خبر
حمل و نقل  

برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری در نمایشگاه بین‌المللی تهران

می متالز - هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری از صبح پنجشنبه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران،  هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری از پنجشنبه 18 مهر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران افتتاح می شود.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه «پیروز حناچی» شهردار تهران و «بهمن حسین زاده» مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حضور خواهند یافت.

شرکتهای فعال در این نمایشگاه در فضای تحت پوشش 15 هزار مترمربع از وزراتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی حضور خواهند یافت.

با تلاش های مستمر و رشد کمی و کیفی نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری، این نمایشگاه در انجمن جهانی صنایع نمایشگاهی ( UFI ) و انجمن نمایشگاهی IAEE و انجمن تبلیغات آسیا (AAA) به ثبت رسید.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی وخارجی در زمینه ناوگان حمل و نقل عمومی، خدمات و صنایع وابسته، خودروهای سنگین، ماشین آلات عمرانی و راه سازی، وسائط نقلیه سبک و سنگین، خودروهای مخصوص و تجاری، ترافیک و صنایع وابسته، عمران و توسعه شهری، مدیریت جامع شهری، مکانیزاسیون خدمات شهری، مبلمان و زیبا سازی شهری از اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه است.

 همچنین در این نمایشگاه موضوعات مرتبط با توسعه زیربناهای حمل و نقل شهری،  انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کیفی و کمی محصولات داخلی و توسعه صادرات غیر نفتی و ایجاد ظرفیتهای جدید در بخش تولید رقابتی و نمایش دستاوردهای مورد نظر، آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه  حمل و نقل کالا و مسافر و نیازمندی‌های کشور و فراهم کردن زمینه های لازم جهت سرمایه گذاری شرکتهای داخلی و خارجی نیز پیگیری می‌شود می شود.

استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان صنعت حمل و نقل نیز حضور ویژه ای در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری خواهند داشت.

برگزاری جلسات B2B بین استارت آپ ها و تجار حوزه حمل و نقل در حاشیه هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری به منظور انعقاد تفاهم نامه های همکاری از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

گفتنی است، هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری از 18 تا 21 مهرماه از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان بازدید کنندگان خواهد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سال آینده کلانشهرهای ایران میزبان کمپین نما خواهند بود

می متالز - کمپین نما رویدادی آموزشی، ترویجی است که مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان در همکاری با معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران با هدف تعامل بیشتر کمیته‌های نمای مناطق با طراحان و سازندگان هر چهارشنبه به میزبانی یکی از مناطق شهرداری برگزار می‌کند.
 

حناچی:کروز می‌تواند یکی از بهترین‌های منطقه شود

می متالز - پیروز حناچی شهردار تهران و هیئت همراه وی از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنیع تولیدی کروز بازدید کردند.
 

تجربه «پکن» در مهار آلودگی هوا

می متالز - شهردار تهران تجربه پکن در مهار آلودگی هوا را به‌عنوان یکی از تجربیات جهانی موفق در این حوزه تشریح کرد.
 حناچی:

کارخانه سیمان تهران به مکان فرهنگی تبدیل می‌شود

می متالز - شهردار تهران گفت: ساختمان قدیمی کارخانه سیمان که بسیاری از خانه‌های شهر تهران توسط آن ساخته شده است، به یک مکان فرهنگی و محل درآمدزایی برای ساکنان شهر ری تبدیل می‌شود.
 

ودیعه مشترکان بیدود کی بازگردانده می‌شود؟

می متالز - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز بازگشت ودیعه برخی مشترکان دوچرخه‌های نارنجی در پایتخت خبر داد و گفت: برای ادامه فعالیت هنوز به تفاهم نهایی نرسیده‌ایم.
 

حناچی : در صورت افزایش آلودگی هوا، تهران باید کاملاً تعطیل می‌شد

می متالز - شهردار تهران ضمن تکذیب احتمال تخلیه شهر تهران به دلیل آلودگی هوا، گفت: در صورت گسترش آلودگی هوا باید تمهیدات بیشتری می‌اندیشیدیم؛ از جمله اینکه باید تعطیلی کامل شهر را اعلام می‌کردیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما