خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

نخستین بازدید کسری غفوری در مقام مدیرعامل جدید فولاد خراسان از محل احداث پروژه کنسانتره سنگان

می متالز - مدیرعامل فولاد خراسان با حضور در منطقه سنگان خواف، از آخرین وضعیت پروژه کارخانه کنسانتره سازی فولاد خراسان بازدید کرد.

به گزارش می متالز، دراین بازدید کسری غفوری تسریع در راه اندازی و رفع موانع به ثمر رسیدن پروژه سنگان را از اولویت‌های کاری خود برشمرده است.

در ادامه این بازدید مدیر عامل فولاد خراسان در نشستی با مدیران و کارشناسان شرکت «تهیه و تولید مواد معدنی شرق» ضمن بررسی مسایل این پروژه کلیدی، بر تسریع در پیشبرد آن و اتخاذ تدابیر ویژه برای برون‌رفت این پروژه از شرایط کنونی تاکید کرد.

این بازدید به همراه معاونان «طرح و توسعه»، «مالی و اقتصادی»، « «برنامه‌ریزی و فناوری»، «بازاریابی و فروش» و مدیر «روابط عمومی» در صبح امروز، یکشنبه ١٧ شهریورماه انجام شد.

گفتنی است مجموعه کانسار های سنگ آهن سنگان در فاصله حدود 300 کیلومتری جنو ب شرقی مشهد در استان خراسان رضوی قراردارد و به عسلویه شرق کشور معروف است.

با تکمیل پروژه مجتمع فولاد خراسان در این منطقه، این شرکت به اولین تولید‌کننده فولاد کشور تبدیل خواهد شد که چرخه کامل تولید فولاد را در اختیار خواهد داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مدیرعامل جدید فولاد خراسان از محل احداث پروژه کنسانتره سنگان بازدید کرد

می متالز - مدیرعامل فولاد خراسان با حضور در منطقه سنگان خواف، از آخرین وضعیت پروژه کارخانه کنسانتره سازی فولاد خراسان بازدید کرد.
 

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل فولاد خراسان برگزار شد

می متالز - مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید فولاد خراسان در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار شد.
 بی طرفی، عدالت و شایسته گزینی در استخدام نیرو

پایان مرحله فنی - تخصصی ششمین آزمون استخدامی مجتمع فولاد خراسان

می متالز - با برگزاری یک آزمون رقابتی، مراحل اولیه به کارگیری 202 نفر همکار جدید در مجتمع فولاد خراسان به انجام رسید و دارندگان برترین رتبه های آزمون کتبی و مصاحبه فنی - تخصصی ظرف ماه های آینده (تا پایان سال جاری) تدریجا برای شروع کار دعوت خواهند شد.
 فرماندار نیشابور:

فولاد خراسان سهم زیادی در ایجاد درآمد مالیاتی دارد

می متالز - فرماندار نیشابور گفت: مجتمع فولاد خراسان به عنوان یکی از صادرکنندگان عمده شرق کشور سهم قابل ملاحظه ای در ایجاد درآمد مالیاتی استان خراسان رضوی و رونق اقتصادی منطقه و کشور دارد.
 

مدیرعامل جدید مجتمع فولاد خراسان منصوب شد

می متالز - امروز طی مراسمی در سالن همایش های مجتمع فولاد ، مدیرعامل جدید مجتمع فولاد خراسان منصوب شد.
 

مجتمع فولاد خراسان نقش اساسی در اقتصاد منطقه دارد

می متالز - نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: مجتمع فولاد به عنوان بزرگ‌ترین واحد تولیدی خراسان، نقش اساسی در اقتصاد منطقه دارد و اگر مشکلی در این مجموعه پیش آید قطعا بلافاصله تبعات آن در جامعه دیده می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما