خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات متالورژی  
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

تغییر و تحول در راستای بهبود وضعیت است

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، استقبال از نمایشگاه فولاد امسال را زمینه ای برای ایجاد فرصت های مذاکره و تقویت هم افزایی بین صنایع اعلام کرد.

به گزارش می متالز، ایرج ترابی در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایراسین که آیا یازدهمین نمایشگاه فولاد توانسته مراحل رشد و بلوغ خود را نسبت به سال های گذشته طی کند، گفت: امسال نمایشگاه به لحاظ استقبال بسیار خوب مخاطبان و همینطور با نظرسنجی ها و ارزیابی هایی که در این چندروز بعمل آمده، متفاوت از سنوات گذشته بوده است و این استقبال، گویای این پیام است که که ما علاقمندیم در فضایی گردهم آییم و این گردهمایی، فرصتی برای مذاکره و هم افزایی است. وی تاکید کرد: با این پیام، تکلیف داریم که برنامه های نمایشگاه در سال آتی را با کیفیت بیشتری برگزار کنیم و اینجانب در مسئولیت روابط عمومی شرکت معظم فولاد مبارکه اصفهان، مکلف به برنامه ریزی دقیق تر در این زمینه، تبیین اهداف سازمانی خود در سال آینده متناسب با فضای نمایشگاهی و ارتباط بیشتر با مخاطبان هستم تا خروجی های خوبی حاصل شود و از این خروجی ها در راستای اهداف کلان سازمان استفاده کنیم.
ترابی در پاسخ به این پرسش که آیا توانسته اید از هم اکنون برای نمایشگاه بعدی رویکرد و اهداف جدیدی را تعریف کنید، توضیح داد: ما از یک سو باید مطابق با رویدادهایی که در برنامه سالیانه خود داریم، برنامه ریزی کنیم. از طرفی، بخشی از برنامه های نمایشگاه بصورت روتین دنبال می شود. ولی نکته مهم مربوط به صورت مسئله هایی است که در طول یک دوره زمانی تولید می شوند و شاید بطور ویژه بتوانیم برای آنها برنامه ریزی کنیم.
 وی در مورد اینکه آیا نکات شاخصی در این نمایشگاه حاصل شده است، پاسخ داد: البته براساس ارزیابی و نظرسنجی ها، شکاف هایی وجود دارند که باید شناسایی و برای رفع آن تلاش کنیم. 
 مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مورد علت تغییروتحولات اخیر که در مناصب ارتباطی ایجاد شده است، اظهار کرد: هرگونه تغییر و تحول در راستای بهبود وضعیت است و در هر یک از ابعاد نرم افزاری، سخت افزاری و نیروی انسانی، بحث تغییر با هدف بهبود و تغییر جایگاه شغلی همکاران به منظور تجربه موقعیت های مختلف صورت می گیرد. همپنین، فضای انحصاری صرفا در یک شغل بودن ایجاد نمی شود که این به پیشرفت مجموعه کمک می کند. ترابی خاطر نشان کرد: نگاه این است که همه همکاران در بخش روابط عمومی از فضاهای مختلف اطلاع داشته باشند و اگر در جایی مشکلی پیش آمد، وقفه ای در کار ایجاد نشود. وی یاداور شد: تغییر چیدمان نیروی انسانی به پیشبرد اهداف سازمان کمک می کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سرپرست صمت استان سمنان:

نورد لوله سمنان ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن لوله فولادی را دارد

می متالز - تشنه دل، سرپرست صنعت، معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه استان درزمینهٔ ذوب‌آهن و نورد وضعیت خوبی دارد، گفت: تنها یکی از این کارخانه‌ها ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار تن لوله آهنی و فولادی را دارد.
 

"فولاژ" به مجمع می‌رود

می متالز - مجمع عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ برگزار خواهد شد.
 در چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط عمومی:

جایزه مسوولیت‌های اجتماعی به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت

می متالز - با توجه به گستردگی فعالیت‌های ذوب آهن اصفهان در حوزه "مسوولیت‌های اجتماعی" بویژه اقدامات مهم و اثر بخش در خصوص مبارزه با بیماری همه گیر کرونا، جایزه ویژه "مسوولیت‌های اجتماعی"به ذوب آهن اصفهان تعلق گرفت.
 نگاهی به روند معاملات کاتد در بورس کالا نشان داد

عرضه کافی؛ مانع رقابت قیمتی مس

می متالز - برخلاف التهابات بازار شمش فولاد در رینگ معاملاتی بورس کالا ظرف روزهای گذشته، کاتد مس در این بازار بدون رقابت و با قیمت پایه معامله شد.
 

قیمت گذاری زنجیره فولاد امروز تعیین تکلیف می‌شود/ کمیسیون اقتصاد کلان اتاق ایران درصدهای افزایش قیمت را اعلام می‌کند

می متالز - کمیسیون اقتصاد کلان اتاق بازرگانی ایران امروز (دوشنبه ۱۶ تیر) پیشنهاد نهایی خود را در رابطه با افزایش درصدها در قیمت گذاری زنجیره فولاد به معاونت معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام خواهند کرد.
 

نسخه چاپی نسخه چاپی بازدید مدیر استانی بانک ایران زمین از شرکت پارس فولاد

می متالز - محمدرضا سبزواری مدیر منطقه‌ای بانک ایران زمین از شرکت پارس فولاد نائین بازدید و در جلسه ای صمیمی با مدیران شرکت در خصوص گسترش تعاملات بانکی بحث و تبادل نظر و بر گسترش آن تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما