خبر
برق   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

اتصال شبکه برق عراق به شبکه برق ایران

می متالز - با تصمیم جدید وزارت نیرو از این به بعد شبکه برق عراق به شبکه برق ایران متصل شد.

به گزارش می متالز، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی عنوان کرد: با سنکرون شبکه برق ایران و عراق، شاهد افزایش تبادلات انرژی الکتریکی بین دو کشور خواهیم بود. وی همچنین از برنامه ریزی برای سنکرون شبکه ایران، عراق و سوریه خبر داد و گفت: صنعت برق ایران نقش موثری در منطقه دارد و روز به روز به این نقش آفرینی افزوده می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بررسی عملکرد ماهانه توسعه مولد نیروگاهی جهرم

ادامه افت فروش « بجهرم » در آبان ماه

می متالز - مجموع فروش ریالی شرکت بجهرم با افتی ۶٫۷ درصدی، نسبت به مدت مشابه ماه گذشته، از ۱۷ میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان به ۱۶ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان رسید.
 در نشست وزیر نیرو و فعالان بخش خصوصی بررسی شد

خاستگاه ابرچالش‌‌های ‎صنعت برق

می متالز - نشست مشترک سیاست‌گذاران نیرو با فعالان بخش‌خصوصی با طرح چالش‌ها و راهبردها آغاز و با قول مساعد مدیران برای حل مشکلات صنعتگران حوزه برق خاتمه یافت.
 

مشکلات زیست‌ محیطی انتقال آب

می متالز - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به اینکه انتقال آب از دریا برای مصرف شرب کار پسندیده‌ای نیست و مشکلاتی را برای دریا ایجاد می‌کند، گفت: پروژه انتقال آب دریا به ۱۷ استان کشور به زودی در شورای عالی آب مطرح می‌شود.
 با بررسی تحولات سیستم برق در انگلستان تشریح شد

کاستی‌های صنعت برق ایران

می متالز - صنعت برق در انگلستان از لحاظ تعداد مشترکان و ظرفیت نصب‌شده مشابهت‌ زیادی با صنعت برق ایران دارد. به‌علاوه، روند طی شده در سازمان مدیریتی صنعت برق بریتانیا پیش از تجدید ساختار به سازمان مدیریتی صنعت برق ایران بسیار نزدیک بوده و از این‌رو این کشور به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو در مطالعات تجدید ساختار صنعت برق در ایران مورد توجه قرار گرفته است.
 با بررسی تحولات سیستم برق در انگلستان تشریح شد؛

کاستی‌های صنعت برق ایران

می متالز - صنعت برق در انگلستان از لحاظ تعداد مشترکان و ظرفیت نصب‌شده مشابهت‌ زیادی با صنعت برق ایران دارد.
 معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سندیکای صنعت برق ایران خبر داد

کاهش معنادار سرمایه‌گذاری در صنعت برق/نسخه ضدتحریمی چه بایدو نبایدهایی دارد؟

می متالز - بر مبنای آمار سندیکای صنعت برق ایران، سرمایه‌گذاری این صنعت از حدود 6.5 میلیارد دلار در سال ۱۳۸۷ به 1.6 میلیارد دلار در سال ۱۳۹۶ رسید. اکنون اما پرسش اساسی این است که با حضور ریسک‌های سیستماتیک و غیرسیستماتیک، برای کاهش ریسک این مخاطرات در صنعت برق چه باید کرد؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما