خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
قلمبر دزفولی مطرح کرد:

نقش تعیین کننده فولادسازها در صنعت نفت کشور

می متالز - فولاد مبارکه در موضوع توجه به ساخت داخل حرف اول را در کشور می زند و با تولید تختال توانسته قدم بزرگی در خودکفایی بردارد.

به گزارش می متالز، رامین قلمبر دزفولی، مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران در بازدید از غرفه فولاد مبارکه گفت: از آنجایی که بین ۵۰ تا ۸۰ درصد مواد اولیه تجهیزات استخراج و انتقال صنعت نفت از فولاد است، فولادسازها نقش تعیین کننده ای در تامین آن دارند.

خوشبختانه در فولاد مبارکه با تولید تختال مورد نیاز صنعت نفت و همراهی فولاد اکسین بخش مهمی از مواد اولیه ما تامین شده است.

امیدواریم بتوانیم پروژه های جدید و مشترک را نیز باهم تعریف کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همایش‌های متعدد فولادی یکپارچه شوند

می متالز - فولادسازان امروز (یکشنبه) در حالی پای به کنفرانس زنجیره فولاد، نوآوری و فرصت‌های پنهان استیل پرایس گذاردند که معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است همایش‌های موضوع محور بهتر است تجمیع شوند و در عین حال این امر نشان‌دهنده بالندگی و رشد صنعت به حساب می‌آید.
 به منظور تأمین نظر شورای نگهبان؛

شرکت ملی نفت ایران موظف به تأمین چهار میلیون تن مواد اولیه قیر در سال ۹۸ شد

می متالز - نمایندگان مجلس به منظور تأمین نظر شورای نگهبان شرکت ملی نفت ایران را موظف کردند تا نسبت به تأمین چهار میلیون تن مواد اولیه قیر (vb) در سال ۱۳۹۸ اقدام نماید.
 

ششمین کنفرانس استیل پرایس با سخنرانی حمیدرضا عظیمیان

می متالز - ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی استیل پرایس با هدف بررسی زنجیره فولاد در حوزه نوآوری و فرصت های پنهان صنعت فولاد صبح امروز در سال همایش های هتل استقلال آغاز شد.
 غریب پور در کنفرانس استیل پرایس گفت:

تولید لوله های بدون درز در فولاد مبارکه ارزشمند است/ نباید فولاد مبارکه کمبود مواد اولیه داشته باشد

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو: نمی‌شود که فولاد مبارکه یا ذوب‌آهن کمبود سنگ‌آهن داشته باشند؟ ما در ایمیدرو کمیته سنگ‌آهن تشکیل داده‌ایم.
 سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی:

قیمت گذاری خوراک پالایشگاه‌ها به نرخ شهریور برگشت

می متالز - سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی گفت: در پی انتقادات به شرکت ملی نفت درباره نوع قیمت گذاری خوراک پالایشگاه ها، نرخ خوراک به قیمت شهریور سال جاری بازگشته است.
 بنابر اعلام مدیرعامل فولاد مبارکه:

فولادمبارکه جهانی می شود/ انتقاد از شرکت های معدنی/ بورس در تیر رس دشمن

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به سیاست غلط شرکت‌های معدنی و در تیررس بودن بورس توسط دشمن گفت: تا پنج سال آینده "فولاد" به عنوان فناور در کنار سایر فولادسازان دنیا مطرح خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما