خبر
مسکن و ساختمان  

حضور ایران در نمایشگاه‌ بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان

می متالز - هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی «اوزاکسپومرکز» شهر تاشکند آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان عصر روز گذشته در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی «اوزاکسپومرکز» شهر تاشکند آغاز به‌کار کرد.

در این نمایشگاه همچنین «غلامحسین ابراهیمی» کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در ازبکستان نیز حضور و از غرفه‌های شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه بازدید کرد.

در این نمایشگاه که توسط شرکت بین‌المللی نمایشگاهی «ExpoPosition»  برپا شده است، بیش از 50 شرکت از کشورهای جهان مانند جمهوری اسلامی ایران، ایتالیا، کره جنوبی، چین، قزاقستان، روسیه، ترکیه، اوکراین و ازبکستان حضور دارند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان شامل بخش‌های «فن‌آوری‌های تخصصی»، «انواع کاغذهای دیواری»، «رنگ‌ها»، «پنجره و درها»، «مبل»، «فن‌آوری‌ها و تجهیزات برای صنایع معدن» «فلزسازی و ماشین‌سازی»، «صنایع شیمیایی»، «مصالح ساختمانی و دستگاه‌ها»، «فن‌آوری‌های تولید و حمل و نقل بتون» است.

هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی نمایش دست آوردها در صنعت ساختمان و همچنین تبادل تجربیات، مساعدت برای گسترش همکاری‌های بین المللی و نوسازی بازار مصرفی ازبکستان است.

مدیر شرکت «میثاق فریوران» ایران در این نمایشگاه گفت: شرکت های ایرانی شامل بیش از 20 شرکت در قالب شرکت های سیمان و برق و چراغ، ماشین سازی، چسب بتون، آجر نسوز و ایزوگام و لوله در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ازبکستان به صورت پاویون ایران حضور داشتند.

«محمد حسین زاده» افزود: با توجه به اینکه هدف از حضور شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه توسعه روابط تجاری با کشور ازبکستان بوده و این همکاری ها در این شرایط برای کشور ایران بسیار اهمیت دارد تلاش بسیاری شد تا طرف‌های تجاری شرکت‌ها در نمایشگاه بتوانند همکاری وسیع را در مبادلات اقتصادی شروع کنند.

مدیر شرکت «میثاق فریوران» ایران در این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها می‌توانند مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دو کشوررا بیش از پیش افزایش دهند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و مبل ازبکستان توسط شرکت بین‌المللی نمایشگاهی «ExpoPosition» با همکاری وزارت ساختمان ازبکستان، شرکت سهامی «اوزستروی ماتریالی» برگزار می‌شود و تا 4 اکتبر سال 2019 میلادی به کار خود ادامه می‌دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید ماده‌ای از سنگ‌های آتشفشانی برای ساختمان‌سازی

می متالز - دانشمندان لهستانی از سنگ‌های آتشفشانی برای ساختن متریال جدید استفاده کرده‌اند که می‌تواند در آینده‌ای نزدیک با قیمتی کمتر جایگزین مصالح ساختمانی سنتی شود. این ماده ضمن اینکه عایق خوبی است، از مقاومت زیادی هم برخوردار است.
 

طراحی نمای آجری با الهام از بتهوون

می متالز - طراحی نمای آجری ساختمان صنایع نساجی آلمان با هدف ارائه یک دیدگاه پیچیده و مفهومی می‌باشد تا چشم‌اندازی زیبا از نمای اصلی یک ساختمان صنعتی را به نمایش بگذارد. ساختار کشیده و طویل دیوار شمالی به‌طور کامل بسته شده و از سه طرف محصور شده است. محور شرق، غرب و جنوب ساختمان کاملاً بسته شده و فقط دسترسی از ضلع شمالی امکان‌پذیر بوده که دلیل آن هم بهینه‌سازی انرژی درون ساختمان می‌باشد.
 

طراحی هنرمندانه نمای مدرن و هندسی در استرالیا

می متالز - استودیو و کارگاه آموزشی UAP با همکاری یک هنرمند، نمایی خاص را طراحی کردند، برای این نما یک تعبیر زیبا به کار برده شده"صدایی که توسط نور ساخته می‌شود".
 

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در کردستان

می متالز - نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور هیأت تجاری از اقلیم کردستان عراق در شهر سنندج برگزار می‌شود.
 

عامل رونق در صنعت سیمان چیست؟

می متالز - طرح مسکن ملی که به پیشنهاد وزارت راه اجرایی تدوین شده است در صورت اجرا می‌تواند بر افزایش مصرف بسیاری از صنایع وابسته به بخش مسکن از جمله صنعت سیمان تاثیرگذار باشد.
 

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در زنجان

می متالز - نمایشگاه صنعت ساختمان و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی از فردا در زنجان بر پا می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما