خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  
چند گزارش جدید از فولاد مبارکه منتشر شد

ورود «فولاد» به تکنولوژی ساخت خطوط فولادی/ معاون وزیر صمت خبر داد: ذخیرۀ ســــود ایمیدرو بــــرای اجــــرای توسعه‌ مبارکه

می متالز - فولاد مبارکه که بزرگترین تولیدکننده محصول‌های فولادی در ایران و مدعی رکورددار بهره‌وری در کشورمان است، در گزارشی ادعا کرده به تکنولوژی ساخت خطوط فولادی ورود کرده است.

به گزارش می متالز، فولاد مبارکه در جریان بازدید خداداد غریب‌پور، رئیس ایمیدرو از این شرکت در گزارشی خبر داده که در بحث تکنولوژی ساخت خطوط فولادی ورود کرده است. این شرکت مدعی است در سال 99 در کنار فروش محصول‌هایی همچون ورق و اسلب، بخشی از خطوط را طراحی می‌کند. در همین حال خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز از ارادۀ ایمیدرو برای ذخیرۀ ســــود خـــود بــــرای اجــــرای توسعه‌های فولاد مبارکه خبر داد.

با هم تازه‌ترین تحولات مبارکه را بخوانیم:

کد خبر: 65389
تاریخ: 1398/08/12 - 17:10
منبع: دنیای بورس

فولاد مبارکه  خداداد غریب‌پور  ایمیدرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولاد مبارکه، ذوب آهن، فولاد خوزستان و فولاد خراسان

نشست شرکت های بزرگ فولاد کشور

می متالز - با حضور حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه و مدیران ارشد سه شرکت فولادی کشور، همچنین بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران نشست بررسی مسائل و چالش های تامین پایدار سنگ آهن و راهکارهای آن در محل انجمن تولیدکنندگان فولاد برگزار شد.
 مدیر بازرگانی مرکز ملی لیزر خبر داد؛

تولید لیزر مشابه آمریکایی برای فولاد مبارکه

می متالز - مدیر بازرگانی مرکز ملی لیزر از انعقاد قرارداد همکاری با فولاد مبارکه خبر داد و گفت: لیزر مشابه محصول آمریکایی برای فولاد مبارکه تولید می‌شود.
 رییس سابق هیات عامل ایمیدرو:

تامین نیازهای صنایع معدنی، با احیاء و فعال‌سازی معادن کوچک

می متالز - بررسی‌های صورت گرفته از معادن کوچک و متوسط نشان داده است که برای تامین نیاز صنایع معدنی (فولاد، مس، آلومنیوم و ...) باید به سمت معادن کوچک و متوسط مقیاس رویم. با احیا و فعال‌سازی این معادن، نیازهای صنایع معدنی تامین می‌شود اما به زعم فعالان این بخش، بعد از صدور ابلاغیه و بخشنامه‌های پی در پی وزارت صمت بدون مشورت با بخش خصوصی، تعطیلی این معادن مساله دور از ذهنی نخواهد بود.
 

طرح آهن اسفنجی شرکت احیاء استیل فولاد بافت به بهره‌برداری رسید

می متالز - همزمان با سفر هیات دولت به استان کرمان، طرح آهن اسفنجی شرکت احیاء استیل فولاد بافت با حضور رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
 

طراحی و اجرای 100 درصد ‌کارخانه فولاد بافت توسط قرارگاه خاتم‌ در شرایط تحریم

می متالز - قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) با هماهنگی کارفرمای پروژه کارخانه فولاد بافت و تأیید مشاور، توانست در زمینه بومی‌سازی این پروژه، 100 درصد طراحی، 70 درصد تأمین کالا و 100 درصد اجرای آن را از طریق توان داخلی انجام دهد.
 وزیر صمت:

فولاد، به صنعت بومی کشور تبدیل شده است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این مطلب که فولاد صنعت بومی ما شده است، گفت: چشم‌انداز کشور رسیدن به تولید ۵۵ میلیون تن فولاد بوده این در حالی است که در سال ۹۲ ایران، وارد کننده فولاد بوده اما امروز جزء صادر کننده های عمده این صنعت در دنیا است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما