خبر
مواد معدنی   مواد   عکس  

بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از شرکت فروسیلیس ملایر

می متالز - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن امروز /چهارشنبه/ از طرح توسعه‌ای شرکت فروسیلیس غرب پارس با عنوان واحد تولید شمش منیزیم در شهرک صنعتی جوکار ملایر بازدید کرد. در حال حاضر پنج طرح تولیدی با بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهرک در دست اجرا است که برای یک‌هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحقق اقتصاد مقاومتی با افتتاح پروژه‌های تولیدی در استان

می متالز - استاندار هرمزگان، افتتاح پروژه‌های تولیدی را گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: راه اندازی مجتمع گندله سازی مادکوش اقدام بسیار مهمی است که به تکمیل زنجیره تولید فولاد در هرمزگان کمک بسیاری می کند.
 

معرفی مدیر جدید بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی

می متالز - جلسه معارفه مدیر بانک صنعت و معدن در استان خراسان رضوی با حضور حسین عسکری عضو هیأت مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب روز شنبه سی ام شهریورماه در محل ساختمان مدیریت شعبه مشهد برگزار شد.
 محسن صالحی نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک اعلام کرد:

کسری وثیقه واحدهای صنعتی از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تامین می شود

می متالز - این صندوق برای جبران کسری وثیقه ۷۰ درصد از مبلغ تسهیلات، تا سقف ۳۰ میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر می‌کند و در این زمینه پرونده واحدهای صنعتی که از این شهرستان به صندوق معرفی شوند، در اولویت قرار خواهد گرفت.
 مدیر عامل بانک صنعت و معدن:

ارائه خدمات بهتر به مشتریان بانک صنعت ومعدن با بانکداری دیجیتال و شرکتی

می متالز - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن در نشست هم اندیشی با مدیران استانی این بانک گفت: با مشارکت فعال تمامی ارکان بانک در صف و ستاد درصدد برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان و نیازسنجی صحیح آنان هستیم تا با تلفیق بانکداری دیجیتال و شرکتی از مزیت های خود در ارائه خدمات مطلوب استفاده کنیم.
 

مرحله نخست مجتمع گندله سازی مادکوش به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - استاندار هرمزگان اعلام کرد: مجتمع گندله سازی مادکوش در غرب بندرعباس به زودی با ظرفیت تولید دو میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندله به بهره‌برداری می‌رسد.
 رییس هیات مدیره فولاد مکران:

عملیات اجرایی فولاد مکران، منوط به تخصیص یورو است/ آماده نبودن زیر ساخت‌ها از مشکلات اصلی است

می متالز - طرح فولاد مکران در چابهار با هدف پاسخ‌دهی به نیاز بازارهای داخلی و خارجی در افق ۱۴۰۴، شامل واحدهای گندله سازی، احیای مستقیم، فولادسازی، نورد گرم ورق، نورد مقاطع و نورد سیم میلگرد اجرا می‌شود و هم اکنون مرحله نخست به ظرفیت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال در دستور کار این شرکت قرار دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما