خبر
خودرو  
در بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از ایران خودرو مطرح شد:

تأکید بر افزایش کیفیت و امنیت خودروهای داخلی

می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده، گروه صنعتی ایران خودرو با ۶۰ هزار نیروی کار حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد که برنامه ریزی ها برای کاهش میزان بدهی ها انجام شده است.

به گزارش می متالز، سید حسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس دبا اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: اعضای این کمیسیون امروز از بخش های مختلف این گروه خودروسازی به ویژه محصولات و دستاوردهای جدید آن بازدید کردند.

تأکید بر افزایش کیفیت و امنیت خودروهای داخلی برای کاهش تلفات تصادفات جاده ای

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همواره یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات جاده ای، مسئله کیفیت خودرو مطرح می شود، حال اعضای کمیسیون عمران مجلس در بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو از نزدیک در جریان روند تولید خودرو قرار گرفتند. در این جلسه تأکید شد که برای کاهش تلفات تصادفات جاده ای باید خودروسازان بیش از گذشته در راستای افزایش کیفیت و امنیت خودروهای تولیدی حرکت کنند.

برنامه ریزی ایران خودرو برای ارتقا کیفیت و سطح امنیت خودروهای تولیدی

وی گفت: همچنین مدیران گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه این بازدید و در نشستی، گزارشی از برنامه ریزی این شرکت برای ارتقا کیفیت و سطح امنیت خودروهای تولیدی ارائه کردند، البته به نظر می رسد که این شرکت در مسیر قابل قبولی برای بهبود وضعیت تولیدات قرار گرفته است.

ایران خودرو حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: بر اساس گزارش های ارائه شده، گروه صنعتی ایران خودرو با ۶۰ هزار نیروی کار حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد که برنامه ریزی ها برای کاهش میزان بدهی ها انجام شده است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: امیدواریم که خودروسازان داخلی تمام تلاش و برنامه ریزی خود را برای ارتقا سطح کیفی و امنیت تولیدات خود  به کار گیرند تا در آینده ای نزدیک شاهد کاهش چشمگیر آمار تصادفات در کشور باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 براساس تفام نامه امضاء شده بین گروه صنعتی ایران خودرو و صندوق ضمانت صادرات ایران:

حمایت ۱۵ میلیون دلاری از صادرات محصولات ایران خودرو به بازار های هدف

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: به منظور توسعه صنعت خودرو کشور از صادرات محصولات ایران خودرو به کشورهای همسایه در قالب اعتبار خریدار از طریق بانک توسعه صادرات و ضمانت صندوق تا میزان ۱۵ میلیون دلار حمایت می شود.
 وزیر صمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه:

تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است/ تعطیلی یک واحد تولیدی در این جنگ تحریمی، مانند سقوط قصر شیرین در جنگ تحمیلی است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کرمانشاه جزو استان‌های اولویت دار، در صنعت قطعه سازی است و تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است.
 از ساعت ۱۱:

شرایط پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو برای امروز اعلام شد

می متالز - طرح پیش فروش ۸ محصول ایران خودرو از ۱۱ صبح امروز برای تحویل در شهریور و مهر ۹۹ آغاز می شود.
 

بهترین همکلاسی بازار خودروی ایران

می متالز - پژوهش بازار خودرو ۳۰۱ با حضور فعالان خودرو، مشتریان و مدیران صنعت درسالن همایش ساپکو برگزارشد.
 کارشناس صنعت خودرو مطرح کرد:

چند سوال و ابهام درباره عرضه بلوک ۱۴.۵ و ۱۷ درصدی سهام ایران خودرو و سایپا

می متالز - کارشناس صنعت خودرو چند سوال و ابهام درباره عرضه دو بلوک ۱۴.۵ و ۱۷ درصدی سهام ایران خودرو و سایپا توسط دولت مطرح کرد.
 

زیانی همچون سیل

می متالز - صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور ما از نظر توان بالایی برای تولید دارد، اما به خاطر فشار نقدینگی، دچار چالش شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما