خبر
بورس و سهام  

نحوه محاسبه رییس جدید سازمان خصوصی سازی از ارزش هر برگ سهام عدالت

می متالز - رییس جدید سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی و انجام معاملات حدود ۵ میلیون تومان است.

به گزارش می متالز، علیرضا صالح به صدا و سیما گفت: با توجه به تغییرات نرخ ارز بیش از ۱۲ سال پیش که سهام عدالت واگذار شد با یک حساب سرانگشتی می‌توان تخمین زد هر برگ سهام عدالت در صورت عرضه، حدود ۵ میلیون تومان ارزش خواهد داشت.

وی افزود: ارزش سهام شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان تخمین زده می‌شود که با تقسیم این عدد بر تعداد سهامداران حدود ۵ میلیون تومان برای هر سهامدار می‌توان در نظر گرفت.

کد خبر: 61178
تاریخ: 1398/07/17 - 18:10
منبع: بورس پرس

سهام عدالت  علیرضا صالح 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیش از ۴۵ میلیون نفر عضو شرکت‌های تعاونی سهام عدالت هستند

می متالز - نائب رئیس شرکت‌های سهام عدالت با اشاره به اینکه بیش از ۴۵ میلیون نفر از جمعیت کشور عضو شرکت‌های تعاونی سهام عدالت هستند، گفت: باید همدل و همراه باشیم و مشکل مردم را حل کنیم و انتظار داریم در بحث سهام عدالت نیز به جمع‌بندی برسیم.
 

ارزش هر برگ سهام عدالت، ۵ میلیون تومان می‌شود

می متالز - رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: در حال حاضر ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی معامله حدود ۵ میلیون تومان است.
 

رشد ۱۶ درصدی سود سهام عدالت

می متالز - برای هر مشمول دارای یک میلیون تومان سهام حدود ۱۷۵ هزارتومان سود از محل عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ واریز شده است که این مقدار در سال ۱۳۹۵ حدود ۱۵۰ هزار تومان بوده است و این موضوع حکایت از رشد ۱۶ درصدی پرداخت سود سهام عدالت دارد.
 بزرگترین تولید کننده ماشین آلات راه سازی خاورمیانه در اراک احیا می شود!

امیدی دوباره برای روشن شدن چراغ سوله های هپکو

می متالز - بعد از پیگیری های جریانات عدالت خواه، مسوولین استانی، کارگران، رسانه ها و بسیاری دیگر از افراد دلسوز صنعت و تولید کشور، مشکلات هپکو در سطح ملی و به درستی برای مسوولین تبیین شد تا با دقت به این دست موضوعات پرداخته و تصمیماتی اصولی برای هپکو گرفته شود، که گویا در حال حاضر سخنان و پیگیری های مسوولین نوید از روزهای خوب برای هپکو دارد.
 

هپکو طی دو ماه به مسیر تولید برمی‌گردد/ واگذاری از طریق پیمان مدیریت

می متالز - رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه تولید در کارخانه هپکو ظرف یکی، دو ماه آینده از سر گرفته می‌شود، گفت: بعد از دوره گذار و تعیین تکلیف بدهی‌های کارخانه، واگذاری از طریق پیمان مدیریت صورت می‌گیرد.
 

هپکو به شخص حقیقی واگذار نمی‌شود/ پرداخت حقوق کارگران تا اواسط هفته آینده

می متالز - رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: حقوق کارگران شرکت هپکو حداکثر تا اواسط هفته آینده پرداخت می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما