خبر
جاده ای و پایانه ها  
مرور وعده‌های مسوولان:

موعد افتتاح رسمی فاز یک آزاد راه تهران - شمال

می متالز - چیزی از مردم پنهان نداریم و وعده بی‌پایه و اساس به مردم نمی‌دهیم.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی در بازدیدی که 13 مرداد امسال تاکید کرد: چیزی از مردم پنهان نداریم و وعده بی‌پایه و اساس به مردم نمی‌دهیم.

وی افزود: برخی قصد دارند به مردم القا کنند این پروژه وعده‌ای توخالی است و عملیاتی نمی‌شود که من قطعاً این قول را به مردم می‌دهم فاز یک آزادراه تهران شمال تا پایان سال به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

او بیان کرد: طبق توافقاتی که با رئیس سابق بنیاد مستضعفان داشتیم مقرر شد قطعه یک این پروژه تا پایان شهریور امسال به اتمام رسیده و به صورت آزمایشی افتتاح شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی و بازدید‌های به عمل آمده نشان می‌دهد عملیات عمرانی به اتمام رسیده است و تنها نصب تجهیزات مراحل پایانی خود را طی می‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این‌که این اتوبان یک مسیر هوشمند است نیازمند یک سری مقدمات از جمله نصب دوربین کنترل ترافیک و مدار بسته، سیستم مدیریت راه‌ها، سیستم مدیریت تونل و ...تجهیزات برای عبور مرور مردمی است.

او ادامه داد: برای افتتاح این آزادراه ۲ مرحله در نظر گرفته‌ایم که ابتدا پایان فصل تابستان افتتاح آزمایشی آن صورت می‌گیرد و سپس با عبور از مرحله آزمایشی، مرحله رسمی افتتاح آن تا پایان سال با حضور رئیس جمهور عملیاتی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همایش سواحل و بنادر دو سال به تعویق افتاد

می متالز - هیات وزیران نظر به مشکلات جهانی پیش آمده ناشی از ویروس کرونا با تعویق دوساله زمان برگزاری گردهمایی بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی از سال ۱۳۹۹ به سال ۱۴۰۱ موافقت کرد.
 

گزارش مدیرعامل شرکت ساخت از بزرگترین پروژه ریلی کشور

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بزرگترین پروژه ریلی کشور در سیستان و بلوچستان با روند بسیار خوبی در حال انجام است و تا اوایل سال ۱۴۰۰ این پروژه ملی به بهره‌برداری خواهد رسد.
 

قول همکاری وزیر عراقی برای تکمیل خط آهن شلمچه – بصره

می متالز - وزیر راه و شهرسازی در گفت و گوی تلفنی با همتای عراقی اش اظهار امیدواری کرد تا فصل جدیدی از همکاری بین دو کشور در حوزه حمل و نقلی آغاز شود.
 

تلاش برای برطرف کردن موانع باند جدید فرودگاه رامسر

می متالز - مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران با اشاره به افتتاح باند جدید فرودگاه رامسر از ادامه تلاشها برای برطرف کردن موانع باند جدید این فرودگاه خبر داد.
 نرخ خرید و فروش املاک پایتخت

قیمت‌های جدید آپارتمان نوساز در مناطق مختلف در خرداد +جدول

می‌متالز - آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف تهران طی خرداد ماه ۹۹ است. به دلیل نوسان بازار، قیمت‌ها در بازه قیمتی نوشته شده‌اند.
 کیان‌پور:

عزم دولت برای ساماندهی خانه‌های خالی از سکنه / سازمان امور مالیاتی سامانه املاک را راه‌اندازی کند

می متالز - نماینده مجلس دهم گفت: امیدوارم که دولت و شخص رئیس جمهور به مساله ساماندهی خانه های خالی ورود کند،زیرا این اقدام قطعا به بهبود وضعیت بازار مسکن و کاهش تقاضا در این حوزه می انجامد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما