خبر
بورس و سهام   صنعت  

فهرست صف فروش سنگین در مرحله پیش گشایش امروز با ۱۴۰ سهم

می متالز - با آغاز معاملات آخرین روز کاری هفته و در پیش گشایش بازار سهام، تعداد صف فروش با ۱۴۰ سهم نسبت به صف خرید پیشی گرفت.

به گزارش می متالز، بازار سهام در حالی تا دقایقی دیگر آخرین روز کاری هفته را شروع می کند که در مرحله پیش گشایش بازار 18 سهم  دارای صف خرید و 140 سهم دیگر دارای صف فروش هستند.

در این میان، پرحجم ترین تقاضاها به نمادهای "ولساپا" با 81 میلیون سهم، "بجهرم" با 59 میلیون سهم، "دزهراوی" با 44 میلیون سهم، "خساپا" با 41 میلیون سهم، "خودرو" با 31 میلیون سهم و "ثنوسا" با 34 میلیون سهم اختصاص دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 موسسات بزرگ جهان چه انتظاری از روند قیمت فلزات دارند؟

پیش بینی متال بولتن از قیمت فلزات پایه در سال 2020

می متالز - قیمت فلزات پایه اهمیت زیادی برای بورس تهران دارد. نسبت بالایی از بازار سهام به ارزش بازار شرکت‌های فلزی و معدنی تعلق دارد و از این رو آینده قیمتی محصولات تولیدی این گروه‌ها می‌تواند نه‌تنها قیمت سهام این شرکت‌ها، بلکه فضای عمومی بازار سهام را به سمت خاصی هدایت کند.
 

تحلیل بورس امروز | نقشه نیمروز چهارشنبه 30 بهمن 98

می متالز - شاخص کل بورس تهران در آخرین روز بهمن‌ماه بار دیگر مسیر صعودی را در پیش گرفت و 6634 واحد به ارتفاع خود افزود. نکته جالب توجه در معاملات امروز ادامه عقب‌نشینی‌های ارزش معاملات خرد بود. مساله‌ای که در کنار رشد نماگرهای بازار می‌تواند به نوعی نشان از کاهش حجم عرضه‌ها در بازار داشته باشد.
 

پیش بینی بورس امروز | دیده بان چهارشنبه 30 بهمن 98

می متالز - بازار سهام این روزها درگیر حواشی درونی و بیرونی شده‌است. تکانه‌های موجود در بازارهای موازی خواب سرمایه‌های سرگردان را آشفته کرده‌ و حالا اهالی بورس با توجه به رشدهای قیمتی سهام در ماه‌های اخیر و رسیدن شاخص کل به نزدیکی 500 هزار واحد، کمی محتاط‌تر رفتار می‌کنند.
 جنب پل حافظ

اصلاح یک درصدی بازار سهام

می متالز - شاخص کل بورس تهران بعد از چهار جلسه معاملاتی پیاپی که درحال رکوردشکنی‌های پی‌درپی بود روز گذشته بار دیگر با افت گسترده قیمت‌ها مواجه شد.
 

رونق بورس تحت تاثیر حضور سهامداران حقیقی

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد: حضور گسترده سهامداران حقیقی، یکی از موضوعات قابل توجه در خصوص معاملات این روزهای بازار سهام است.
 گزارش روزانه بازار سرمایه:

دنده معکوس بورس در آخرین سه شنبه بهمن!

می متالز - بورس تهران امروز نیز دو نیمه متفاوت و رفتاری نوسانی داشت. تعداد زیادی از تک نمادهای مطرح و لیدر بازار نیز با نوسانات شدیدی همراه بودند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما