خبر
حمل و نقل عمومی  
رضایی کوچی خبر داد:

هفته آینده؛ نشست ویژه برای بررسی نرخ حمل‌و نقل در ایام اربعین/ قیمت‌ها افزایش نخواهد یافت

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است.

به گزارش می متالز، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس، از برگزاری نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی موضوع وضعیت حمل و نقل عمومی در ایام اربعین خبر داد و گفت: این جلسه هفته آینده با حضور مسوولان وزارت راه و شهرسازی، راهداری، اورژانس، ناجا و هلال احمر برگزار می شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست مسوولان و مدیران گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش روی در رابطه با روند ارائه خدمات به زائران اربعین ارائه می کنند.

 

نرخ حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین در نشست آتی کمیسیون عمران نهایی می شود

وی تصریح کرد: یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با پیاده روی اربعین، موضوع قیمت حمل و نقل عمومی به ویژه نرخ بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است که در این نشست با حضور مسوولان مربوطه، نرخ نهایی حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین تعیین می شود.

 

قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد

رضایی کوچی ادامه داد: البته طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مساله بسیار حساس است.

 

وزارت راه باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی نظارت دقیق و جدی داشته باشد

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی و روند فروش بلیط این بخش ها نظارت دقیق و جدی را داشته باشد و نباید اجازه بروز تخلف در این عرصه را داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بت کلیا مطرح کرد

کارنامه ناموفق دولت در هدایت نقدینگی به سمت تولید مسکن/ شکوفایی اقتصادی با گسترش ساخت و ساز

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه در سالیان اخیر حجم نقدینگی مدام در حال افزایش است و دولت و مسئولان اجرایی هیچ اقدامی برای مدیریت و هدایت این منابع کلان اعتباری به سمت تولید کشور به ویژه حوزه تولید مسکن صورت نداده اند.
 یارمحمدی مطرح کرد:

مصوبه اخذ مالیات از خانه‌های لوکس؛ گام عدالت‎ محور مجلس برای ایجاد پایه جدید مالیاتی

می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر اخذ مالیات از املاک لوکس بسیار مثبت خواهد بود، زیرا نمایندگان مجلس با این مصوبه ویژه، یک پایه مالیاتی جدیدی را ایجاد کردند که می تواند در سال های آینده درآمدهای قابل قبولی را برای کشور ایجاد کند.
 یارمحمدی:

افزایش چشمگیر قیمت مصالح ساختمانی؛ دولت بازار را ساماندهی کند

می متالز - عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در چند ماه اخیر قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی افزایش چشمگیری داشته است، به طوری که قیمت مصالحی مانند آهن آلات و پروفیل ساختمانی بسیار بالا رفته است.
 بت‌کلیا مطرح کرد

اصلاح قانون تجارت؛ مهمترین مصوبه اقتصادی و حقوقی مجلس دهم

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس اصلاح قانون تجارت را از مهمترین مصوبات اقتصادی و حقوقی مجلس دهم دانست و گفت: قانون فوق تمام موضوعات مربوط به اسناد تجاری را براساس شرایط فعلی تجارت به روز و شفاف می کند.
 کیان‌پور:

بازار مسکن فعلا کشش افزایش قیمت را ندارد/ دولت چاره‌ای برای مدیریت بازار در ۲ سال آینده بیاندیشد

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر دولت نسبت به مدیریت بازار مسکن و افزایش ساخت و ساز در بخش های دولتی و خصوصی اقدام کند، قیمت مسکن در سال آینده افزایش چندانی نخواهد داشت.
 

پیشنهادات خودرو سازان برای تک نرخی شدن قیمت خودرو ارائه شد

می متالز - در صورت فروش خودرو در حاشیه بازار، حدود ۷۰ درصد تقاضا در بازار خودرو کاهش خواهد یافت و صرفا تقاضای واقعی در بازار شکل خواهد گرفت و با تداوم این جریان ضمن کاهش تدریجی قیمت، بازار خودرو به تعادل می رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما