خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   بورس و سهام  
در پی دستور رییس جمهور:

مدیرعامل سابق چند شرکت معروف، سکاندار سهم 83 تومانی شد + سوابق

می متالز - در پی دستور رییس جمهور، مدیرعامل سابق شرکت های معروفی چون آزمایش، پارس الکتریک، ارج و عضو هیات مدیره پرسپولیس، سکاندار سهم 83 تومانی و پرحاشیه فرابورسی هپکو شد.

به گزارش می متالز، سازمان خصوصی‌ سازی از معرفی ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو (با قیمت 83 تومانی هر سهم) خبر داد و اعلام کرد: پیرو برگزاری جلسه ۷ شهریور ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان مرکزی به ریاست وزیر صنعت و نیز نشست هفته قبل در مورد هماهنگی و پیگیری تصمیمات این جلسه که در محل این وزارتخانه برگزار شد، در خصوص ادامه مسوولیت سازمان خصوصی‌ سازی برای تعیین مدیریت شرکت هپکو، مراتب مورد تصمیم‌گیری واقع و جلسات متعددی با سهامدار کنونی (عمده) هپکو در محل سازمان خصوصی‌ سازی برگزار شد که بر این اساس با مدیر معرفی شده (پیشنهادی) از سوی استانداری استان مرکزی مذاکرات لازم صورت و در نهایت توافقات لازم صورت گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو تعیین و مقرر شد سایر اعضای هیات مدیره نیز با معرفی وی و توافق سازمان خصوصی‌ سازی و سهامدار عمده به‌ فوریت منصوب شوند. همچنین موضوع انتخاب و تعیین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید در این شرکت فرابورسی مورد موافقت سهامدار عمده هپکو است و مقرر شد حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نسبت به انجام تشریفات ثبت قانونی آن توسط وی اقدام شود.

روغنی گلپایگانی 58 ساله و اهل اراک، دارای سوابقی چون عضو هیات مدیره پرسپولیس در سال 96، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی، مدیرعامل شرکت های بسته بندی پارس، کمپرسورسازی، کفش بلا، آزمایش، پارس الکتریک، ارج، کارتن پلاست و چوب و کاغذ مازندران، رئیس انجمن لوازم خانگی و... است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با دستور رئیس‌جمهور

قطعه یک آزاد راه تهران - شمال رسماً به بهره‌برداری رسید

می متالز - امروز طی مراسمی قطعه یک آزادراه تهران-شمال به طول 32 کیلومتر با دستور رئیس‌جمهور به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 

"پکویر" مجوز گرفت

می متالز - شرکت کویر تایر مجوز افزایش سرمایه را گرفت.
 از سوی سازمان بورس صادر شد:

"ونیرو" یک گام به سوی افزایش سرمایه

می متالز - مجوز افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری نیرو صادر شد.
 رئیس جمهور در مراسم افتتاح منطقه یک آزادراه تهران - شمال:

مردم ایران به دشمن التماس نخواهند کرد و تسلیم نمی شوند/ همه درآمدهای کسب شده از قطعه یک این بزرگراه، صرف ساخت قطعه دوم خواهد شد/قرار شده تا پایان دولت دوازدهم یک مسیر از قطعه دوم این بزرگراه افتتاح شود/ نباید برای روزهای سختی و غم مردم، جیب دوخت و زمانی که مردم به ماسک وضدعفونی کننده نیاز دارند برخی آن را احتکار کنند/ ما نسبت به عمر و زندگی سالم و توام با شادی مردم متعهدیم/در دولت یازدهم و دوازدهم در زمینه بنادر و راه آهن، کار بسیار عظیم و بی نظیری انجام گرفته است

می متالز - رئیس جمهور با بیان اینکه پروژه مهم منطقه یک آزادراه تهران - شمال، در دوره تحریم ساخته شد و به مهندسان، کارگران و مدیران ایرانی افتخار می کنیم، تاکید کرد: مردم ایران به دشمن التماس نخواهند کرد و تسلیم نمی شوند و تحریم نتوانست بر اراده مهندسان، کارگران و مدیران ایرانی برای تکمیل پروژه مهم آزاد راه شمال تاثیر بگذارد.
 روحانی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا:

کار و فعالیت در کشور از روز شنبه باید روال عادی خود را داشته باشد/ مراکز جمعی می توانند با عمل به توصیه های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، به فعالیت خود ادامه دهند/ هراس افکنی و تلاش برای به تعطیلی کشاندن کشور، توطئه دشمنان است / اجتماعات غیر ضرور با توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیل می شود/ تصمیمات ستاد لازم الاجراست / اعتماد مردم برای ما اصل است؛ واقعیات باید به مردم گفته شود/ تشکر از همه پرسنل بهداشتی و درمانی کشور

می متالز - رئیس جمهور، گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای مهار و تلاش در مسیر ریشه کنی بیماری کرونا در کشور را امیدوار کننده خواند و تصریح کرد: از روز شنبه کار و فعالیت در کشور باید به صورت آنچه که در هفته‌های گذشته جریان داشته، ادامه یابد و هراس افکنی و تلاش برای به تعطیلی کشاندن کشور، توطئه دشمنان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما