خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر منصوب شد

می متالز - امروز (16 مهرماه) با حضور محمد راستاد، رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

به گزارش می متالز، جواد جهاندار به عنوان رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شده است. جواد جهاندار پیش از این مسئولیت مدیرکل امور اداری سازمان بنادر و دریانوردی را برعهده داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اولویت اول در تامین کسری بودجه چیست

چرا عرضه بزرگ سهام ناکام ماند

می متالز - حالا با پایان فرصت خرید صندوق های سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم پرسش این است که دولت چقدر توانسته به توفیق دست یابد، اکنون اما اولویت اول دولت برای تامین کسری‌ بودجه چه باید باشد.
 

ارتقا سطح ایمنی دریانوردی در آبراهه‌های تحت حاکمیت ایران

می متالز - معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه سطح ایمنی دریانوردی در آبراه‌های تحت حاکمیت کشور و ناوگان تحت پرچم در سال ۹۹ ارتقاء پیدا می‌کند، گفت: تهیه روش نوین آنالیز سوانح دریایی کشور در دستور کار قرار دارد.
 

اتصال مسیر ریلی قزوین - رشت - آستارا به انزلی ضروری نیست

می متالز - وضعیت بندر و شهر انزلی به‌گونه ایست که به نظر نمی‌رسد احداث راه آهن در این بندر از نظر فنی و اقتصادی امکان پذیر باشد.
 

دسترسی به شبکه حمل و نقل ترکیبی و ایجاد زیرساخت های مناسب در پسکرانه بنادر

می متالز - ​معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح راهکارهای سازمان بنادر و دریانوردی به منظور افزایش سرمایه گذاری در اراضی بندری کشور، گفت: عملکرد مطلوب بنادر در گرو وجود یک زنجیره لجستیکی متناسب با توان و ظرفیت تخلیه و بارگیری است.
 

کارگران «زغال سنگ کرمان» رنجِ خصوصی‌سازی را نمی‌‌خواهند/ زخمِ آسیب‌های اقتصاد بر تنِ حقوق کار

می متالز - این روزها، ۳۰۶۴ کارگر «شرکت زغال سنگ کرمان» صدر اخبار را از «کرونا» گرفته‌اند. افرادی که پیگیر اخبار ویروس هستند با تعجب می‌پرسند: چه عاملی موجب شده است که عده‌ای قید سلامت خود را بزنند و هر روز در جایی جمع شوند؟
 نماینده مردم کرمان در مجلس:

نمی‌دانم برای سختی کار کارگران معادن زغال‌سنگ قانون وجود دارد یا نه؟!

می متالز - زاهدی به دومین مطالبه و مشکل اصلی کارگران زغال‌سنگ کرمان اشاره کرد و گفت: «مشکل دوم بحث سختی کار است، بدین معنا که می‌گویند کارگر تونل باید بعد از 15 سال بازنشسته شود. در این مورد من نمی‌دانم آیا قانون برای اینها وجود دارد یا خیر.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما