خبر
خودرو  

مدیرعامل زیرمجموعه مهم ایران خودرو پس از ۵ ماه تغییر کرد

می متالز - در حالی از انتصاب آخرین مدیرعامل ساپکو ۵ ماه می گذرد که مدیرعامل ایران خودرو طی حکمی فردی از بدنه این شرکت را جایگزین این پست کرد.

به گزارش می متالز، فرشاد مقیمی طی حکمی، عادل پیرمحمدی را به عنوان مدیرعامل جدید ساپکو و جایگزین منصور منصوری که از 18 اردیبهشت عهده دار این سمت شده بود، منصوب کرد.

بنابراین گزارش، پیرمحمدی سوابقی چون مدیر تولید مگاموتور از سال 82 تا 85، قائم مقام مدیرعامل ساپکو در حوزه کیفیت از سال 88 تاکنون، عضو هیات مدیره شرکت پژوهنده قطعات، عضو هیات مدیره محورسازان گروه کوشا، عضو هیات مدیره ایساکو، مسوولیت پروژه‌های رانا، دنا و سمند سورن در ساپکو را در کارنامه کاری دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 همکاری ایمیدرو با خودروسازان؛

پیامد کمیته مشترک برای صنعت خودرو چه خواهد بود؟

می متالز - مواردی مانند پویش داخلی سازی توانسته تا حدی به تامین قطعات و بهبود تولید کمک کند، اما این اقدامات برای کم اثر کردن تحریم ها علیه خودروسازی، کافی نیست؛ بنابراین اینکه ایمیدرو شرکت های زیرمجموعه خود را به همکاری با شرکت های تامین قطعات خودروسازان ترغیب کرده، می تواند روند تامین قطعه را در آینده تسریع کند.
 

فاصله معنادار قیمت خودرو در بازار با کارخانه

می متالز - بررسی قیمت خودرو در کارخانه و بازار نشان می‌دهد همچنان فاصله معناداری میان این دوباره وجود دارد.
 

آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ خودرو با کاهش ۳ میلیونی پژو ۲۰۰۸ و چری تیگو

می متالز - آخرین بررسی ها از بهای کارخانه و بازار ۲۰ محصول چند خودروساز نشان می دهد، قیمت پژو ۲۰۰۸ و چری تیگو IE۷ با کاهش ۳ میلیون تومانی در بازار به ۳۰۰ و ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است.
 

واکنش وزیر صنعت به عدم خرید بلوک 33 درصدی ایران خودرو در بانک پارسیان

می متالز - وزیر صنعت گفت: اگر ستاد اجرایی فرمان امام خریدار بلوک 33 درصدی ایران خودرو در بانک پارسیان نباشد، آن را در بورس عرضه می‌کنیم.
 

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو

می متالز - طرح فروش ۳ محصول ایران خودرو با عرضه اعتباری از ساعت ۱۱ صبح امروز آغاز می‌شود.
 کارشناسان مورد بررسی قرار دادند/ کارنامه خودروسازان در شش ماه ابتدایی سا‌ل‌جاری

پیش‌بینی وضعیت تولید خودرو در نیمه دوم امسال

می متالز - شرکت‌های خودروساز داخلی در شرایطی وارد نیمه دوم سال شدند که نیمه اول را با افت ۳۰ درصدی تولید طی کردند. حال پیش‌بینی می‌شود که افت نیم سال اول، هدف‌گذاری وزارت صمت برای افزایش ۲۰ درصدی و رسیدن به تیراژ یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاهی را متاثر از خود کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما