خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

نخستین بازدید کسری غفوری در مقام مدیرعامل جدید فولاد خراسان از محل احداث پروژه کنسانتره سنگان

می متالز - مدیرعامل فولاد خراسان با حضور در منطقه سنگان خواف، از آخرین وضعیت پروژه کارخانه کنسانتره سازی فولاد خراسان بازدید کرد.

به گزارش می متالز، دراین بازدید کسری غفوری تسریع در راه اندازی و رفع موانع به ثمر رسیدن پروژه سنگان را از اولویت‌های کاری خود برشمرده است.

در ادامه این بازدید مدیر عامل فولاد خراسان در نشستی با مدیران و کارشناسان شرکت «تهیه و تولید مواد معدنی شرق» ضمن بررسی مسایل این پروژه کلیدی، بر تسریع در پیشبرد آن و اتخاذ تدابیر ویژه برای برون‌رفت این پروژه از شرایط کنونی تاکید کرد.

این بازدید به همراه معاونان «طرح و توسعه»، «مالی و اقتصادی»، « «برنامه‌ریزی و فناوری»، «بازاریابی و فروش» و مدیر «روابط عمومی» در صبح امروز، یکشنبه ١٧ شهریورماه انجام شد.

گفتنی است مجموعه کانسار های سنگ آهن سنگان در فاصله حدود 300 کیلومتری جنو ب شرقی مشهد در استان خراسان رضوی قراردارد و به عسلویه شرق کشور معروف است.

با تکمیل پروژه مجتمع فولاد خراسان در این منطقه، این شرکت به اولین تولید‌کننده فولاد کشور تبدیل خواهد شد که چرخه کامل تولید فولاد را در اختیار خواهد داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تغییر در ترکیب هیات مدیره "فخاس"

می متالز - شرکت مجتمع فولاد خراسان اعضای هیات مدیره را تغییر داد.
 امروز انجام شد:

۴۳ هزار میلیارد تومان ارزش معاملات تالار شیشه‌ای

می متالز - در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۷۴۵ هزار و ۳۲۰ نوبت معاملاتی، ۷ میلیارد و ۱۲۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۳ هزار میلیارد تومان در بورس معامله شد.
 

تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان

می متالز - در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان، از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان یکی از برترین صادرکنندگان خراسان رضوی در سال ۱۳۹۸تقدیر شد.
 وزیر صمت اعلام کرد:

خودکفایی در تولید الکترود، نخستین گام برای شکست تحریم

می متالز - وزیر صمت گفت: هرچند الکترود کافی به میزان ۲ سال نیاز کشور وجود داشت، اما بعد از ۲۰ سال موفق شدیم واحد تولیدی را که مونتاژ است در کشور احداث کنیم که این واحد تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
 

تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی

می متالز - در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان خراسان رضوی، از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان یکی از برترین صادرکنندگان این استان در سال 1398 تقدیر شد.
 مدیرعامل شرکت فولاد خراسان:

بومی‌سازی را با مهندسی معکوس اشتباه نگیریم/ با نوآوری، تکنولوژی را رشد دهیم/ جزیره‌ای کار نکنیم

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد خراسان گفت: شرکت‌های فولاد با همکاری هم می‌توانند باعث رشد و هم‌افزایی شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما