خبر
مالیات   مسکن و اقتصاد  

مشکلات بیمه‌ای و مالیات مسکن رفع می‌شود

می متالز - فرهادیه از پیشنهاد تامین مالی مسکن کم‌ درآمدها در بودجه ۹۹ و بررسی اصلاحات قانون پیش‌فروش در مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.

به گزارش می متالز، عباس فرهادیه مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن در خصوص جزئیات بررسی تبصره‌ها و ردیف‌های بودجه ۹۹ بخش مسکن که جلسات آن در وزارتخانه برگزار شده است، با اعلام این مطلب که دو ردیف اصلی بودجه و دو تبصره در بخش مسکن مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: در دو ردیف اصلی بودجه‌ای که پیشنهاد شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفته یکی تامین منابع تکمیل خدمات روبنایی و محوطه سازی مسکن مهر و دیگری تامین منابع مالی مورد نیاز برای کمک به تامین مسکن گروه‌های کم درآمد است.

وی ادامه داد: در تبصره‌ها نیز مقرر شده است که در قالب بودجه اضافه شود، رفع موانع و مشکلات حوزه بیمه، مالیات و تسهیلات مدنظر قرار گرفته است که در مورد آن‌ها بحث و بررسی‌های لازم انجام گرفت.

مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسکن در خصوص آخرین وضعیت بررسی قانون پیش فروش ساختمان و اصلاحاتی که قرار بود تا در مجلس راجع به آن بررسی‌های لازم صورت بگیرد، اعلام کرد: اصلاحات قانون پیش‌فروش در مرکز پژوهش‌های مجلس و همچنین کمیسیون قضایی مجلس در دست بررسی قرار دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صندوق بیمه بیکاری دو هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد

می متالز - وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در وضعیت خوبی از نظر پرداخت‌های کارگری نیستیم‌ ‌گفت: صندوق بیمه بیکاری دو هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد و با افزایش روزافزون بیکاران مواجه هستیم.
 

بیمه تعاون قهرمان فوتسال صنعت بیمه شد

می متالز - بیمه تعاون با اقتدار قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال صنعت بیمه جام سردار شهید قاسم سلیمانی شد.
 

ضریب نفوذ اندک بیمه چالش بزرگ بیمه‌ای سیستان و بلوچستان است

می متالز - چالش بزرگ بیمه‌ای استان سیستان و بلوچستان، ضریب نفوذ اندک بیمه است که باید راهکارهای برون‌رفت از این چالش را بررسی و اجرایی کنیم.
 

راهکار جدید برای مدیریت تعارض منافع

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری مشترک جهاد دانشگاهی، وزارت کار و مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی ابعاد تعارض منافع و اثر آن بر رفاه اجتماعی امضا شد.
 کارنامه تعامل دولت و بخش خصوصی؛ متهم عدم چاره‌جویی برای موانع کسب‌وکار کیست؟

مطالبات اقتصادی در بایگانی

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس کارنامه ۸ساله مذاکرات بخش خصوصی و دولت در شورای گفت‌وگو را بررسی کرد.
 نایب رئیس هیات رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران:

نقش قابل توجه نیروهای استانی صنعت بیمه

می متالز - نایب‌رئیس هیات‌رئیسه سندیکای بیمه‌گران ایران با بیان اینکه رویکرد هیات‌رئیسه و دبیرکل سندیکا، توسعه ماموریت‌ها و خدمات سندیکا در ۵ محور اصلی است، گفت: متعهدترین، دلسوزترین و متخصص‌ترین نیروهای صنعت بیمه در شعب و مراکز استان‌های صنعت بیمه قرار گرفته‌اند و اعضای شورای هماهنگی استان‌ها نیز جزو همین نیروها هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما