خبر
زغال سنگ   بورس و سهام   سرمایه گذاری   کاشی و سرامیک  
مدیرعامل صدرتامین خبر داد:

"سرام‌آرا" و "زغال‌ سنگ طبس" در مسیر بورس

می متالز - بورس تا پایان سال میزبان دو شرکت از زیرمجموعه‌های "صدرتامین" وابسته به "شستا" می‌شود.

به گزارش می متالز، غلامرضا سلیمانی در حاشیه نمایشگاه ایران‌ کان مین دررابطه با عملکرد مثبت گروه درباره عرضه دو شرکت زیرمجموعه صدر تامین اظهار کرد: برای عرضه سهام شرکت "سرام‌آرا" و "زغال‌ سنگ طبس" اقدامات لازم انجام شده و پیگیری‌ها در جریان است تا امکان عرضه اولیه سهام این شرکت ها تا پایان سال، فراهم شود.

وی افزود: در هفته گذشته جلسه هیات پذیرش زغال‌ سنگ طبس برگزار شد و ما در حال انجام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز هستیم.

مدیرعامل سرمایه گذاری صدر تامین گفت: درباره عرضه سهام سرام‌آرا در فرابورس نیز منتظر هستیم که گزارش ۶ ماهه ارسال شده تا برای عرضه مهیا شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نقش کلیدی روابط عمومی‌ها در اعتمادسازی اجتماعی

می متالز - جلسه شورای ارتباطات شستا، با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و مدیران روابط عمومی هلدینگ‌های زیرمجموعه شستا در محل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین برگزار شد.
 روابط عمومی شرکت زغال سنگ پروده طبس:

شرکت زغال سنگ پروده طبس از نظر شاخص های کلیدی، یکی از سه شرکت برتر هلدینگ

می متالز - غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل هلدینگ صدرتأمین، در ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه: شرکت زغال سنگ پروده طبس از نظر شاخص های کلیدی، یکی از سه شرکت برتر هلدینگ است.
 

برنامه شرکت بورسی بعد از لغو افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی از تجدید ارزیابی اعلام شد

می متالز - شرکت صنایع مس شهید باهنر بعد از لغو افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها به دلیل مخالفت شستا، برنامه دیگری را در پیش گرفت که از مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین خواهد شد.
 

رشد ۶۳ درصدی سود خالص سیمان ارومیه در شش ماهه گذشته

می متالز - محمد رضوانی فر مدیر عامل شستا در بازدید از کارخانه سیمان ارومیه، رشد سود آوری و ارتقای تولید و فروش سیمان ارومیه را نتیجه بهبود مدیریتی هلدینگ سیمان تامین و تلاش‌های مستمر مدیران و کارگران این کارخانه دانست.
 رضوانی‌فر:

رکورد تولید لاستیک کشور در "بارز" شکسته شد/ حدود 75 میلیون دلار مواد اولیه تامین شده است

می متالز - مدیرعامل شستا در بازدید از کارخانه بارز کرمان با اشاره به اینکه در گروه صنعتی بارز دریافت دانش فنی روز به بلوغ رسیده است، گفت: بلوغ دریافت دانش فنی وقتی است که بتوانیم دانش فنی را دریافت و شبیه خودش را تولید کنیم.
 

برترین‌های همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

می متالز - در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه، جوایز برترین‌های چهارمین دوره جشنواره بیمه در رسانه توسط غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیات عامل و تنی چند از مقامات صنعت بیمه به برگزیدگان اهدا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما