خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی  
چند گزارش جدید از فولاد مبارکه منتشر شد

ورود «فولاد» به تکنولوژی ساخت خطوط فولادی/ معاون وزیر صمت خبر داد: ذخیرۀ ســــود ایمیدرو بــــرای اجــــرای توسعه‌ مبارکه

می متالز - فولاد مبارکه که بزرگترین تولیدکننده محصول‌های فولادی در ایران و مدعی رکورددار بهره‌وری در کشورمان است، در گزارشی ادعا کرده به تکنولوژی ساخت خطوط فولادی ورود کرده است.

به گزارش می متالز، فولاد مبارکه در جریان بازدید خداداد غریب‌پور، رئیس ایمیدرو از این شرکت در گزارشی خبر داده که در بحث تکنولوژی ساخت خطوط فولادی ورود کرده است. این شرکت مدعی است در سال 99 در کنار فروش محصول‌هایی همچون ورق و اسلب، بخشی از خطوط را طراحی می‌کند. در همین حال خداداد غریب‌پور، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز از ارادۀ ایمیدرو برای ذخیرۀ ســــود خـــود بــــرای اجــــرای توسعه‌های فولاد مبارکه خبر داد.

با هم تازه‌ترین تحولات مبارکه را بخوانیم:

کد خبر: 65389
تاریخ: 1398/08/12 - 17:10
منبع: دنیای بورس

فولاد مبارکه  خداداد غریب‌پور  ایمیدرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تولید بیش از ۱.۴ میلیون تنی فولاد مبارکه تا پایان اردیبهشت ماه

می متالز - بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید یک میلیون و ۴۰۹ هزار تن انواع محصولات توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی ۹۹ تا پایان اردیبهشت ماه است.
 با سرمایه ۱.۶ هزار میلیارد تومانی:

دومین مجتمع کامل فولادی ایران آماده پذیرش و عرضه اولیه سهام شد

می متالز - شرکت فولاد گیلان که دومین مجتمع تولید ورق ایران با چهار کارخانه عظیم است با سرمایه ۱.۶ هزار میلیارد تومانی در فرابورس پذیرش و عرضه اولیه خواهد شد.
 نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

مجلس یازدهم برای رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان داخلی تلاش خواهد کرد

می متالز - در آستانۀ آغاز به کار یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی، مهدی طغیانی نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه و دیدار با مدیرعامل و معاونان این شرکت، بر اهمیت رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان داخلی تأکید کرد.
 

بومی‌سازی کنترل ولو سیستم تصفیه گاز فرآیند مگامدول‌های احیا مستقیم در فولاد مبارکه

می متالز - کنترل ولو اسکرابرهای مدول‌های احیا مستقیم که وظیفه اصلی آن تخلیۀ لجن مخازن شست‌وشوی گاز فرآیند است، با همکاری واحد بومی‌سازی، تعمیرات واحد احیا مستقیم و دفتر فنی تعمیرات بومی‌سازی شد.
 

افزایش سطح کیفی محصولات و رضایت‌مندی مشتریان فولاد مبارکه

می متالز - رئیس کنترل کیفی ناحیۀ نورد گرم شرکت فولاد مبارکه از ساخت میز بازرسی خط برش سبک شمارۀ 2 این ناحیه خبر داد و گفت: با استفاده از این میز، امکان بازرسی دقیق‌تر و بهتر سطح محصولات و در نتیجه حصول رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان از کیفیت سطح ورق‌های تولیدشده و امکان تأمین سفارش‌ها با کیفیت و حساسیت بالا در این خط تولید فراهم شد.
 دستاوردهای فرآیند بومی‌سازی در فولاد مبارکه؛

ساخت بیش از 100 هزار قطعه و تجهیز صنعت فولاد در داخل کشور

می متالز - با همکاری فولاد مبارکه و شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان و تولیدکنندگان داخلی، از ابتدای سال 1381 تاکنون بیش از 100 هزار قطعه و تجهیز در داخل کشور بومی‌سازی شده است. نتیجۀ این فرآیند علاوه‌بر تأمین به‌موقع و پایدار و کیفی تجهیزات مورد نیاز این صنعت، صرفه‌جویی اقتصادی به میزان حدود 6 هزار و 304 میلیارد تومان بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما