خبر
جاده ای و پایانه ها  
مرور وعده‌های مسوولان:

موعد افتتاح رسمی فاز یک آزاد راه تهران - شمال

می متالز - چیزی از مردم پنهان نداریم و وعده بی‌پایه و اساس به مردم نمی‌دهیم.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی در بازدیدی که 13 مرداد امسال تاکید کرد: چیزی از مردم پنهان نداریم و وعده بی‌پایه و اساس به مردم نمی‌دهیم.

وی افزود: برخی قصد دارند به مردم القا کنند این پروژه وعده‌ای توخالی است و عملیاتی نمی‌شود که من قطعاً این قول را به مردم می‌دهم فاز یک آزادراه تهران شمال تا پایان سال به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

او بیان کرد: طبق توافقاتی که با رئیس سابق بنیاد مستضعفان داشتیم مقرر شد قطعه یک این پروژه تا پایان شهریور امسال به اتمام رسیده و به صورت آزمایشی افتتاح شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی و بازدید‌های به عمل آمده نشان می‌دهد عملیات عمرانی به اتمام رسیده است و تنها نصب تجهیزات مراحل پایانی خود را طی می‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این‌که این اتوبان یک مسیر هوشمند است نیازمند یک سری مقدمات از جمله نصب دوربین کنترل ترافیک و مدار بسته، سیستم مدیریت راه‌ها، سیستم مدیریت تونل و ...تجهیزات برای عبور مرور مردمی است.

او ادامه داد: برای افتتاح این آزادراه ۲ مرحله در نظر گرفته‌ایم که ابتدا پایان فصل تابستان افتتاح آزمایشی آن صورت می‌گیرد و سپس با عبور از مرحله آزمایشی، مرحله رسمی افتتاح آن تا پایان سال با حضور رئیس جمهور عملیاتی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اعتبارات خوبی از ‌صندوق ذخیره ارزی به پروژه راه‌آهن چابهار ـ زاهدان اختصاص یافت

می متالز - مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبارات خوبی از ‌صندوق ذخیره ارزی به پروژه راه‌آهن چابهار ـ زاهدان اختصاص یافت.
 وزیر راه و‌شهرسازی:

هنوز گزارش رسمی از تعلیق رییس سازمان هواپیمایی به دستم‌ نرسیده است/ تصمیم درباره «عابدزاده» بستگی به فرایند دادرسی و رای نهایی دارد/ از فضای مجازی موضوع را مطلع شدم

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هنوز گزارش رسمی از تعلیق رییس سازمان هواپیمایی به دستم‌ نرسیده است، گفت: تصمیم گیری درباره وضعیت «عابدزاده»بستگی به فرایند دادرسی و رای نهایی دارد.
 وزیر راه و شهرسازی:

گسترش روابط ترانزیتی در سرخس توسعه این شهرستان را به دنبال دارد/ بررسی علت حادثه ریلی زاهدان در کمیسیون عالی سوانح راه آهن

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه شهرستان مرزی سرخس برپایه توسعه ترانزیت در این مرز برنامه ریزی خواهد شد که این مهم نیازمند توسعه روابط با کشور ترکمنستان است.
 وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:

کمیته مشترک دائمی برای رفع موانع همکاری‌های ایران و ترکمنستان تشکیل شد/ توافق ایران و ترکمنستان برای توسعه حمل و نقل هوایی، دریایی و ریلی

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: درخصوص موانع به وجود آمده بر سر راه توافق طرفین و کاستی‌هایی که برای همکاری‌های مشترک دو کشور ایران و ترکمنستان ایجاد شده، توافق شد تا کمیته مشترکی تشکیل شود و به صورت دائمی فعالیت کند و موانع سر راه همکاری‌های افتصادی دو کشور را برطرف کند.
 محمد اسلامی:

طرح جامع پایانه مرزی مهران اجرایی می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح جامع پایانه مرزی مهران با توجه به جمعیت میلیونی عبوری از این مرز اجرایی می شود.
 مدیرعامل راه‌آهن اعلام کرد:

کاهش سهم ریل از ترانزیت کالا به حدود ۱۰ درصد

می متالز - مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که سهم ریل از ترانزیت کالا به حدود ۱۰ درصد رسیده و با وجود کاهش این سهم در ماه‌های گذشته می‌توانیم آن را تا پایان امسال بهبود دهیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما