خبر
مس  
محمدرضا پورابراهیمی در بازدید از غرفه شرکت مس در ماینکس و آیمت 2019:

عملکرد شرکت مس را مثبت ارزیابی می‌کنیم

می متالز - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت مس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (2019 iMat) و فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) گفت: عملکرد شرکت مس در حوزه تولید، فروش و توسعه را در چندماهه اخیر مثبت ارزیابی می‌کنیم.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، پور ابراهیمی با بیان این مطلب ادامه داد: هم‌اکنون طرح‌های توسعه‌ها در بخش معدن در حال پیگیری است و هم شاهد افزایش ظرفیت فروش شرکت مس در شش‌ماهه نخست سال جاری بودیم.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: میزان فروش شرکت مس در سال گذشته 10 هزار میلیارد تومان بوده درحالی‌که در شش‌ماهه امسال فروش شرکت مس به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است که یک رکورد است و اگر این روند مثبت ادامه پیدا کند قطعاً تا پایان سال فروش شرکت یک رکورد تازه را ثبت خواهد کرد.
پور ابراهیمی با تأکید بر رضایت‌بخش بودن عملکرد شرکت مس در چند ماهه اخیر گفت: انتظار ما هم از دکتر سعدمحمدی ایجاد یک تحول ساختاری و ایجاد یک پویایی در شرکت مس بوده است تا پسرفتی  که در سال‌های گذشته رخ داده بود جبران شود تا تولید کاتد به بالای 400 هزار تن در سال برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ارزش بازار شرکت ملی صنایع مس در بازار سرمایه از 40 هزار میلیارد تومان عبور کرد/ کنسانتره دره آلو سال ابنده به مدار تولید می آید

می متالز - مدیرعامل شرکت مس گفت: شرکت مس هم‌اکنون وضعیت خوبی را دنبال می‌کند و خوشبختانه در شش‌ماهه نخست 98 توانستیم بیش از 132 هزار تن کاتد تولید کنیم. همچنین، طی این بازه زمانی ارزش بازار شرکت در بازار سرمایه نیز از 40 هزار میلیارد تومان عبور کرد.
 

رئیس‌جمهور پالرمو را ابلاغ می‌کند؟

می متالز - معاون حقوقی رئیس‌جمهوری اعلام کرد مبانی حقوقی برای ابلاغ لایحه پالرمو از سوی رئیس‌جمهور وجود دارد.
 

موکب شرکت مس میزبان راهپیمایان اربعین حسینی

می متالز - موکب شرکت مس میزبان عاشقان زیارت حرم اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین است.
 علی لاریجانی با روسای پارلمانی کشورها دیدار کرد

تقویت خط اعتماد ایران با روسیه

می متالز - آنچه در سفر علی لاریجانی، رئیس مجلس در سفرش به بلگراد در رایزنی‌های پارلمانی با برخش کشورها مشهود به نظر می‌رسد، همسویی ایران و روسیه در تاکید بر اشتباهات امریکا و ایجاد اعتماد جدی میان ایران و رسیه است.
 واردات کافی است، از سنگ کاغذ بسازید!

اسدآباد در انتظار ساخت یک واحد تولید کاغذ سنگی

می متالز - کاغذ یکی از نیازهای مهم کشور بوده که درحال‌حاضر ۹۰درصد این نیاز به‌وسیله واردات از دیگر کشورها تامین و فقط ۱۰درصد در داخل کشور تولید می‌شود، حال آنکه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی می‌توان گام‌های بلندی در این زمینه برداشت.
 شریعت نژاد:

غارت منابع طبیعی کشور در سایه بی توجهی مسوولان

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در کنار جنگل‌ها بسیاری از منابع طبیعی کشور قربانی افکار اقتصادی و غیر کارشناسی بشر شده اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما