خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
قلمبر دزفولی مطرح کرد:

نقش تعیین کننده فولادسازها در صنعت نفت کشور

می متالز - فولاد مبارکه در موضوع توجه به ساخت داخل حرف اول را در کشور می زند و با تولید تختال توانسته قدم بزرگی در خودکفایی بردارد.

به گزارش می متالز، رامین قلمبر دزفولی، مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران در بازدید از غرفه فولاد مبارکه گفت: از آنجایی که بین ۵۰ تا ۸۰ درصد مواد اولیه تجهیزات استخراج و انتقال صنعت نفت از فولاد است، فولادسازها نقش تعیین کننده ای در تامین آن دارند.

خوشبختانه در فولاد مبارکه با تولید تختال مورد نیاز صنعت نفت و همراهی فولاد اکسین بخش مهمی از مواد اولیه ما تامین شده است.

امیدواریم بتوانیم پروژه های جدید و مشترک را نیز باهم تعریف کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صرفه‌جویی 32 میلیارد ریالی در واحد نورد گرم فولاد مبارکه

می متالز - الکترو موتور پینچ‌ رول‌های کلاف پیچ نورد گرم که عمدتا وارداتی و از رده خارج بودند، با همکاری واحدهای دفتر فنی ناحیۀ نورد گرم، بومی‌سازی قطعات و تجهیزات، خرید قطعات یدکی الکتریکی، تعمیرگاه مرکزی و شرکت رشد صنعت نیرو بومی‌سازی شد.
 

برگزاری همایش یادگیری از بزرگان حوزۀ نگهداری و تعمیرات

می متالز - همایش یادگیری از بزرگان حوزۀ نگهداری و تعمیرات با برنامه‌ریزی واحد آموزش و توسعۀ منابع انسانی و همکاری دفتر فنی نگهداری و تعمیرات شرکت و با هدف به اشتراک گذاشتن تجارب، روز چهارشنبه سی‌ام بهمن‌ماه در محل برگزاری همایش‌های واحد آموزش برگزار شد.
 

طراحی و ساخت عرض‌سنج لیزری در واحد نورد گرم فولاد مبارکه

می متالز - برای اولین بار دستگاه عرض‌سنج لیزری با توان اندازه‌گیری اسلب داغ به دست توانمند کارشناسان مکانیک، برق و اتوماسیون و ابزار دقیق فولاد مبارکه طراحی و ساخته شده و با موفقیت در خط نورد گرم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 

بی نیازی کشور از واردات ورق‌های عملیات حرارتی‌پذیر

می متالز - با تلاش و همت کارشناسان فولاد مبارکه برای اولین بار در کشور عملیات طراحی و تولید ورق‌های عملیات حرارتی‌پذیر (CK45) با موفقیت انجام شد.
 

رکورد شکنی در بورس کالا | «ذوب» هم رکورد ثبت کرد

می متالز - یک رکورد جدید در ارزش معاملات رینگ صنعتی بورس کالا به ثبت رسید.
 به مناسبت روز زن

مراسم تقدیر از زنان شاغل در فولاد اکسین برگزار شد

می متالز - همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسمی با حضور نایب رئیس هیات مدیره و بانوان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما