خبر
مواد معدنی   مواد   عکس  

بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از شرکت فروسیلیس ملایر

می متالز - حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن امروز /چهارشنبه/ از طرح توسعه‌ای شرکت فروسیلیس غرب پارس با عنوان واحد تولید شمش منیزیم در شهرک صنعتی جوکار ملایر بازدید کرد. در حال حاضر پنج طرح تولیدی با بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهرک در دست اجرا است که برای یک‌هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل بانک صنعت و معدن:

پرداخت بیش از 175 هزار میلیارد ریال در سال 98 به بخش صنعت و معدن کشور

می متالز - دكتر حسين مهری در بازديد از خبرگزاري ايبنا اعلام داشت: اين بانك در سال 98 بيش از 175 هزار ميليارد ريال، تسهيلات در جهت حمايت از بخش صنعت و معدن كشور پرداخت كرده است.
 به مناسبت روز صنعت و معدن:

افتتاح و بهره برداری از ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار

می متالز - ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار با حضور مسؤلان استانی و شهرستانی و به صورت ارتباط برخط با مدیرعامل این بانک به افتتاح و بهره برداری رسید.
 

جهش در صنعت و معدن؛ توسعه همه‌جانبه بر پایه زیست‌بوم

می متالز - در حالی روز صنعت و معدن را گرامی می‌داریم که سال جاری براساس منویات مقام معظم رهبری مزین شده است به سال جهش تولید، جهشی که به‌فرموده ایشان می‌بایست باعث ایجاد تغییرات ملموس مثبت در زندگی مردم شود. در مورد اهمیت و ضرورت جهش تولید تردیدی وجود ندارد.
 

تامین مالی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت پدیده شیمی غرب با انتشار صکوک مرابحه

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک مرابحه شرکت پدیده شیمی غرب (سهامی خاص) را به ارزش یک هزار میلیارد ریال صادر کرد.
 بانک صنعت و معدن خبر داد:

رشد بیش از ۶۸ درصدی تسهیلات پرداختی به شرکت‌های دانش‌بنیان

می متالز - رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بررسی عملکرد این بانک در سال گذشته گویای آن است که میزان تسهیلات اعطایی به شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به سال ۹۷ افزایش بیش از ۶۸ درصدی دارد.
 

اقدامات بانک صنعت و معدن برای تولید محصولات مرتبط با کرونا

می متالز - بانک صنعت و معدن، حمایت از تولیدکنندگان محصولات بهداشتی، ضدعفونی کننده و تجهیزات پزشکی را در زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور در اولویت قرار داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما