خبر
مس   بورس و سهام  

رکورد جدید تولید اولین شرکت دولتی حاضر در بورس و پیش بینی فروش ۶ ماهه

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از ثبت رکورد تولید ۱۱۰ هزار تن کاتد مس، افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت کارخانه ذوب خاتون‌ آباد و پیش بینی فروش اولین شرکت دولتی حاضر در بورس خبر داد.

به گزارش می متالز، اردشیر سعدمحمدی از تولید ۱۱۰ هزار تن کاتد مس و ثبت رکورد تولید این محصول طی ۵ ماه نخست سال جاری توسط ملی مس خبر داد و گفت: امید می رود با شرایطی که برای طرح‌های توسعه از جمله کنسانتره دره آلو، کنسانتره دره زار و شرایط سونگون تعریف کرده‌ایم، مسیر توسعه را سرعت ببخشیم.

وی افزود: کارخانه ذوب خاتون‌آباد با هدف افزایش ظرفیت از ۸۰ به ۱۲۰ هزار تن و به دلیل کیفیت مناسب زیست‌محیطی در حال تغییر فناوری است.ظرف مدت کوتاهی این کارخانه راه‌اندازی شده و برای همیشه آلودگی زیست‌محیطی در منطقه از بین می رود.

سعدمحمدی گفت: میزان فروش "فملی" تا پایان شهریور در مرز ۱۰ هزار میلیارد تومان قرار خواهد گرفت که این رقم، معادل کل فروش طی سال ۹۷ است.در پنج‌ ماهه نخست سال ۸.۴ هزار میلیارد تومان فروش به ثبت رسیده که یک رکورد در تاریخ صنعت مس ایران محسوب می شود.

براساس این گزارش، شرکت ملی صنایع مس ایران، اولین شرکت دولتی و مشمول اصل 44 است که از 15 بهمن 85 وارد بورس ایران شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

فروش شرکت مس از ۲۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مجموع فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸، به ۲۰ هزار و ۱۸۲ میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴۵ درصدی فروش داشته است.
 

آغاز کارگاه مدرن آماده سازی نمونه های اکتشافی/شاهد افزایش قیمت جهانی مس خواهیم بود

می متالز - ذخایر معادن مس سونگون، میدوک، درآلو و دره‌زار با توسعه فعالیت‌های اکتشافی تفصیلی افزایش خوبی پیدا کرده است.
 

روند تولید محصولات معدنی طی 10 ماهه امسال

می متالز - طی دی ماه امسال، تولید کاتد مس کاهشی، آلومینا ثابت و فولاد و آلومینیوم افزایشی بود.
 

بازگشت بزرگان به صدر

می متالز - فهرست نمادهای موثر بر شاخص امروز ترکیب جالب‌توجهی را به خود می‌بیند. سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» به عنوان بزرگترین شرکت‌های بازار سرمایه به ترتیب بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل داشته‌اند.
 کارخانه آهک اهر در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

سعدمحمدی خبر داد: تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه «فملی»

می متالز - اردشیر سعدمحمدی از تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد.
 مدیرعامل شرکت مس:

کارخانه آهک اهر در خرداد ماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - اردشیر سعدمحمدی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان از تازه‌ترین وضعیت طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد. به گفته مدیرعامل شرکت مس کارخانه آهک اهر با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌‌رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما