خبر
حمل و نقل عمومی  
رضایی کوچی خبر داد:

هفته آینده؛ نشست ویژه برای بررسی نرخ حمل‌و نقل در ایام اربعین/ قیمت‌ها افزایش نخواهد یافت

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است.

به گزارش می متالز، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس، از برگزاری نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی موضوع وضعیت حمل و نقل عمومی در ایام اربعین خبر داد و گفت: این جلسه هفته آینده با حضور مسوولان وزارت راه و شهرسازی، راهداری، اورژانس، ناجا و هلال احمر برگزار می شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست مسوولان و مدیران گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش روی در رابطه با روند ارائه خدمات به زائران اربعین ارائه می کنند.

 

نرخ حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین در نشست آتی کمیسیون عمران نهایی می شود

وی تصریح کرد: یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با پیاده روی اربعین، موضوع قیمت حمل و نقل عمومی به ویژه نرخ بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است که در این نشست با حضور مسوولان مربوطه، نرخ نهایی حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین تعیین می شود.

 

قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد

رضایی کوچی ادامه داد: البته طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مساله بسیار حساس است.

 

وزارت راه باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی نظارت دقیق و جدی داشته باشد

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی و روند فروش بلیط این بخش ها نظارت دقیق و جدی را داشته باشد و نباید اجازه بروز تخلف در این عرصه را داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز مطرح کرد:

استیضاح وزیر راه در صورت بی توجهی به جاده های استان خراسان رضوی

می متالز - نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد در صورتی که وزارت راه و شهرسازی به وضعیت جاده های روستایی حوزه انتخابیه رسیدگی نکند مورد سوال یا استیضاح قرار می گیرد.
 افضلی انتقاد کرد:

فعالیت بانک مسکن در بازار ساخت‌و‌ساز مشهود نیست؛ عدم بازگشت اقساط تسهیلات به بانک

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه فعالیت بانک مسکن به هیچ وجه در بازار ساخت و ساز مشهود نیست، این بانک در چند سال اخیر اقدام به ارائه تسهیلات خرد به متقاضیان کرده اما در شرایط کنونی معوقات به صندوق بانک باز نمی گردد.
 کیانپور مطرح کرد:

مالیات بر خانه‌های خالی؛ ابزاری ضداحتکار و ضدگرانی مسکن

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش یا کاهش قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا است، یعنی به هر میزانی که مسکن مورد نیاز بازار تأمین شود، قیمت در مسیر تعادل حرکت خواهد کرد، بنابر این اگر سه میلیون خانه خالی به بازار تزریق می شد، التهابات دو سال اخیر کاهش می یافت.
 وزیر راه و شهرسازی:

قیمت مسکن سیر نزولی دارد/ افزایش قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرواقعی بود

می متالز - محمد اسلامی: «روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می‌دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد، البته مشخص بود که رشد حباب گونه قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.»
 معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:

با متخلفان نرخ کرایه خودروهای حمل و نقل عمومی در مرز مهران برخورد شد

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ کرایه‌های خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان تیم‌های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرز‌های مهران مستقر شده و با متخلفان برخورد کردند.
 بهادری:

اولویت طرح بازآفرینی شهری نسبت به طرح ملی مسکن؛ خانه‌های دو یا سه طبقه در بافت فرسوده ساخته شود

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی باید یک بار برای همیشه تابوی مسکن سازی در بافت های فرسوده را بشکند تا در کشور به میزان کافی مسکن تولید شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما