خبر
اقتصاد  
مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی:

دستورالعمل استخراج رمز ارزها با همفکری فعالان این بخش تهیه شد

می متالز - مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستورالعمل صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارز با همفکری صاحب نظران و فعالان این بخش تدوین شده است

به گزارش می متالز، علیرضا هادی در گردهمایی آشنایی با فعالیت استخراج رمزارزها که با حضور نمایندگان سازمان های صنعت، معدن و تجارت، دفاترتخصصی وزارتخانه و فعالان رمز ارزها برگزار شد افزود: برای فعالیت استخراج رمز ارزها به دلیل جدید بودن و عدم شناخت کافی که در مجموعه دستگاه های مختلف بود مشکلاتی در جمع بندی نظرات بود اما در مجموع دولت معتقد بود به فعالیت رسمی استخراج رمز ارزها بود و این موضوعی اجتناب ناپذیر است.

وی گفت: موضوع بلاک چین حوزه وسیعی را دارد و به سرعت نیز در حال گسترش است لذا ما نمی توانیم به این صنعت توجه نکنیم.

مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: در تهیه دستورالعمل صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارز تلاش کردیم همه جوانب موضوع را ببینیم و نظرات دستگاههای مختلف را در آن لحاظ نماییم.

وی گفت: دستورالعمل نهایی شده و در آینده نزدیک توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ خواهد شد اما نیاز است به دلیل جدید بودن این صنعت، سازمان های استانی کاملا توجیه شوند.

هادی افزود: صدور مجوزهای موضوع این دستورالعمل کاملا از طریق سامانه انجام می‌شود و آموزش های لازم در این خصوص داده می شود.

در این گردهمایی، مفاهیم فنی، رویه‌ها ، ضوابط و چگونگی فعالیت رمز ارزها برای حاضران تشریح شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیمه باران پروانه فعالیت گرفت

می متالز - همزمان با نیمه شعبان پروانه فعالیت شرکت بیمه زندگی باران صادر شد. به گزارش روابط‌عمومی بیمه باران، درنشست دکتر سلیمانی رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران، مهندس افضل موسوی رئیس هیات‌مدیره، دکتر مدیری نایب‌رئیس هیات‌مدیره و علیرضا هادی مدیرعامل بیمه باران این مجوز تحویل شد.
 

برگزاری دوره آموزشی استخراج رمز ارزها در مهاباد

می متالز - دوره آموزشی استخراج رمز ارزهای دیجیتالی برای روسای ادارات شهرستان های تابعه جنوب استان اذربایجان غربی و کارشناسان در مهاباد برگزار شد.
 

روش صنعتی شدن استخراج رمز ارزها مشخص شد

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستورالعمل صدور پروانه بهره‌برداری استخراج رمزارز نهایی و توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شد.
 مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صمت خبر داد:

برگزاری اولین همایش روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی پنجم شهریورماه در تبریز

می متالز - مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صمت گفت: اولین همایش از سلسله همایش‌های روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی روز دوشنبه پنجم شهریورماه در شهر تبریز برای بنگاه‌های صنعتی و معدنی استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
 در نشست کارگروه تخصصی کمیته ماده 12 انجام شد

بررسی مراحل ورود «شرکت‌های با مسئولیت محدود» به بازار سرمایه

می متالز - اعضای کارگروه تخصصی کمیته ماده 12 در تازه‌ترین نشست خود دو پیشنهاد برای حل مشکل ورود شرکت‌های با مسئولیت محدود به بازار سرمایه مطرح کردند که قرار شد برای نتیجه‌گیری نهایی این پیشنهادها را در صحن شورای گفت‌وگو یا کمیته ماده 12 مطرح و بررسی کنند.
 مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی:

هلدینگ های سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن ایجاد شود

می متالز - مدیرکل دفتر طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش صنعت و معدن نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بزرگ است و در همین جهت باید هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری ایجاد شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما