خبر
هوایی و فرودگاه ها  

تمهیدات فرودگاه مهرآباد برای استقبال از فصل بارش

می متالز - عملیات پاکسازی و لایروبی تمام منهول ها و استندهای واقع در ایرساید و رودخانه کن در انتهای سطوح پروازی فرودگاه مهرآباد برای شروع بارندگی های فصل سرما انجام شد.

به گزارش می متالز، میرسعید صفی نیا، مدیر کل فرودگاه با بیان اینکه تمام اقدامات لازم برای پذیرش پروازهای زمستانی و به روز رسانی امکانات و تجهیزات خودرویی و برف روبی انجام شده است، عنوان کرد: در راستای تکمیل این اقدامات نیز عملیات پاکسازی و لایروبی تمام منهول ها و استندهای واقع در ایرساید شامل مسیرهای دسترسی و استند 100 تا 400 (جمبو و ضلع شرقی باند) به مدت یک هفته انجام شده است.

وی افزود: همزمان با این اقدام، برای جلوگیری از آب گرفتگی در زمان شدت بارش و پرهیز از سیلاب های فصلی احتمالی عملیات لایروبی مسیل رودخانه کن نیز در سه فاز مجزا تا پل باند فرودگاه مهرآباد و زیر پل بزرگراه فتح تا منتهی الیه دیواره شهرک آسمان در ارتفاع 40 سانتی متری تا 1.5 متری لایروبی انجام شد.

صفی نیا گفت: این پروژه با تعامل و همکاری شهرداری منطقه بدون صرف هیچ هزینه ای انجام شده است.

کد خبر: 61195
تاریخ: 1398/07/17 - 19:44
منبع: تین نیوز

فرودگاه مهرآباد  سعید صفی نیا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پایان موفق 9 روز عملیات پیوسته فلایت چک

می متالز - هواپیمای فلایت چک پس از 9 روز عملیات پیوسته به مبدا یعنی فرودگاه مهرآباد بازگشت.
 

برقراری 90 پرواز فوق‌العاده از فرودگاه مهرآباد به مناسبت اربعین

می متالز - مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: تا 14 مهرماه با برقراری بیش از 90 پرواز فوق العاده به شهرهای مرزی غرب کشور در فرودگاه مهرآباد موافقت شده است.
 

پایان مهرماه؛ بهره برداری از 10 پروژه فرودگاه مهرآباد

می متالز - مدیرکل فرودگاه مهرآباد از بهره برداری از 10 پروژه در دست اقدام این فرودگاه تا پایان مهرماه خبر داد.
 

زیرساخت‌های الکتریکال لندساید فرودگاه مهرآباد نوسازی می‌شود

می متالز - زیرساخت‌های الکتریکال در نیروگاه برق اضطراری و همچنین لندساید فرودگاه مهرآباد پس از نیم قرن نوسازی و بهسازی می‌شود.
 

ارتقای خدمات فرودگاهی مهرآباد در راستای اجرای حقوق شهروندی

می متالز - امسال اقدامات مطلوب متعددی برای تأمین مطالبات مردمی و رعایت استاندارد خدمات مسافری در فرودگاه مهرآباد انجام شده است.
 مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی:

اولویت انجام پروژه‌ها، باید در راستای بهبود خدمات باشد

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تلاش برای تسریع در انجام پروژه های فرودگاه مهرآباد در حقیقت تعجیل در ارتقای خدمات فرودگاهی است، اظهار داشت: اولویت انجام پروژه ها باید در مدار بهبود خدمات و تسهیل در گردش کار مسافران باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما