خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری   مسکن و ساختمان  

مرحله دوم افزایش سرمایه در «ثعتما»

می متالز - سرمایه‌ گذاری ساختمانی اعتماد گستر با موافقت هیات مدیره مرحله دوم افزایش سرمایه را به میزان 50 درصد را در دستور کار دارد تا سرمایه شرکت از 7 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان برسد.

به گزارش می متالز، سرمایه‌گذاری ساختمانی اعتماد گستر قصد دارد با موافقت هیات مدیره انجام مرحله دوم افزایش سرمایه به میزان 50 درصد را در دستور کار قرار دهد. «ثعتما» پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده 3 آذر سال گذشته مبنی بر تصویب افزایش سرمایه از 3.5 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان در نظر دارد نسبت به انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 7 میلیارد تومان به 10.6 میلیارد تومان تومان اقدام کند. محل تامین مالی افزایش سرمایه در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا صرف توسعه فعالیت و افزایش بازدهی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تشریح وضعیت افزایش سرمایه سه نماد «تایرا، کحافظ و دیرا»

می متالز - شرکت های تراکتور سازی ایران، کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ و ایران دارو در گزارشی وضعیت فرآیند افزایش سرمایه خود را شرح دادند.
 

مقایسه روند شاخص با قیمت سهم "ذوب" و بررسی تولید و فروش با چند نمودار

می متالز - روند قیمت سهام ذوب آهن در سال ۹۸ و مقایسه آن با شاخص های فرابورس و فلزات اساسی، میزان تولید و فروش از ابتدای سال و مقایسه با مدت مشابه دو سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت.
 شناسایی سود 155 تومانی در نیم سال اول

“فباهنر” در مهر فراتر از میانگین‌ها عمل کرده است

می متالز - شرکت صنایع مس شهید باهنر در نیم سال اول ۹۸ توانسته است برای هر سهم سود ۱۵۵۵ ریالی شناسایی نماید که نسبت به مدت مشابه سال قبل سود هر سهم فباهنر رشد ۲۶۰ درصدی داشته است.
 

مجوز افزایش سرمایه «کاوه و وسکاب» صادر شد

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار، مجوز افزایش سرمایه شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها را صادر کرد.
 قربانی مطرح کرد

راهکارهای افزایش تامین سرمایه بانک ها چیست؟

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: فروش اوراق مشارکت و جمع آوری نقدینگی روشی دیگر برای افزایش سرمایه بانک هاست که با انجام این مهم، صورت قدرت وام دهی بانک ها به مردم افزایش پیدا می کند.
 

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی "حپترو"

می متالز - هدف از اجرای این افزایش سرمایه خرید ۱۰دستگاه کشنده فوتون، ۲۱ دستگاه تجهیزات راهساری و معدنی برای ورود به حوزه مذکور و همچنین خرید دو فروند کشتی متانول بر ذکر شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما