خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   بورس و سهام  
در پی دستور رییس جمهور:

مدیرعامل سابق چند شرکت معروف، سکاندار سهم 83 تومانی شد + سوابق

می متالز - در پی دستور رییس جمهور، مدیرعامل سابق شرکت های معروفی چون آزمایش، پارس الکتریک، ارج و عضو هیات مدیره پرسپولیس، سکاندار سهم 83 تومانی و پرحاشیه فرابورسی هپکو شد.

به گزارش می متالز، سازمان خصوصی‌ سازی از معرفی ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو (با قیمت 83 تومانی هر سهم) خبر داد و اعلام کرد: پیرو برگزاری جلسه ۷ شهریور ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان مرکزی به ریاست وزیر صنعت و نیز نشست هفته قبل در مورد هماهنگی و پیگیری تصمیمات این جلسه که در محل این وزارتخانه برگزار شد، در خصوص ادامه مسوولیت سازمان خصوصی‌ سازی برای تعیین مدیریت شرکت هپکو، مراتب مورد تصمیم‌گیری واقع و جلسات متعددی با سهامدار کنونی (عمده) هپکو در محل سازمان خصوصی‌ سازی برگزار شد که بر این اساس با مدیر معرفی شده (پیشنهادی) از سوی استانداری استان مرکزی مذاکرات لازم صورت و در نهایت توافقات لازم صورت گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو تعیین و مقرر شد سایر اعضای هیات مدیره نیز با معرفی وی و توافق سازمان خصوصی‌ سازی و سهامدار عمده به‌ فوریت منصوب شوند. همچنین موضوع انتخاب و تعیین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید در این شرکت فرابورسی مورد موافقت سهامدار عمده هپکو است و مقرر شد حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نسبت به انجام تشریفات ثبت قانونی آن توسط وی اقدام شود.

روغنی گلپایگانی 58 ساله و اهل اراک، دارای سوابقی چون عضو هیات مدیره پرسپولیس در سال 96، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی، مدیرعامل شرکت های بسته بندی پارس، کمپرسورسازی، کفش بلا، آزمایش، پارس الکتریک، ارج، کارتن پلاست و چوب و کاغذ مازندران، رئیس انجمن لوازم خانگی و... است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

از ابتدا مخالف واگذاری هپکو بودم

می متالز - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: هپکو قربانی بی‌برنامگی مدیران و روند غلط خصوصی‌سازی است به طوری که از ابتدا مخالف واگذاری هپکو بودم.
 امام جمعه اراک عنوان کرد؛

مشکلات شرکت هپکو هرچه سریع تر رفع شود/ ضرورت حفظ انسجام در کشور

می متالز - نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: مسوولان امر بایستی هر چه سریع تر راه حلی اصولی برای رفع مشکلات شرکت هپکو اندیشیده و آن را عملیاتی سازند.
 

تجمع دانشجویان و طلاب در حمایت از کارگران هپکو

می متالز - تجمع دانشجویان انقلابی، تشکل‌های دانشگاه‌های کشور و طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از کارگران شرکت هپکو قبل و بعد از نماز جمعه امروز در مصلی بیت‌المقدس شهر اراک برگزار و در آن بر لزوم حمایت از کارگران مظلوم شرکت هپکو تأکید شد.
 

خودمانی‌سازی یا خصوصی‌سازی از هپکو تا هفت‌تپه

می متالز - آقای رئیس‌جمهور! پاسخ حقوق معوّق کارگران، خشونت نیست؛ بازداشت وزیر و معاون و مدیرعامل‌هایی است که باعث معوق ماندن حقوق کارگران شده‌اند.
 

دلجویی شخصیت‌های مختلف دینی و انقلابی از کارگران هپکو

می متالز - جمعی از شخصیت‌های کشوری با حضور در اراک با تعدادی از کارگران شرکت هپکوی اراک دیدار و گفت‌وگو کردند.
 نشست خبری؛

تعیین تکلیف مدیریت لازمه رونق دوباره هپکو

می متالز - نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی: تعیین تکلیف مدیریت لازمه رونق دوباره هپکو است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما