خبر
سیمان و بتن  

افتتاح کارخانه سیمان بیارجمند تا سال آینده

می متالز - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای بهسازی راه‌های ارتباطی در بخش بیارجمند خبر داد و گفت: در همین راستا بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بهسازی مسیر بیارجمند به کاشمر اختصاص یافته است.

به گزارش می متالز، سیدحسن حسینی شاهرودی در جمع عزاداران سرور و سالار شهیدان در بیارجمند اظهار کرد: علاوه بر این به‌منظور بهسازی محور دستجرد به بیارجمند بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

وی از تلاش برای تحقق توسعه در این منطقه خبر داد و افزود: باید تلاش کنیم تا با اجرای طرح‌های مناسب و ایجاد زیرساخت‌های لازم، زمینه مهاجرت معکوس اهالی بیارجمتد را به این متطقه فراهم کنیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی به گازرسانی به مناطق روستایی این بخش اشاره کرد و گفت: یکی از برکات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی، نعمت گاز است که بحمدلله در حال حاضر از بیارجمند تا روستای هدف گردشگری قلعه بالا گازرسانی شده و امیدواریم با تلاش بیشتر بتوانیم کل این بخش را از نعمت گاز برخوردار کنیم.

حسینی شاهرودی از کارخانه سیمان بیارجمند به عنوان یک طرح بزرگ نام برد و وعده داد: این پروژه صنعتی مهم تا سال آینده آغاز به کار کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: تامین منابع مالی کارخانه سیمان بیارجمند پیگیری و این پروژه تمدید قرارداد شد و انشالله تا یک‌سال آینده مشکلات این کارخانه مرتفع خواهد شد.

کد خبر: 55185
تاریخ: 1398/06/17 - 16:10
منبع: سیمان خبر

سیمان بیارجمند  حسن حسینی شاهرودی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نشست اقتصادی اتاق های بازرگانی در شاهرود

می متالز - نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان در شرکت سیم و کابل مغان شاهرود برگزار شد.
 

راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند با تزریق تسهیلات/ مطالبات مردم بیارجمند پیگیری می‌شود

می متالز - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه به‌زودی با تزریق تسهیلات، شاهد راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند خواهیم بود، گفت: مطالبات مردم بیارجمند از طریق مدیران استان به‌صورت ویژه پیگیری خواهد شد.
 

کارخانه سیمان بیارجمند به چرخه تولید برمی‌گردد

می متالز - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: کارخانه سیمان بیارجمند به‌زودی فعالیت‌های تولیدی خود را از سر می‌گیرد.
 نماینده مجلس:

حذف چهار صفر برای بورس و شرکت ها هزینه دارد / احتمال مخالفت مجلس

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تحمیل هزینه حذف چهار صفر برای دولت، بورس و شرکت ها، پیش بینی کرد این لایحه تصویب نخواهد شد.
 حسینی شاهرودی مطرح کرد:

برخورد با بانک‌هایی که در پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است بانک مرکزی باید با بانک‌هایی که از اجرای بخشنامه پرداخت وام ازدواج با سفته و یک ضامن معتبر تمرد می‌کنند، برخود کند.
 سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

تک نرخی شدن ارز به رانت خواری پایان می دهد

می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در حوزه ارز که دو و چند نرخی است فساد زیادی ایجاد شده بنابراین با حذف ارز چند نرخی، می توان بساط رانت خواری را برچید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما