خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری   مسکن و ساختمان  

مرحله دوم افزایش سرمایه در «ثعتما»

می متالز - سرمایه‌ گذاری ساختمانی اعتماد گستر با موافقت هیات مدیره مرحله دوم افزایش سرمایه را به میزان 50 درصد را در دستور کار دارد تا سرمایه شرکت از 7 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان برسد.

به گزارش می متالز، سرمایه‌گذاری ساختمانی اعتماد گستر قصد دارد با موافقت هیات مدیره انجام مرحله دوم افزایش سرمایه به میزان 50 درصد را در دستور کار قرار دهد. «ثعتما» پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده 3 آذر سال گذشته مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از 3.5 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان در نظر دارد نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 7 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان تومان اقدام کند. محل تامین مالی افزایش سرمایه در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا صرف توسعه فعالیت و افزایش بازدهی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تحولات هفتگی پرریسک‌های فرابورس بررسی شد

اولین میهمان بازار توافقی جدید

می متالز - فرابورس در اولین روز خردادماه، نامه‌ای را منتشر کرد که برخی فعالان بازار به شوخی از آن به‌عنوان ادامه سلسله مصوبات «شامگاه چهارشنبه» یاد کردند، مصوباتی که چندبار در سال گذشته سبب بروز واکنش‌هایی در بازار شده بود؛ اما حالا به نظر می‌رسد مقررات معاملاتی جدید فرابورس بر بازارپایه تاثیر قابل توجهی خواهد داشت و به‌ویژه شرایط ایجاد «گره معاملاتی» و بازه نوسان «بازگشایی نمادها» را تحت‌تاثیر سختگیرانه‌تری قرار می‌دهد.
 

انتقاد سهامدار حقیقی کشتیرانی از نحوه اطلاع رسانی و طرح ۴ سئوال

می متالز - یکی از سهامداران حقیقی کشتیرانی با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی این شرکت بورسی در مورد اثر کرونا، چهار سوال مطرح کرد.
 

پاسخ «فولاد» درباره افزایش سرمایه

می متالز - فولاد مبارکه شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را تکذیب کرد.
 

شایعه برنامه افزایش سرمایه شرکت ۶۵ میلیاردی تکذیب شد

می متالز - شرکت صنعتی سپاهان درباره شایعه فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه اعلام کرد: هیچ گونه برنامه ای در این خصوص وجود ندارد و کذب است.
 

قطار سرمایه به "فوکا" می رسد

می متالز - شرکت فولاد کاویان به فکر افزایش سرمایه است.
 

زمان افزایش سرمایه ۱۲۳، ۴۹ و ۸۲ درصدی + مجمع ۸ شرکت

می متالز - زمان برگزاری مجمع سالانه، فوق العاده و عادی بطور فوق العاده یک پتروشیمی به همراه ۱۰ شرکت دیگر اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما