خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر منصوب شد

می متالز - امروز (16 مهرماه) با حضور محمد راستاد، رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

به گزارش می متالز، جواد جهاندار به عنوان رئیس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شده است. جواد جهاندار پیش از این مسئولیت مدیرکل امور اداری سازمان بنادر و دریانوردی را برعهده داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بزرگ ترین قرارداد سرمایه گذاری بندری امضا شد:

صادرات و واردات مواد معدنی از بندر شهید رجایی افزایش می‌یابد

می متالز - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم امضای قرارداد ۵۰ هزار میلیارد ریالی سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر شهید رجایی با هدف ساخت بزرگ ترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی خلیج فارس، تاکید کرد: از نظر حجم سرمایه گذاری اگر قیاس کنیم با کل سرمایه گذاری در بنادر کشور که ۱۰ هزار میلیارد تومان بوده است، به این معناست که گام مهم را برای توسعه بنادر برداشته ایم.
 

ظرفیت بندر چابهار برای پذیرش کشتی‌های بزرگ

می متالز - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: بندر چابهار با ایجاد زیرساخت‌ها، دسترسی‌های دریایی و تجهیزات جدید، قابلیت پذیرش کشتی‌های سایز بزرگ را به‌دست آورده است.
 

اعلام حکم پنج شرکت متخلف نمایندگی کشتیرانی

می متالز - معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در جلسه کمیسیون صدور مجوز نحوه فعالیت شرکت‌های نمایندگی کشتیرانی، تصمیمات درباره اقدامات غیرمتعارف ۵ شرکت نمایندگی کشتیرانی اتخاذ شد و هفته آینده حکم مربوط به ۵ شرکت متخلف اعلام می‌شود.
 معاون سازمان بنادر در واکنش به جوسازی رسانه‌های بیگانه

انبارهای بندر امام پر است

می متالز - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی می‌گوید: برخلاف ادعای برخی رسانه‌های خارجی، انبارهای بندر امام خمینی (ره) از کالاهای اساسی پر شده و هیچ مشکلی در نقل‌وانتقال ارز نداریم.
 معاون امور بندری سازمان بنادر مطرح کرد؛

احداث سه شهر لجستیکی در بندر شهید رجایی

می متالز - حسن زاده گفت: سه شهر لجستیکی در بندر شهید رجایی احداث می‌شود که یکی از آن‌ها در قالب احداث پایانه مواد معدنی به بهره‌برداری می‌رسد.
 

قرارداد ۵۰۰۰ میلیارد تومانی بخش‌ خصوصی با بندر رجایی امضا شد

می متالز - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از امضای قرارداد پنج هزار میلیارد تومانی سازمان بنادر و دریانوردی با بخش خصوصی برای احداث بزرگترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی در بندر شهید رجایی خبر داد و گفت: بیش از ۵۰ میلیون تن ظرفیت نهایی این ترمینال است که در سه فاز معادل ۱۸۰ هکتار تعریف شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما