خبر
بورس و سهام  

نحوه محاسبه رییس جدید سازمان خصوصی سازی از ارزش هر برگ سهام عدالت

می متالز - رییس جدید سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی و انجام معاملات حدود ۵ میلیون تومان است.

به گزارش می متالز، علیرضا صالح به صدا و سیما گفت: با توجه به تغییرات نرخ ارز بیش از ۱۲ سال پیش که سهام عدالت واگذار شد با یک حساب سرانگشتی می‌توان تخمین زد هر برگ سهام عدالت در صورت عرضه، حدود ۵ میلیون تومان ارزش خواهد داشت.

وی افزود: ارزش سهام شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان تخمین زده می‌شود که با تقسیم این عدد بر تعداد سهامداران حدود ۵ میلیون تومان برای هر سهامدار می‌توان در نظر گرفت.

کد خبر: 61178
تاریخ: 1398/07/17 - 18:10
منبع: بورس پرس

سهام عدالت  علیرضا صالح 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آغاز پرداخت سود سهام عدالت از فردا / سود سهام عدالت چقدر است؟

می متالز - طبق آنچه که پیش از این اعلام شده بود، بر اساس برنامه‌ ریزی صورت گرفته مقرر است فردا سوم اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت به دارندگان این سهام آغاز شود.
 رئیس سازمان خصوصی سازی

هپکو قبل از واگذاری، بازسازی ساختاری می‌شود

می متالز - هپکو قبل از واگذاری باید بازسازی ساختاری شود. بنابراین شرکت در اختیار وزارت صنعت قرار می‌گیرد تا اصلاحات ساختاری بر روی آن انجام شود
 

زمان و رقم قطعی سود سهام عدالت اعلام شد

می متالز - رئیس سازمان خصوصی سازی زمان قطعی و میزان سود عدالت بیش از ۴۹ میلیون مشمول را ۲۰۵ هزار تومان اعلام کرد و از حدود ۴ میلیون نفر خواست نسبت به ارایه شماره شبا اقدام کنند.
 

دستور کار سازمان بورس | طرح تبدیل کارگزاری‌ها به سهامی عام

می متالز - دبیرکل کانون کارگزاران بورس از قرار گرفتن طرح تبدیل شرکت‌های کارگزاری بورس به سهامی عام در دستور کار هیأت مدیره سازمان بورس برای عرضه سهام آنها در بازار سرمایه خبر داد.
 رییس سازمان خصوصی سازی کشور:

آرزوی تولید ریل در کشور با تلاش ذوب آهن محقق شد

می متالز - رییس سازمان خصوصی سازی کشور در بازدید از ذوب آهن اصفهان گفت: ظرفیت تولید ریل در ذوب آهن اصفهان فراتر از کل نیاز کشور به این محصول استراتژیک است و لذا نیازی به واردات آن نخواهیم داشت.
 رییس سازمان خصوصی سازی کشور در بازدید از ذوب آهن اصفهان عنوان کرد:

محصولات صنعتی به سبد تولیدات ذوب آهن اصفهان اضافه شد

می متالز - علیرضا صالح رییس سازمان خصوصی سازی کشور، چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از بخش های مختلف شرکت با منصور یزدی زاده مدیرعامل و محمد زارع پور اشکذری عضو هیات مدیره شرکت و تنی چند از دیگر مسوولین ذوب آهن دیدار و گفتگو نمود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما