خبر
حمل و نقل  

برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری در نمایشگاه بین‌المللی تهران

می متالز - هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری از صبح پنجشنبه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران،  هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری از پنجشنبه 18 مهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران افتتاح می شود.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه «پیروز حناچی» شهردار تهران و «بهمن حسین زاده» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حضور خواهند یافت.

شرکتهای فعال در این نمایشگاه در فضای تحت پوشش 15 هزار مترمربع از وزراتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی حضور خواهند یافت.

با تلاش های مستمر و رشد کمی و کیفی نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری، این نمایشگاه در انجمن جهانی صنایع نمایشگاهی ( UFI ) و انجمن نمایشگاهی IAEE و انجمن تبلیغات آسیا (AAA) به ثبت رسید.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی وخارجی در زمینه ناوگان حمل و نقل عمومی، خدمات و صنایع وابسته، خودروهای سنگین، ماشین آلات عمرانی و راه سازی، وسائط نقلیه سبک و سنگین، خودروهای مخصوص و تجاری، ترافیک و صنایع وابسته، عمران و توسعه شهری، مدیریت جامع شهری، مکانیزاسیون خدمات شهری، مبلمان و زیبا سازی شهری از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه است.

 همچنین در این نمایشگاه موضوعات مرتبط با توسعه زیربناهای حمل و نقل شهری،  انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی و ایجاد ظرفیتهای جدید در بخش تولید رقابتی و نمایش دستاوردهای مورد نظر، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه  حمل و نقل کالا و مسافر و نیازمندی‌های کشور و فراهم کردن زمینه های لازم جهت سرمایه گذاری شرکتهای داخلی و خارجی نیز پیگیری می‌شود می شود.

استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان صنعت حمل و نقل نیز حضور ویژه ای در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری خواهند داشت.

برگزاری جلسات B2B بین استارت آپ ها و تجار حوزه حمل و نقل در حاشیه هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری به منظور انعقاد تفاهم نامه های همکاری از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

گفتنی است، هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری از 18 تا 21 مهرماه از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید کنندگان خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شهرداری تهران تحت فشار مالی

می متالز - شهردار تهران گفت: در حال حاضر که ۴۰درصد ساخت‌وسازها کاهش پیدا کرده امیدوارم با تصویب دو لایحه در مجلس، شهرداری از این فشار سخت موجود به لحاظ تامین منابع مالی خارج شود.
 

دهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون تهران

می متالز - دهمین نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن در تهران برگزار می‌شود.
 

حضور ۱۱۱ شرکت از حوزه‌های مختلف در نمایشگاه فناوری‌نانو

می متالز - از میان ۱۱۱ شرکت حاضر در نمایشگاه دوازدهم، ۲۵ شرکت از حوزه نانومواد هستند. در واقع بیشترین سهم شرکت‌ها در این دوره، به شرکت‌های نانومواد تعلق دارد.
 

تعیین تکلیف ۲ گود در پایتخت

می متالز - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران شرایط دو گود جنب برج میلاد و سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد.
 عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران:

سرانجام ایجاد موزه صنعت در کارخانه سیمان ری/ پای معارض در میان است

می متالز - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر علت کندی ایجاد موزه صنعت در کارخانه سیمان ری را وجود معارضان عنوان کرد.
 

شرط افتتاح پروژه‌ها در تهران

می متالز - شهردار تهران شرط افتتاح پروژه‌های شهری در تهران را اعلام کرد. پیروز حناچی با تاکید بر لزوم مناسب‌سازی معابر برای افراد کم‌توان گفت: هم اکنون در تهران پروژه‌ای که برای همه اقشار مناسب‌سازی نشده باشد را افتتاح نمی‌کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما