خبر
مسکن و ساختمان   درب و پنجره  

جلسه هیأت‌مدیره انجمن با برنامه فعال‌سازی کارگروه‌های تخصصی

می متالز - جلسه هیأت‌مدیره انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران روز یکشنبه مورخ 27/5/98 با حضور اعضای هئیت مدیره و جمعی از نمایندگان هیأت‌مدیره در انجمن برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز، در این جلسه ضمن معرفی اعضای جدید انجمن، راهکارهای فعال‌سازی مجدد کارگروه‌های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد  تا هر کارگروه برنامه‌های خود را ظرف یک هفته به انجمن ارائه دهد و با توجه به نیازهای صنف و صنعت در و پنجره، بر فعالیت بیشتر کارگروه‌های آموزش، استاندارد و کارگروه حقوقی تأکید گردید. در این خصوص تعیین شد تا کارگروه‌ها به‌صورت هفتگی نسبت به برگزاری جلسات و ارائه برنامه‌های آتی اقدام و به‌صورت ماهیانه گزارشات عملکرد را به اعضاء ارائه دهند.

همچنین در این جلسه گزارش جلسات برگزار شده با اداره استاندارد به مقوله استاندارد ارائه شد و نیاز مبرم این صنعت مطرح گردید و طبق گزارشات انشا... با همکاری اداره استاندارد، یک دوره آموزشی در خصوص استاندارد برگزار خواهد شد.

یکی از دستاوردهای انجمن حضور و مشارکت در برگزاری کمپین نما است که به همت شهرداری تهران و با اسپانسری انجمن در حال اجرا است این کمپین هر هفته در یک منطقه شهرداری برگزار و کارگاه‌های آموزشی حول طراحی و مهندسی و اجرای نما در آن برگزار می‌شود. و انجمن هم در این کمپین در 3 موضوع دوره‌های آموزشی برگزار خواهد نمود.

از مباحث دیگر جلسه تأکید بر اتمام قرارداد تیپ برای شرکت‌های مجری در و پنجره و نما بود که با توجه به خلاء‌های موجود در قراردادهایی که معمولاً از طرف واحدهای کارفرمایی به شرکت‌های مجری ارائه می شود، خسارات بسیاری را متوجه شرکت‌های پیمانکار و مجری می‌نماید که در این رابطه مقرر شد قرارداد تیپ که با همکاری واحد‌های حقوقی درحال اتمام هست فوراً در دستور کارکارگروه حقوقی قرار گرفته و با تکمیل آن در اسرع وقت در اختیار اعضا و شرکت‌ها قرار گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ساختمان سمیه

می متالز - چرایی همیشه وجود دارد، در جوامعی که منابع تجدیدناپذیر انرژی یا مواد معدنی بنا به دلایل علمی به وجود آمده باید ساکنانش در فقر باشند؟ در واقع نمی توان از این ذخایر برای رشد با توسعه ی همگون بهره جست؟
 در چهارمین روز هفته دولت:

۳ طرح عمرانی و خدماتی در خور و مبارکه افتتاح شد

می متالز - ساختمان اداری محیط زیست مبارکه، یک واحد پرواربندی شتر و یک اقامتگاه بومگردی در خور و بیابانک روز سه شنبه در آیینی با حضور مسوولان به بهره برداری رسید.
 

افزایش مبلغ یک قرارداد در «ثتران»

می متالز - شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران مبلغ قرارداد مدیر ساخت صندوق سرمایه گذاری نگین را افزایش داد.
 

کارگران ساختمانی کرمان در معرض بیشترین حوادث محیط کار قرار دارند

می متالز - رضا اسماعیلی صبح امروز در نخستین کارگاه آموزش ایمنی در معادن زیر زمینی با بیان اینکه جمعیت کشور جمعیتی جوان است اظهار داشت: استان کرمان قریب ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۶۰ درصد این جمعیت در سن کار قرار دارند.
 سبحانی‌فر خبر داد:

تدوین طرح تشکیل سازمان نظام مهندسی ارتباطات و فضای مجازی

می متالز - رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرحی برای تشکیل سازمان نظام مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات، کسب و کارهای نوین و فضای مجازی خبر داد.
 

خطرات سیمان و راهکارهای کنترل آن

می متالز - روزانه هزاران کارگر ساختمانی در تماس مستقیم با سیمان هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما