خبر
اقتصاد  
تاجگردون با اشاره به تغییر در مکانیزم تخصیص بودجه:

۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه ۹۸ تخصیص داده نمی‌شود

می متالز - رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید پیش بینی می شود در سال جاری حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه تخصیص نیابد.

 

به گزارش می متالز، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه در حال حاضر که دولت تصمیم دارد به جای 448 هزار میلیارد تومان مصوبه مجلس، منابع و مصارف سال جاری را 386 هزار میلیارد تومان تنظیم کند، آیا این اصلاح بودجه باید در مجلس تصویب شود؟ گفت: این امر اصلاح بودجه ای نیست، در واقع این تغییر در مکانیزم تخصیص صورت گرفته که از اختیارات سازمان برنامه و بودجه است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که سازمان برنامه و بودجه به دنبال افزایش سقف بودجه باشد یا بخواهد درآمدها و منابع را جابه جا کند، باید در مجلس شورای اسلامی بررسی شود اما در حال حاضر تخصیص‌ها در سقف بودجه پیش بینی شده، انجام می‌گیرد.

تاجگردون اظهار کرد: عملکرد کنونی سازمان برنامه و بودجه همانند زمانی است که می خواهد تنها 80 درصد بودجه را تخصیص دهد که در این حال نیازی به ارجاع به مجلس نیست.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: پیش بینی می شود در سال جاری دولت 70 هزار میلیارد تومان از بودجه را تخصیص ندهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 امام در آیین افتتاح بخش شرقی خط هفت مترو تهران خبر داد؛

۶ رام قطار تا پایان سال جاری به ناوگان بهره برداری متروی تهران اضافه می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه همزمان با افتتاح ایستگاه بسیج و میدان محمدیه ؛ ۴ رام قطار جدید نیز وارد مدار بهره برداری شد، گفت: تا پایان سال جاری ۶ رام قطار دیگر نیز به ناوگان بهره برداری متروی تهران اضافه خواهد شد.
 شهردار تهران در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

اضافه شدن ۲ ایستگاه به بخش شرقی خط ۷ مترو تهران/ ۲۸ واگن از ۷۰ واگن معطل مانده در گمرک به خطوط مترو پیوست

می متالز - حناچی از افزودن ۲ ایستگاه به بخش شرقی خط ۷ مترو تهران خبر داد.
 از سوی وزیر اقتصاد انجام شد؛

انتصاب رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی

می متالز - وزیر اقتصاد و امور دارایی علیرضا صالح را به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد.
 

رئیس جدید سازمان خصوصی سازی منصوب شد

می متالز - علیرضا صالح، به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
 رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت در نشست خبری اعلام کرد :

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پیشگام حذف اسناد کاغذی در سیستم اداری/ صدور بیش از ۹۰ درصد از گواهی های الکترونیک کشور توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

می متالز - رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت گفت: این مرکز پیشگام شده است تا اسناد مالی و اداری سیستم خود را تبدیل به اسناد الکترونیک کند و اسناد کاغذی را حذف کند.
 

افزایش تولید فولاد خام، شمش آلومینیوم و کنسانتره زغال سنگ

می متالز - آمارها حاکی از افزایش تولید فولاد خام، شمش آلومینیوم، کنسانتره زغال سنگ و استخراج سنگ آهن در سال ۱۳۹۷ نسبت به ۱۳۹۲ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما