خبر
مترو  

تهرانی‌ها می‌توانند از 2 ایستگاه خط 7 مترو استفاده کنند

می متالز - معاون شهردار تهران از افتتاح 6 ایستگاه خط 7 مترو تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش می متالز،  معاون شهردار تهران، در مورد بهره‌برداری غیررسمی ایستگاه مترو بسیج و میدان محمدیه، اظهارداشت: از امروز و در آستانه عید غدیر شهروندان می‌توانند از این دو ایستگاه استفاده کنند.

محسن پورسیدآقایی افزود: 8/5 کیلومتر از خط هفت مترو با بهره‌برداری از دو ایستگاه بسیج و محمدیه، امروز به مدار خطوطِ در دست بهره‌برداری مترو پایتخت اضافه شد.

 معاون شهردار تهران از بهره‌برداری ماهانه یک ایستگاه در این خط تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: ایستگاه مولوی در این خط نیز مهر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گفته پورسیدآقایی پس از تکمیل خط هفت مترو برآورد می‌شود روزانه بیش از 800 هزار مسافر از این طریق جابه‌جا شوند.

کد خبر: 50928
تاریخ: 1398/05/28 - 22:43
منبع: تین نیوز

مترو  محسن پورسیدآقایی  تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

از سرگیری رشد ارزش سهام خودرویی‌ ها پس‌ از اصلاح قیمتی

می متالز - در حال‌ حاضر نمادهای گروه خودرویی از نظر تکنیکالی به پایان اصلاح قیمتی خود رسیده‌اند و می‌توان روی رشد مجدد آن‌ها حساب کرد.
 

شاخص کل 14 هزار واحد رشد کرد

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز نیز مانند روز گذشته رکورد شکنی کرد و با جهش 14 هزا رو 778 هزار واحد به رقم 518 هزار و 513 واحد رسید.
 با دستور رئیس‌جمهور

قطعه یک آزاد راه تهران - شمال رسماً به بهره‌برداری رسید

می متالز - امروز طی مراسمی قطعه یک آزادراه تهران-شمال به طول 32 کیلومتر با دستور رئیس‌جمهور به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 با حمایت وزارت نفت انجام شد

پرداخت یارانه صرفه‌جویی سوخت به مترو ۵ کلانشهر

می متالز - مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت اعلام کرد: با حمایت وزارت نفت، یارانه صرفه‌جویی سوخت به مترو کلانشهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز پرداخت شد.
 

پرداخت ۲۰ میلیاردی یارانه صرفه‌ جویی سوخت به مترو ۵ کلانشهر

می متالز - مدیر عامل شرکت بهینه‌ سازی مصرف سوخت اعلام کرد: با حمایت وزارت نفت، یارانه صرفه‌ جویی سوخت به مترو کلانشهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز پرداخت شد.
 

سوخت‌ رسانی سیار در منطقه یک آزاد راه تهران - شمال

می متالز - قائم مقام مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران - شمال گفت: در حال حاضر سوخت‌ رسانی سیار به خودروها در محدوده این آزاد راه انجام می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما