خبر
مس  
محمدرضا پورابراهیمی در بازدید از غرفه شرکت مس در ماینکس و آیمت 2019:

عملکرد شرکت مس را مثبت ارزیابی می‌کنیم

می متالز - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت مس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (2019 iMat) و فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) گفت: عملکرد شرکت مس در حوزه تولید، فروش و توسعه را در چندماهه اخیر مثبت ارزیابی می‌کنیم.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، پور ابراهیمی با بیان این مطلب ادامه داد: هم‌اکنون طرح‌های توسعه‌ها در بخش معدن در حال پیگیری است و هم شاهد افزایش ظرفیت فروش شرکت مس در شش‌ماهه نخست سال جاری بودیم.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: میزان فروش شرکت مس در سال گذشته 10 هزار میلیارد تومان بوده درحالی‌که در شش‌ماهه امسال فروش شرکت مس به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است که یک رکورد است و اگر این روند مثبت ادامه پیدا کند قطعاً تا پایان سال فروش شرکت یک رکورد تازه را ثبت خواهد کرد.
پور ابراهیمی با تأکید بر رضایت‌بخش بودن عملکرد شرکت مس در چند ماهه اخیر گفت: انتظار ما هم از دکتر سعدمحمدی ایجاد یک تحول ساختاری و ایجاد یک پویایی در شرکت مس بوده است تا پسرفتی  که در سال‌های گذشته رخ داده بود جبران شود تا تولید کاتد به بالای 400 هزار تن در سال برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت مس از ثبت رکورد تازه در پالایشگاه خاتون آباد خبر داد:

رشد بیش از 12 درصدی تولید کاتد در سال جهش تولید

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از ثبت رکورد تولید کاتد در اردیبهشت‌ماه امسال به میزان 9 هزار و 316 تن در پالایشگاه خاتون‌آباد مجتمع مس شهربابک خبر داد.
 مدیرعامل شرکت مس از ثبت رکورد تازه در پالایشگاه خاتون‌آباد خبر داد

رشد بیش از ۱۲ درصدی تولید کاتد در سال جهش تولید

می متالز - اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با اشاره به ثبت افزایش تولید ۱۴ درصدی آند در فروردین ماه امسال، گفت: به لطف الهی و همت کارکنان مجتمع مس شهربابک، امور پالایشگاه خاتون‌آباد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در سال جهش تولید، موفق به ثبت رکورد تازه‌ای در تولید کاتد شدند.
 

قدردانی نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از مدیرعامل شرکت مس

می متالز - جمعی از نمایندگان کارگران مجتمع مس شهربابک از دکتر «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت مس با اهدای لوح قدردانی کردند.
 

جهش تولید «فملی» در گروه چیست + پاسخ مدیرعامل

می متالز - مدیرعامل شرکت مس گفته است: جهش تولید در گرو شتاب بخشیدن به طرح‌های توسعه است.
 روز گذشته قرائت شد

گزارش مجلس از علل ناکارآمدی خودروسازان

می متالز - چهارمین گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان در آخرین روز از عمر مجلس دهم در شرایطی قرائت شد که تفاوت این گزارش با دیگر گزارش‌های خودرویی مجلس به پیشنهاد ورود جدی دستگاه قضا به تخلف خودروسازان باز می‌گردد. اما شباهتی که گزارش یاد شده با دیگر گزارش‌های ادوار گذشته داشت قرائت آن در آخرین روز از عمر مجلس دهم بود.
 مدیرعامل شرکت مس در دیدار با معاونان و مجریان طرح‌های توسعه شرکت مس:

جهش تولید در گروی شتاب بخشیدن به طرح‌های توسعه است

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در دیدار با معاونان و مجریان طرح‌های توسعه شرکت مس گفت: آینده اقتصادی هر شرکتی به توسعه‌هایش گره خورده است و این حوزه با توجه به این‌که زمینه‌ساز جهش تولید است تحت هیچ شرایطی نباید متوقف شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما