خبر
حمل و نقل  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

نگاه ویژه به حمل و نقل هوشمند در برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل

می متالز - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری نگاه ویژه ای به بخش استارت آپ ها و شرکت های شرکت دانش بنیان دارد به گونه ای که حدود 60 شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل دراین نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده با اعلام این مطلب که صنعت حمل و نقل در زندگی امروزی اهمیت دارد، افزود: این صنعت جایگاه مهمی در کشورمان دارد و روند رو به رشد آن بسیار چشمگیر است.

وی با بیان این که سال گذشته به دلیل تحریم ها فشار زیادی به صنعت حمل و نقل کشور وارد شده است، اظهار داشت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران فرصت بسیار مناسبی در اختیار فعالان این صنعت قرار داده تا در کنار برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری بخشی از مشکلات این صنعت را رفع کنند.

حسین زاده در ادامه توسعه حمل و نقل هوشمند را یکی از دستاوردهای ایران در سال های اخیر دانست و گفت: به همین دلیل بخش مشخصی در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری به استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران همچنین به بخش خدمات شهری در این نمایشگاه نیز اشاره کرد و افزود: معرفی خدمات حمل و نقل عمومی در پایتخت به بازدید کنندگان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران تشریح کرد:

ارائه مهمترین برنامه ها و اقدامات انجام شده برای حضور در اکسپو ۲۰۲۰ دبی

می متالز - مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، با اشاره به مهمترین اقدامات صورت گرفته برای حضور در اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نشستی که به همین منظور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده بود، گفت: برنامه ریزی برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران، جذب گردشگر و معرفی و ارائه پتانسیل های گردشگری سلامت در ایران از جمله برنامه های مورد نظر است و مکاتباتی نیز برای ارائه و تهیه بسته های اجرایی در بخش گردشگری و گردشگری سلامت با مسئولان سازمان میراث فرهنگی انجام شده است.
 

ایران جزو ۷ کشور برتر تولیدکننده طلا و جواهر

می متالز - ایران جزو هفت کشور برتر طلا و جواهرسازی در جهان است. این را مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران می‌گوید.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران:

نمایشگاه ساخت و ساز فرصتی مناسب برای تبلور استارت آپ های ساختمانی است

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز در تهران گفت: نمایشگاه ساخت و ساز برای نخستین بار در ایران برگزار می شود ، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبلور استارت آپ های ساختمانی محسوب می شود.
 مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران خبر داد:

صادرات بیش از ۴۰۰ میلیون دلار سیمان در سال

می متالز - حسین زاده گفت: ۸۶ میلیون تن ظرفیت تولید سیمان کشور است که سالانه ۴۰۰ میلیون دلار از این تولیدات صادر می‌شود.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد:

ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری قیر و آسفالت برای ایران

می متالز - بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: قیر و آسفالت ایرانی در سال ۹۸ ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری برای کشور داشته است.
 

صفر کردن نرخ سود بازرگانی کالاهای نمایشگاهی/ تسهیل حضور شرکت‌های خارجی در مراودات تجاری

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: با راه‌اندازی گمرک در شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و صفر کردن نرخ سود بازرگانی توانستیم حضور شرکت‌های خارجی را در مراودات تجاری تسهیل کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما