خبر
حمل و نقل  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

نگاه ویژه به حمل و نقل هوشمند در برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل

می متالز - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری نگاه ویژه ای به بخش استارت آپ ها و شرکت های شرکت دانش بنیان دارد به گونه ای که حدود 60 شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل دراین نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده با اعلام این مطلب که صنعت حمل و نقل در زندگی امروزی اهمیت دارد، افزود: این صنعت جایگاه مهمی در کشورمان دارد و روند رو به رشد آن بسیار چشمگیر است.

وی با بیان این که سال گذشته به دلیل تحریم ها فشار زیادی به صنعت حمل و نقل کشور وارد شده است، اظهار داشت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی در اختیار فعالان این صنعت قرار داده تا در کنار برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری بخشی از مشکلات این صنعت را رفع کنند.

حسین زاده در ادامه توسعه حمل و نقل هوشمند را یکی از دستاوردهای ایران در سال های اخیر دانست و گفت: به همین دلیل بخش مشخصی در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری به استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران همچنین به بخش خدمات شهری در این نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: معرفی خدمات حمل و نقل عمومی در پایتخت به بازدید کنندگان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران:

اجازه دست اندازی به زمین های نمایشگاه به بهانه ترافیک را نمی دهیم

می متالز - بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: عده ای تمایل دارند به بهانه ترافیک به زمین های نمایشگاه دست اندازی کنند که ما حافظ بیت المال هستیم و اجازه نخواهیم داد.
 

پیشرفت فیزیکی قطار سریع‌السیر تهران ـ اصفهان کمتر از 10 درصد/ رتبه‌بندی قطارها اجرا شد

می متالز - مدیرعامل راه‌آهن با بیان اینکه امروز در تولید انواع ناوگان ریلی خودکفا شده‌ایم، گفت: پیشرفت فیزیکی خط آهن سریع‌السیر تهران ـ قم ـ اصفهان کمتر از 10 درصد برآورد می‌شود.
 معاون وزیر صمت در نمایشگاه صنعت عنوان کرد:

اولویت کشور، رشد صنعتی در مناطق محروم

می متالز - بهمن حسین زاده: تمام دستگاه ها باید بر تمرکز بر برنامه ریزی صحیح برای گره گشایی از موانع توسعه‌ای صنعت و توجه جدی به شکل گیری و حمایت از صنایع نوپا تلاش کنند.
 

همکاری گمرک و نمایشگاه بین‌المللی برای تامین تجهیزات

می متالز - گمرک و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز تولید‌کنندگان همکاری خواهند کرد.
 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اعلام کرد:

اقدام برای برگزاری نمایشگاه های تقاضا محور

می متالز - شرکت نمایشگاه های بین المللی با توجه به نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی قصد دارد در سال رونق تولید نسبت به برگزاری نمایشگاه های تقاضا محور اقدام کند.
 معاون وزیر صنعت تاکید کرد:

لزوم استفاده از فرصت همسایگی با ۱۵ کشور برای توسعه صادرات

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: یکی از مزیت های طبیعی ایران برای صادرات، همسایگی با ۱۵ کشور است که بیش از ۹۰ گذرگاه مرزی برای داد و ستد با تجار و بازرگانان این کشورها وجود دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما