خبر
مس   بورس و سهام  

رکورد جدید تولید اولین شرکت دولتی حاضر در بورس و پیش بینی فروش ۶ ماهه

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از ثبت رکورد تولید ۱۱۰ هزار تن کاتد مس، افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت کارخانه ذوب خاتون‌ آباد و پیش بینی فروش اولین شرکت دولتی حاضر در بورس خبر داد.

به گزارش می متالز، اردشیر سعدمحمدی از تولید ۱۱۰ هزار تن کاتد مس و ثبت رکورد تولید این محصول طی ۵ ماه نخست سال جاری توسط ملی مس خبر داد و گفت: امید می رود با شرایطی که برای طرح‌های توسعه از جمله کنسانتره دره آلو، کنسانتره دره زار و شرایط سونگون تعریف کرده‌ایم، مسیر توسعه را سرعت ببخشیم.

وی افزود: کارخانه ذوب خاتون‌آباد با هدف افزایش ظرفیت از ۸۰ به ۱۲۰ هزار تن و به دلیل کیفیت مناسب زیست‌محیطی در حال تغییر فناوری است.ظرف مدت کوتاهی این کارخانه راه‌اندازی شده و برای همیشه آلودگی زیست‌محیطی در منطقه از بین می رود.

سعدمحمدی گفت: میزان فروش "فملی" تا پایان شهریور در مرز ۱۰ هزار میلیارد تومان قرار خواهد گرفت که این رقم، معادل کل فروش طی سال ۹۷ است.در پنج‌ ماهه نخست سال ۸.۴ هزار میلیارد تومان فروش به ثبت رسیده که یک رکورد در تاریخ صنعت مس ایران محسوب می شود.

براساس این گزارش، شرکت ملی صنایع مس ایران، اولین شرکت دولتی و مشمول اصل 44 است که از 15 بهمن 85 وارد بورس ایران شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیشنهاد افزایش‌ سرمایه از دل این مس‌فروش؛

سود انباشته سرمایه را سرخ‌تر می‌کند

می متالز - هدف از اجرای افزایش سرمایه ، تامین مالی بخش از مخارج مورد نیاز ، جهت اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت است.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد

ایجاد کارخانه‌های کنسانتره استراتژی اصلی شرکت مس

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با تأکید بر اینکه درمجموع شرکت مس روند صعودی مناسبی را طی می‌کند، عنوان کرد: شرایط مناسبی برای اکتشاف شکل‌گرفته و استرات‍ژی اصلی شرکت مس ایجاد کارخانه‌های کنسانتره است.
 

گزارش «فملی» از افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران براساس پیشنهاد هیات مدیره قصد دارد سرمایه خود را افزایش دهد.
 

اولین شرکت مشمول اصل ۴۴ برنامه افزایش سرمایه از سود انباشته داد

می متالز - اولین شرکت مشمول اصل ۴۴ حاضر در بورس از برنامه افزایش سرمایه ۳۰ درصدی از محل جذاب سود انباشته خبر داد و با رشد قیمت روبرو شد.
 بازگشت تدپیکس به کانال ۲۹۷ هزار واحدی:

موج جدید صعود شاخص

می متالز - در معاملات امروز، شاخص بورس تهران عدد ۲۹۷ هزار و ۷۱۲ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن نیز با ۱۵۱۹ واحد افزایش به رقم ۸۵ هزار و ۷۶۶ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۰۲ هزار و ۴۴۷ واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز به عدد سه هزار و ۹۵۲ واحد رسید.
 

پیش بینی سود شرکت مس

می متالز - انتظار می رود که شرکت ملی صنایع مس ایران در سال جاری 1450 ریال eps (سود) بسازد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما