خبر
سیمان و بتن  

افتتاح کارخانه سیمان بیارجمند تا سال آینده

می متالز - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای بهسازی راه‌های ارتباطی در بخش بیارجمند خبر داد و گفت: در همین راستا بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بهسازی مسیر بیارجمند به کاشمر اختصاص یافته است.

به گزارش می متالز، سیدحسن حسینی شاهرودی در جمع عزاداران سرور و سالار شهیدان در بیارجمند اظهار کرد: علاوه بر این به‌منظور بهسازی محور دستجرد به بیارجمند بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

وی از تلاش برای تحقق توسعه در این منطقه خبر داد و افزود: باید تلاش کنیم تا با اجرای طرح‌های مناسب و ایجاد زیرساخت‌های لازم، زمینه مهاجرت معکوس اهالی بیارجمتد را به این متطقه فراهم کنیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی به گازرسانی به مناطق روستایی این بخش اشاره کرد و گفت: یکی از برکات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی، نعمت گاز است که بحمدلله در حال حاضر از بیارجمند تا روستای هدف گردشگری قلعه بالا گازرسانی شده و امیدواریم با تلاش بیشتر بتوانیم کل این بخش را از نعمت گاز برخوردار کنیم.

حسینی شاهرودی از کارخانه سیمان بیارجمند به عنوان یک طرح بزرگ نام برد و وعده داد: این پروژه صنعتی مهم تا سال آینده آغاز به کار کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: تامین منابع مالی کارخانه سیمان بیارجمند پیگیری و این پروژه تمدید قرارداد شد و انشالله تا یک‌سال آینده مشکلات این کارخانه مرتفع خواهد شد.

کد خبر: 55185
تاریخ: 1398/06/17 - 16:10
منبع: سیمان خبر

سیمان بیارجمند  حسن حسینی شاهرودی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسینی شاهرودی:

راه‌اندازی سامانه جامع مالیاتی ضریب خطا در شناسایی مودیان را ۷۰ درصد کاهش می‌دهد

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید راه‌اندازی سامانه جامع مالیاتی، ضریب خطا را تا ۷۰ درصد پوشش داده و خطا در شناسایی مودیان مالیاتی به کمتر از ۳۰ درصد می‌رسد اما از آنجا که در حال حاضر تنها ۲۵ تا ۳۵ درصد این سامانه اجرایی شده به درستی نمی‌توان برای اخذ مالیات اقدام کرد.
 حسینی شاهرودی مطرح کرد:

محرومیت خانوار از دریافت یارانه بنزین به دلیل نبود بانک‌های اطلاعاتی دقیق

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید برخی افراد علیرغم درآمدها و ثروت کلان یارانه نقدی دریافت می‌کنند، اما افرادی با درآمدهای حداقلی از دریافت یارانه معیشتی محروم هستند.
 سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:

مجلس درهای بزرگی در حوزه زیرساخت اقتصادی باز کرده است

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید این کمیسیون در چهار سالگذشته در حوزه های زیر ساختی اقدامات اثر گذاری انجام داده که تاثیر آن را سال های آینده خواهیم دید.
 حسینی شاهرودی مطرح کرد:

مصوبه ویژه مجلس برای اخذ مالیات از خودرو و مساکن لوکس؛ آغاز یک تحول در نظام مالیاتی

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه رویکرد مجلس در وضع مالیات های جدید مناسب است، گفت: قطعا وضع مالیات های جدید برای لوکس نشین ها و لوکس سوارها در سال های آتی باید تبدیل به قانون دائمی شود.
 حسینی شاهرودی در تذکر شفاهی

بانک ها اقدام مناسبی در جهت حذف سود مرکب ندارند

می متالز - نماینده مردم شاهرود در مجلس گفت: علی رغم ابلاغ طرح حذف سود مرکب، بانک ها اقدامی در جهت اجرای آن نکرده اند.
 حسینی شاهرودی:

عملیات بازار باز از سفته بازی در خرید و فروش اوراق جلوگیری می‌کند

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید باید از بازار سفته بازی خرید و فروش اوراق جلوگیری شود و تحقق این امر در گرو اجرای درست عملیات بازار باز است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما