خبر
ماشین آلات و تجهیزات متالورژی   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  

فردا دومین جلسه درباره هپکو

می متالز - رئیس سازمان خصوصی سازی می‌گوید: فردا جلسه هیات واگذاری خصوصی سازی برگزاری و از میان مشتریان،‌مدیریت جدید هپکو اراک مشخص می‌شود. امروز هم البته جلسه‌ای در همین راستا برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، علیرضا صالح در مورد تازه‌ترین اقدامات انجام شده برای شرکت هپکو اراک اظهار کرد: روز گذشته رئیس جمهور دستور رسیدگی به مشکلات کارگران شرکت هپکو را دادند و براین اساس سازمان خصوصی سازی در این زمینه ورود کرده و قرار است فردا دوشنبه هیات واگذاری خصوصی سازی با حضور تمامی اعضا این مسئله را بررسی و مشکل حل شود.

معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه امروز نیز جلسه‌ای با چند مشتری جدید به منظور مدیریت شرکت هپکو برگزار می‌شود،‌ گفت:‌ در حال حاضر 4تا 5 مشتری برای رقابت و واگذاری مدیریت رقابت می‌کنند و هر شرکتی که بیشترین تعهد را متقبل شود و ملاحظات سازمان را در نظر بگیرد می‌تواند مدیریت هپکو را در اختیار داشته باشد.

به گفته وی فردا شب تکلیف مشکلات و مدیریت شرکت هپکو اراک و کارگران آن مشخص خواهد شد.

دیروز علی آقازاده، استاندار مرکزی، از ابلاغ دستور رئیس جمهور مبنی بر اقدام فوری در خصوص موضوع فسخ قرداد باشرکت هیدرواطلس (سهامدار عمده هپکو) توسط سازمان خصوصی سازی به منظور رفع مشکلات شرکت هپکو خبر داد. نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت دادگستری، مجلس شورای اسلامی،  اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران اعضای هیات واگذاری خصوصی سازی محسوب می‌شوند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صدای کارگران «هپکو» را بشنویم/ هزینه‌سازی قانون‌دان‌های قانون‌شکن

می متالز - مراسم رونمایی از مستند «نان گزیده‌ها» بعنوان محصول تازه خانه مستندسازان انقلاب اسلامی، به محفلی برای طرح بی‌واسطه دغدغه‌های کارگران کارخانه ورشکسته هپکو و مصائب پیگیری مطالبات آن‌ها شد.
 

تولید دوباره هپکو اولویت تصمیم هیات واگذاری/ حقوق کارگران بزودی پرداخت می‌شود

می متالز - رئیس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به جلسه هیات واگذاری در مورد هپکو گفت: اولویت تصمیمات این جلسه رونق دوباره تولید در شرکت هپکو است و مدیرعامل جدیدی برای شرکت انتخاب شد.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

هنوز معوقات مزدی کارگران هپکو پرداخت نشده/ سازمان خصوصی‌سازی باید تکلیف سهامدار را مشخص کند/ بازداشتی‌ها را از استانداری پیگیری کنید

می متالز - آبایی هزاوه از ادامه رایزنی‌ها برای تامین مطالبات کارگران هپکو اراک خبر داد؛ مطالباتی که مدتهاست اعتراضات کارگران را به وجود آورده است.
 

پرداخت مطالبات ۶ ماه گذشته کارکنان هپکو

می متالز - استاندار مرکزی گفت: تمام مطالبات شش ماه گذشته کارکنان و کارگران هپکو پرداخت شده است.
 در نامه یک نماینده به وزیر اقتصاد مطرح شد؛

جلوی تکرار حوادث کارگری در هپکو را بگیرید

می متالز - نماینده مردم تهران در نامه‌ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ابطال خصوصی سازی هپکو و واگذاری مدیریت آن به دولت، خواستار بررسی علل بروز حوادث کارگری و جلوگیری از آن شد.
 استاندار مرکزی مطرح کرد؛

ضرورت تعیین نماینده ویژه دولت برای پیگیری مشکلات آذرآب/ مشکلات واحدهای همانند هپکو، آذر آب نتیجه سوءمدیریت است

می متالز - استاندار مرکزی گفت: از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتظار داریم یک نماینده ویژه برای پیگیری امور شرکت آذرآب اراک مشخص شود تا مشکلات آن را در هیات دولت مطرح کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما