خبر
علوم   دانش فنی  

برگزاری دوره‌های آموزشی و سرویس خدماتی ارتباطی

می متالز - یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری دور‌ه‌های آموزشی و سرویس‌های خدماتی کرده است.

به گزارش می متالز، یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری دور‌ه‌های آموزشی و سرویس‌های خدماتی کرده است.

این شرکت توانسته با خدمات میزبانی وب، ایجاد سرور مجازی و اختصاصی و خدمات ابری به کسب و کارهای نوپا و خرد کمک کند.

از ویژگی‌های خدمات این شرکت می‌توان به پایدار بودن دیتاسنترها، تنوع بالای خدمات میزبانی در ایران و خارج از کشور، امکان ارائه پنل مانیتورینگ سرور و امکان ارائه دو منبع تغذیه و کابل اتصال در صورت نیاز به عنوان راهکار بک‌آپ اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد:

شهرک تحقیقاتی کاوش، بستر تجاری سازی محصولات دانش بنیان

می متالز - وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهمنامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند .
 

نیمی از ظرفیت انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت خالی است

می متالز - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان اینکه ۴۹ درصد ظرفیت انجمن در اختیار صنعت نفت و یک درصد در اختیار بازارهای صادراتی کشورهایی از جمله آذربایجان، سوریه، تاجیکستان و… قرار داردگفت: در سال‌هایی که کار به سازندگان داخلی ارجاع می‌شد، خیلی از شرکت های ایرانی فعالیت های خود را توسعه داده و در این حوزه سرمایه گذاری کردند، اما در حال حاضر به دلیل کاهش تقاضا، ۵۰ درصد ظرفیت موجود خالی است.
 

ربیعی: صفر شدن وابستگی به خارج، یک شعار است / ۹۰ درصد نیازهای صنعت پتروشیمی از داخل تأمین شود

می متالز - مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس با بیان اینکه صفر شدن وابستگی به خارج، یک شعار است که از نظر اقتصادی نیز صحیح نیست، تاکید کرد: اگر بتوانیم ۹۰ درصد نیازهای این صنعت را از داخل تأمین کنیم، به نقطه قابل قبولی رسیده ایم.
 

زنگنه: ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰ درصد است

می متالز - وزیر نفت با اشاره به اینکه اکنون ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰ درصد است، گفت: با افزایش یک درصدی ضریب بازیافت، ۴۰۰ میلیارد دلار به ثروت ملی ایران افزوده می شود.
 

نقد یک دانش بنیان به خبر پروژه دولتی «الکترود گرافیتی»

می متالز - «الگوهای قدیمی، پاسخ های قدیمی می دهند!» به عنوان یک شرکت دانش بنیان در بخش خصوصی، در اقتصاد به شدت دولتی ایران، باید این جمله را سرلوحه تصمیم گیری های اصلی خود قراردهید.
 سرپرست معاونت امور صنایع:

ضرورت دانش بنیان شدن صنایع راهبردی/ باید از خام فروشی در صنایع نفت و گاز عبور کرده و از صنایع پایین دست و تکمیلی با ارزش افزوده بالاتر حمایت کنیم

می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت با تاکید برضرورت تکمیل زنجیره تامین در صنعت پتروشیمی گفت: باید از خام فروشی نفت و گاز عبور کنیم و با توسعه صنایع پایین دست نفت و پتروشیمی به سمت صادرات محصولات دارای ارزش افزوده بیشترحرکت نماییم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما