خبر
اقتصاد  
مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی:

دستورالعمل استخراج رمز ارزها با همفکری فعالان این بخش تهیه شد

می متالز - مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستورالعمل صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارز با همفکری صاحب نظران و فعالان این بخش تدوین شده است

به گزارش می متالز، علیرضا هادی در گردهمایی آشنایی با فعالیت استخراج رمزارزها که با حضور نمایندگان سازمان های صنعت، معدن و تجارت، دفاترتخصصی وزارتخانه و فعالان رمز ارزها برگزار شد افزود: برای فعالیت استخراج رمز ارزها به دلیل جدید بودن و عدم شناخت کافی که در مجموعه دستگاه های مختلف بود مشکلاتی در جمع بندی نظرات بود اما در مجموع دولت معتقد بود به فعالیت رسمی استخراج رمز ارزها بود و این موضوعی اجتناب ناپذیر است.

وی گفت: موضوع بلاک چین حوزه وسیعی را دارد و به سرعت نیز در حال گسترش است لذا ما نمی توانیم به این صنعت توجه نکنیم.

مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: در تهیه دستورالعمل صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارز تلاش کردیم همه جوانب موضوع را ببینیم و نظرات دستگاههای مختلف را در آن لحاظ نماییم.

وی گفت: دستورالعمل نهایی شده و در آینده نزدیک توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ خواهد شد اما نیاز است به دلیل جدید بودن این صنعت، سازمان های استانی کاملا توجیه شوند.

هادی افزود: صدور مجوزهای موضوع این دستورالعمل کاملا از طریق سامانه انجام می‌شود و آموزش های لازم در این خصوص داده می شود.

در این گردهمایی، مفاهیم فنی، رویه‌ها ، ضوابط و چگونگی فعالیت رمز ارزها برای حاضران تشریح شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صمت خبر داد:

برگزاری اولین همایش روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی پنجم شهریورماه در تبریز

می متالز - مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صمت گفت: اولین همایش از سلسله همایش‌های روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی روز دوشنبه پنجم شهریورماه در شهر تبریز برای بنگاه‌های صنعتی و معدنی استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
 در نشست کارگروه تخصصی کمیته ماده 12 انجام شد

بررسی مراحل ورود «شرکت‌های با مسئولیت محدود» به بازار سرمایه

می متالز - اعضای کارگروه تخصصی کمیته ماده 12 در تازه‌ترین نشست خود دو پیشنهاد برای حل مشکل ورود شرکت‌های با مسئولیت محدود به بازار سرمایه مطرح کردند که قرار شد برای نتیجه‌گیری نهایی این پیشنهادها را در صحن شورای گفت‌وگو یا کمیته ماده 12 مطرح و بررسی کنند.
 مدیرکل دفتر طرح ها و تامین مالی:

هلدینگ های سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن ایجاد شود

می متالز - مدیرکل دفتر طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش صنعت و معدن نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بزرگ است و در همین جهت باید هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری ایجاد شود.
 

اهداف حضور بیمه زندگی باران در بازار سهام

می متالز - اهداف حضور بیمه زندگی باران در فرابورس که با پذیره نویسی سهام این شرکت آغاز شده و بزودی معاملات آن بعد از پذیرش و درج نماد در بازار سهام اجرایی می‌شود تشریح شد.
 

استفاده از ابزارهای مالی غیر بانکی برای تولید ضروری است

می متالز - مدیرکل دفتر امور طرح ها و تامین مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: استفاده از ابزارهای نوین مالی با توجه به محدودیت های سیستم بانکی، برای تولید ضروری است.
 

اثرگذاری صنعت بیمه در گرو بازاریابی مدرن

می متالز - مدیر عامل شرکت سهامی بیمه " ما" گفت : نبودن مار کتینگ نوین یکی از دلایل عمده در کم اثر گذاربودن صنعت بیمه ایران در اقتصاد کشور است .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما