالز - مرکز مانیتورینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت نفت و گاز اروندان همزمان با هفته دولت افتتاح شد.
 معاون وزیر صمت در بازدید از پروژه های در حال احداث شهرک تحقیقاتی کاوش:

شهرک تحقیقاتی کاوش بستر تکمیل زنجیره های اقتصاد دانش بنیان

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازید از پروژه های شهرک تحقیقاتی کاوش گفت: این شهرک بستری بسیار مناسب برای تکمیل زنجیره های اقتصاد دانش بنیان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما