خبر
بورس و سهام   صنعت  

فهرست صف فروش سنگین در مرحله پیش گشایش امروز با ۱۴۰ سهم

می متالز - با آغاز معاملات آخرین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، تعداد صف فروش با ۱۴۰ سهم نسبت به صف خرید پیشی گرفت.

به گزارش می متالز، بازار سهام در حالی تا دقایقی دیگر آخرین روز کاری هفته را شروع می کند که در مرحله پیش گشایش بازار 18 سهم  دارای صف خرید و 140 سهم دیگر دارای صف فروش هستند.

در این میان، پرحجم ترین تقاضاها به نمادهای "ولساپا" با 81 میلیون سهم، "بجهرم" با 59 میلیون سهم، "دزهراوی" با 44 میلیون سهم، "خساپا" با 41 میلیون سهم، "خودرو" با 31 میلیون سهم و "ثنوسا" با 34 میلیون سهم اختصاص دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برای امروز معرفی شد:

فهرست ۱۵ معامله مشکوک سهام با حضور گروه پتروپالایشی، سهم بازار پایه و...

می متالز - در فهرست امروز معاملات مشکوک سهام شرکت های بورسی و فرابورسی، گروه پترو پالایشی بیشترین سهم را داشت و یک شرکت بازار پایه ایی هم مشمول این موضوع شد.
 در نیمه اول معاملات امروز رخ داد:

رکورد جدید شاخص و ارزش روز بازار شرکتهای بورسی/ بانکها پربیننده ترین شدند

می متالز - در نیمه اول معاملات امروز بازار سهام، رکورد جدیدی برای شاخص و ارزش روز بازار شرکت های بورسی به دست آمد و بانک ها در فهرست پر بیننده ترین نمادها جای گرفتند.
 از ابتدای سال جاری تاکنون؛

بیش از ۵۷۱ میلیارد سهم در بورس معامله شد

می متالز - از ابتدای سال جاری تاکنون در مدت ۱۳۱روز معاملاتی تعداد ۵۷۱ میلیارد و ۲۷۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۸۹ هزار و ۹۵۷ میلیارد ریال در ۴۸ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۸۳۹ دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.
 

بازگشت تمام عیار بورس با دومین جهش بیش از ۹ هزار واحدی شاخص + دلایل

می متالز - بازار سهام بعد از نزول هفته گذشته، امروز در نتیجه اثر چند عامل با برگشت تمام عیار به مدار صعودی روبرو و قادر به ثبت دومین جهش بیش از ۹ هزار واحدی شاخص شد.
 

۷۴ شرکت در مرحله پیش گشایش امروز صف خرید و فروش سهام دارند

می متالز - با آغاز معاملات اولین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، ۴۸ سهم دارای صف خرید و ۲۶ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد:

موقعیت بازار برای خرید سهام پرپتانسیل مناسب است

می متالز - مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد، موقعیت فعلی بازار را برای ورود به سهام پرپتانسیل، مناسب ارزیابی کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما