خبر
خودرو  

مدیرعامل زیرمجموعه مهم ایران خودرو پس از ۵ ماه تغییر کرد

می متالز - در حالی از انتصاب آخرین مدیرعامل ساپکو ۵ ماه می گذرد که مدیرعامل ایران خودرو طی حکمی فردی از بدنه این شرکت را جایگزین این پست کرد.

به گزارش می متالز، فرشاد مقیمی طی حکمی، عادل پیرمحمدی را به عنوان مدیرعامل جدید ساپکو و جایگزین منصور منصوری که از 18 اردیبهشت عهده دار این سمت شده بود، منصوب کرد.

بنابراین گزارش، پیرمحمدی سوابقی چون مدیر تولید مگاموتور از سال 82 تا 85، قائم مقام مدیرعامل ساپکو در حوزه کیفیت از سال 88 تاکنون، عضو هیات مدیره شرکت پژوهنده قطعات، عضو هیات مدیره محورسازان گروه کوشا، عضو هیات مدیره ایساکو، مسوولیت پروژه‌های رانا، دنا و سمند سورن در ساپکو را در کارنامه کاری دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ایران خودرو: قیمت خودرو دوباره کاهشی می شود

می متالز - به گفته مدیران ایران خودرو قیمت خودرو در روزهای آینده هم کاهش مداومی خواهد داشت.
 

فروش «خودرو» به حساب کدام بانک ها می رود

می متالز - فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو به حساب کدام بانک های حاضر در بازار سهام می رود.
 

توضیح معاون ایران خودرو درباره وجوه واریزی فروش فوق‌العاده به سه بانک بورسی

می متالز - معاون مالی ایران خودرو درباره تکلیف وجوه واریزی فروش فوق‌العاده محصولات توضیح داد و گفت: ۵۰ درصد قیمت قابل پرداخت به حساب سه بانک بورسی ملت، تجارت و صادرات واریز می‌شود.
 

عرضه ۱۵ هزار محصول ایران خودرو در پنچ روز خرداد/ تحقق وعده۵۰۰ هزارتایی

می متالز - معاون فروش ایران خودرو با اعلام برنامه تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو تاپان سال از تولید و عرضه بیش از ۱۵ هزار دستگاه طی پنچ روز اول خرداد خبر داد.
 

سایت فروش ایران خودرو ساعت 8 صبح فردا به روی متقاضیان گشوده می شود

می‌متالز - سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح فردا هفتم خردادماه به روی متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوق العاده 4 محصول این خودروساز گشوده می شود.
 از ابتدای خردادماه تاکنون :

بیش از ۱۵ هزار خودرو فاکتور شده و در حال تحویل به مشتریان است

می‌متالز - با تدابیر سرپرست وزارت صمت و هم‌زمان با عید سعید فطر با افزایش شمارگان تولید و عرضه خودرو، قیمت محصولات ایران خودرو در بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری داشته که این روند همچنان ادامه دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما